неділя, 8 січня 2023 р.

І знову до #бібліотеки. St. Gallen, ch

Хочеться розпочати новий 2023 рік з чогось гарного, позитивного, легкого, але водночас величного та символічного. А що може бути гарнішим та величнішим за бібліотеку? 🌞

Цього разу це буде St. Gallen,  Weltkulturerbe Stiftbezirk, Stiftsbibliothek - гарнюща старовинна швейцарська бібліотека, яка занесена до культурної спадщини UNESCO. Час відродити традицію нестандартних авторських оглядів найкращих бібліотек світу.

Власне, найкраще за мене про неї та її історію, як завжди, розповість відповідне відео. Ми вже давно живемо у візуалізованому світі, де не лише діти, але й левова частка дорослих найкраще сприймають не довгі текстові простирадла, а прості "примітивні" відео. Щоправда такі мастодонти та ретрогради, як я, періодично про це забувають 🤭. Виправляюся:


Від себе додам лише, що це мабуть перша бібліотека, де я почувалася приблизно, як у храмі. Не у "храмі науки" (не дуже полюбляю цю заїжджену лексику), а у справжньому... Недарма ж St. Gallen. Приставка "Святий" - це в даному випадку дещо більше, ніж просто гарна історична легенда.

Якщо вас колись занесе до Швейцарії (життя - дуже цікава та непередбачувана річ, повірте мені 🤦), дуже раджу відвідати та отримати велике моральне та культурно-естетичне задоволення. Нехай вас не лякає німецька мова. Лише за 5 шв. франків можна скористатися аудіогідом англійською. 

Гарного та плідного всім старту у новий 2023-й! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...