пʼятниця, 25 квітня 2014 р.

Ніч у бібліотеці: весело, креативно і зовсім не страшно!


Позавчора мала нагоду взяти участь у "Бібліоночі", яку провела Державна бібліотека України для юнацтва, точніше навіть "Бібліосутінках", оскільки з огляду на нинішню ситуацію в країні, захід було розпочато раніше, ніж планувалося. Я провела сесію на тему використання соціальних медіа для молоді - вкотре і з величезним задоволенням, як завжди. Нашу молодь залучати до соц.мереж, звісно, не потрібно, вони й так усі там:)) але немає меж вдосконаленню, до того ж про такі специфічні ресурси, як Pinterest, Storify, Instagram знають не всі, а вони можуть бути ой якими корисними!

Програма заходу дуже сподобалась: майстер-класи з мейкапу та зачісок, гри на гітарі, орігамі, "відкритий мікрофон", сесія з критичного мислення - нікому не завадить - скажу я вам - зустріч з письменником Андрієм Кокотюхою, виступ молодіжного плейбек-театру. Ну і, звичайно, гарний кава-брейк, як такого не оцінити ;)

"Бібліосутінки": початок


Ось такі гарні та розумні хлопці завітали "на вогник" до бібліотеки

Андрій Кокотюха: "у мене бібліозалежність,
 я залежний від книг". Але, очевидно, це тільки тішить автора
Один з постулатів критичного мислення - не критикувати, а шукати краще!
Ну дуже популярна була сесія, без перебільшень ;)
Зараз "Бібліоніч" крокує країною, отже бажаю й вам встигнути "заночувати" в бібліотеці, а потім пишіть про свої враження, цікаво буде обмінятись!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...