Техогляд

Наші механіки радять - як зробити ваші веб-ресурси найкращими:

1. Руководство по обеспечению доступности Web-контента (WCAG) 2.0


2. Accessibility and Usability


3. Подивіться бібліотечний вебсайт, який вразив самого Пана Бібліотекаря - шведська університетська Chalmers Library, Gothenburg (де у наборі цілком звичних для наших країв розділів, знаходиться розділ «Бібліометрія та рейтинги». Грамотно і лаконічно пишеться в ньому про наукометричні показники, рейтинги вузів, бази даних... Де щось подібне на сайтах бібліотек наших ВНЗ?! Якщо хтось з керівників ВНЗ зацікавлений – Пан може для вас такий розділ зробити.)
4. Актуальна тема «Нужен ли блог библиотекарю?» автор Андрей Федоров


5. Блоги и Вики – дорога к концепции Библиотеки 2.0 , знову від Андрія Федорова


6. Правила, які повинен знати кожен, хто створює свій стартап  


7. Веб-дизайн. Техминимум

8. Правила безпеки в соціальних мережах


Актуальна цитата: "Вказуючи в повідомленнях у Twitter своє місцезнаходження, ми даємо змогу будь-кому вирахувати наш денний розклад та "випадково" опинитися поряд.
Ризик стати жертвою переслідування цілком реальний, застерігають фахівці. Зустрічатися особисто зі своїми новими друзями з Twitter вони радять лише у публічних місцях.


Одна справа зателефонувати вашим друзям і повідомити, що ви спізнюєтесь на зустріч. І зовсім інша - повідомити 47 вашим "друзям", половину з яких ви ніколи не бачили, що повертатиметесь додому пізно й самі.


Чим менше інші люди знають про ваших і чужих дітей, тим краще. Не пишіть про їхнє місцеперебування, звички, уподобання, друзів, гуртки після школи. Безпека дітей найважливіша, ніж будь-кого іншого."


9. А це - для пілотів, які літають на Wordpress - "Что нужно сделать после установки WordPress"  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...