понеділок, 26 травня 2014 р.

Навчальна онлайн гра - вас вітає "Медіазнайко"!

Увага, увага! Таку подію в освітньому та бібліотечному просторі ну геть неможливо пропустити - для всіх, хто цікавиться медіа-грамотністю, а таких зараз дуже багато, враховуючи ситуацію в країні - Академія української преси (АУП) спільно з партнером по проекту - Державною  бібліотекою України для юнацтва презентує навчальну онлайн гру "Медіазнайко" (наголос на останньому складі, будь ласка!). 

«Медіазнайко» – це перша навчальна гра з медіаосвіти в Україні, її мета –  допомогти якомога більше дізнатися про інформаційне та медійне поле. Гра стане частиною курсу з медіаграмотності, розробленого спеціально для загальноосвітніх шкіл і може також бути використана в медіа освітній діяльності бібліотек, які працюють з дітьми.
Суть гри полягає у тому, що потрібно пройти 9 рівнів/етапів, надати відповідь на запитання, стати журналістом, створити телепрограму, сайт і газету, дізнаючись при цьому, як працюють медіа і як вони впливають на тебе – споживача інформації.
Навчальну гру «Медіазнайко» розробив і створив Центр медіаініціатив (Вірменія) за фінансової підтримки Всесвітнього банку в рамках програми «Альтернативні ресурси для медіа» в партнерстві з Інтерньюзом (США) і за фінансової підтримки USAID.
Презентація відбулася 22 травня у Державній бібліотеці України для юнацтва для представників 18 обласних бібліотек для юнацтва, представників бібліотек для дітей та медіапедагогів. Команда АУП буде рада Вашим коментарям і побажанням, звертайтесь: Оксана Волошенюк,  info@aup.com.ua,  www.aup.com.uawww.facebook.com/aupfoundation.

         Отже, вітаю нас усіх з такою інновацією! Бажаю всім нам бути медіа-освіченими, мислити критично і завжди робити свідомий вибір. Сподіваюся, Ви вже на сайті і вже й пройшли пару рівнів ;)

5 коментарів:

 1. Нарешті бібліотеки долучились до розробки розвиваючих ігор! Актуально! Корисно!
  Спробую з своїми дітьми в центрі.


  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Прекрасно, а потім поділіться з нами враженнями, будь ласка ;)

   Видалити
 2. Интересная статья и не менее интересная игра. Для себя успела отметить, что игра в некоторых вопросах не принимает неправильных ответов. А в целом очень понравилось. Вот только интересуют такие вопросы: могут ли библиотеки уже предлагать игру "Медіазнайко" своим читателям? Нужно ли для этого подписывать договор с её авторами? И будет ли она, как и на данный момент, бесплатной? Потому что я смогла пройти игру и протестировать ее без авторизации и абсолютно бесплатно.

  ВідповістиВидалити
 3. Пані Ольго, дякуємо за коментарі. Наразі ігра у тестовій версії, як говорили на презентації. Ці питання і Ваші пропозиції можна адресувати Оксані Волошенюк, як зазначається у дописі info@aup.com.ua, www.aup.com.ua, www.facebook.com/aupfoundation. Впевнена, команда, буде дуже вдячна за відгуки!

  ВідповістиВидалити
 4. Шановні колеги!
  Гра абсолютна вільна для використання будь-ким, будь-де і в будь-який час, потрібен лише доступ до інтернету.
  Гра доступна на порталі АУП який має назву "Медіаосвіта та медіаграмотність" http://www.medialiteracy.org.ua/
  В свою чергу ми були б вдячні за ваші відгуки, бо ми все ще удосконалюємо гру і це б дуже допомогло нам у цьому процесі.
  Пишіть нам: info@aup.com.ua
  З повагою, команда АУП

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...