понеділок, 1 квітня 2013 р.

Гранти EIFL-PLIP для бібліотек: «Розширення прав і можливостей жінок за допомогою ІКТ»


Друзі, привертаємо Вашу увагу до в черговий раз оголошеного конкурсу EIFL-PLIP на нагороду за інновації у категорії № 5 «Розширення прав і можливостей жінок та дівчат за допомогою ІКТ».

Щиро заохочуємо Вас подавати заявки, а щоб наголосити, наскільки це реально, наводимо приклад і принагідно ще раз вітаємо Луганську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М.Горького - одного з 5 переможів цього року в номінації «Сприяння соціальній інтеграції». Вітання, колеги!

Новий конкурс для публічних бібліотек  відкрито з 8 березня по 8 травня 2013 р.

Ця премія за інновації призначена для публічних та громадських бібліотек, які пропонують будь-яку послугу або пакет послуг з використанням інформаційно-комунікаційних технологій для розширення прав і можливостей жінок та дівчат.

Публичні та громадські бібліотеки пропонують жінкам і дівчатам величезні можливості для збільшення доступу до ІКТ. Бібліотеки - це заклади, які відомі всім і які користуються довірою громади, а отже вони допомагають позбутися соціальних, культурних та економічних бар'єрів, що заважають жінкам і дівчатам бути повноправними членами суспільства.

Бібліотеки як важливі центри громади можуть зробити доступ до ІКТ більш комфортниим, зручним і безпечним для жінок і дівчат. Кваліфіковані бібліотекарі, створюючи атмосферу довіри, допомагають жінкам розвинути навички, що сприяють подоланню заборон, накладених на використання технологій. Бібліотекарі допомагають популяризувати ІКТ серед жінок та дівчат, тим самим допомагаючи зрозуміти значення технологій та використовувати їх для поліпшення свого життя.

Щоб взяти участь у конкурсі, кандидат має відповідати всім критеріям, наведеним нижче:

•Це має бути публічна або громадська бібліотека.

•Бібліотека має знаходитись у країні з перехідною економікою або економікою, що розвивається.

•Для реалізації послуги, зазначеної в заявці, Ви маєте використовувати інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ).

•Послуга має бути впроваджена пізніше січня 2010 р.

•Послуга має діяти на момент подання заявки.

Більше інформації можна знайти на сайті EIFL програми з розробки інноваційних проектів для публічних бібліотек (EIFL-PLIP). Також на сайті Ви зможете ознайомитись з тими, хто отримав нагороди за інновації EIFL-PLIP у категоріях «Економічний добробут» та «Охорона здоров'я», «Сприяння соціальній інтеграції», a протягом наступних декількох місяців буде оголошено бібліотек-переможців у категорії «Внесок до відритого врядування».Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...