понеділок, 4 січня 2016 р.

Книжкове «королівство» у Колумбії

Нещодавно у місті Медельїн (Колумбія) відкрилася незвичайна книгарня під назвою «9 ¾», що виконує функцію магазину та кафе одночасно. Її власники, замовляючи дизайнерські розробки, думали насамперед про те, що у місті потрібно створити затишні і теплі місця для спільного культурного відпочинку батьків і дітей, а також для спілкування.
У дитячому просторі облаштовані затишні шестигранні ніші з місцями для сидіння, де зручно читати або малювати разом з друзями. Для дорослих зроблені куточки для читання з м'якими кріслами, а також встановлені столики.
Особливу увагу дизайнери приділили підбору матеріалів: від інтер'єру так і віє затишком. Основний матеріал для обробки - дерево, доповнене різнобарвним текстилем, освітлювальними приладами і аксесуарами.
За твердженням власників, у книгарні готують найкращу у місті каву з добірних колумбійських зерен. А ще вони вірять в чари і в те, що кращі ідеї народжуються за чашкою хорошої кави і читанням книг. «Ми знаємо, що технології можуть служити чарівною паличкою для проходу в неймовірні світи, але вони ніколи не скинуть КОРОЛЕВУ-КНИГУ», - заявляють вони.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...