Їдемо з Frontline SMS

Ця траса на нашому автобані відкрита для учасників тренінгу Fronteline SMS на службі у бібліотек + для всіх, хто цікавиться тематикою соціальних проектів з використанням мобільних телефонів та комп'ютера (СМС). Зауважте, що такі проекти можна здійснювати і без підключення до Інтернет.
Спочатку декілька слів власне про Frontline SMS. Це безкоштовний софт (саме тому це є улюблений софт для багатьох проектів та програм ООН, Міжнародної організації з міграції, Айрекса та інших міжнародних та національних НУО та соціальних служб. Віднедавно - також і бібліотек.

Для тих, хто знає англійську, як завжди жодних бар єрів. Просто слідкуйте за ними на твітері або блозі.

Для тих, хто не знає - теж небагато проблем т.я. мануал і хелп перекладені (IREX переклав їх спеціально для вас, зауважте :)) російською. Якщо є волонтери перекласти українською - зголосіться!

Отже, обіцяний мануал:

КАК УСТАНОВИТь ПРОГРАММУ ФРОНТЛАЙНТСМС (FrontlineSMS)?
1.    Зайдите на сайт: www.frontlinesms.comThis is an image of a woman checking a text message she has received from someone using FrontlineSMS. This is an image of men sending text messages. FrontlinesSMS has been widely implemented in Africa.
2.   Перед вами откроется главная страница. В верхнем правом углу вы увидите кнопку «DOWNLOAD FRONTLINESMS» - нажмите на нее.
3.   После того, как вы нажмете на эту кнопку, перед вами откроется новая страница с графами, которые нужно заполнить.  Вот, что там говорится:

      Если вы некоммерческая организация и хотите использовать ФронтлайнСМС в работе, то просто запоните форму ниже, и мы предоставим вам ссылку для скачки программы (текущая версия программы 1.6 16.3)

Графы:
- Ваше имя
- Организация
- Сфера деятельности
- Категория деятельности (выпадающий список, выбираете последнее - гуманитарная сфера)
- Можем ли мы показать ваши данные на своей карте, показывающей географическое использование нашей программы? Выбираете Да (рекомендуем) или Нет
- Страна (выпадающий список)
- Адрес вашего вебсайта
- Ваш е-мейл
- Как вы хотите использовать программу? Пожалуйста, предоставьте детальную информацию
- В какой версии программного обеспечения вы заинтересованы?
- Хотели ли бы вы знать, какие изменения происходят с Фронтлайн СМС и подписаться на наши новости?
- Введите знаки, к-рые вы видите на рисунке (капча :))
- Нажмите кнопочку Submit

Примечание: данное программное обеспечение и его техническая поддержка предоставляются только для некоммерческих организаций или индивидуальных лиц, работающих в благотворительных проектах или в социальной сфере. Если вы не входите в данную категорию, убедительная просьба не использовать данную и программу и связаться с нами через раздел "Контакты".       
4.   После того, как вы отравите заявку, нажав на кнопку «SUBMIT», вам на электронную почту (ту, которую вы предоставили во время заполнения заявки) прийдет ссылка, через которую вы сможете скачать и установить программу ФронтлайнСМС на свой компьютер.
5.   Пожалуйста, проверьте свой «СПАМ» ящик для того, чтобы убедиться, что электронная почта, отравленная от ФронтлайнСМС не попала туда.

6.   Если у вас возникнут проблемы со скачкой и установкой программы, то обращайтесь по электронной почте: iselyverstov@irex.ua. Это адрес представителя программы Библиомост в Днепропетровске Юрия Селиверстова, который уже давно знаком с этой программой и который любезно согласился ответить на все вопросы, которые могут возникнуть у новых пользователей программы в Украине.  


Перегляньте також демонстраційні відео (English only) та матеріали про:

1) використання Фронтлайн СМС для медичної сфери


PatientView Demo from Isaac Holeman on Vimeo.

2) Фронтлайн СМС для навчання

3) Фронтлайн СМС в юриспруденції

4) Фронтлайн СМС для банківської сфери

Останні новини від Фронтлайну з твітера: користувачів програми просять допомогти Фронтлайн СМС допогти вам :) Тобто, просто заповніть невеличку анкету за цим посиланням. Якщо буде треба - Юра С. перекладе (правда, він про це ще не знає :)):
FrontlineSMS \o/ FrontlineSMS     

Calling all FrontlineSMS users! Help us help you by filling out our very first user survey. http://is.gd/hZqfs #m4d
А для тих бібліотекарів, які зараз розробляють/доробляють свої проекти з використанням Фронтлайн СМС до наступного Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами, хлопці з ІТ відділу Бібліомоста підготували деякі розрахунки - вартість масових СМС розсилок за місяць від нашого улюбленого мобільного оператора:

Kyivstar:
Second service  300 sms/month –  54 UAH/month
Second service 100 sms/month – 21 UAH/month
Second service 50 sms/month – 13 UAH/month
Найдешевший тарифий план “Єдина ціна ”- 16 UAH/month

Результат:300sms/month –  70 UAH/month
100 sms/month – 36 UAH/month
50 sms/month – 29 UAH/month
або
1000 sms/month –  127 UAH/month (optimal use with tariff plane “Все просто”) при використанні корпоративного номеру 

4 коментарі:

 1. Спасибі за розрахунки. Виявляться це не такі вже й великі гроші. Думаю, з потенційними спонсорами розмова буде легкою.

  ВідповістиВидалити
 2. @Ihor - Ага, ми візьмем потенційних спонсорів своєю кількістю :). Просто скажіть, скільки публічних бібліотек у вас в області (включачи бібліотеки-філії) та додайте, що процентів 15-20 з них можуть стати потенційними клієнтами. Коли наш представник у Львові сказав про це Укртелекому, "он біл согласен на всьо" :)

  ВідповістиВидалити
 3. Чесно кажучи, не уявляю собі Укртелеком чи якусь іншу компанію зв'язку у якості спонсора для даного проекту. Постачальником послуги - так, але спонсором... Яке у них може бути зацікавлення?

  ВідповістиВидалити
 4. @Ihor Ви щось чули про таке поняття, як соціальна відповідальність бізнесу? Це зараз дуже модно, навіть можна сказати тренд - Corporate Social Responsibility. По-простому, мудрі комерційні компанії за дуже невеликі гроші роблять собі дуже велику рекламу :)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...