середа, 29 червня 2022 р.

#ЧервонийХрест #RedCross у Швейцаріїі. #ICRC respond to #UkraineCrisis 2022

Я вже 3 місяці спостерігаю, як працює Червоний Хрест в Україні, ЄС та Швейцарії. В захваті від цих Людей, багатьох з них пізнала особисто і не уявляю, де би ми зараз були без них та їхньої відданої праці.

Сама волонтерила з перекладами іорг допомогою в чудовому новому центрі для біженців, Azyl Zentrum (гуртожитку) у Реконвільєрі, кантон Берн. Жила там певний час зі своєю родиною сама. З першого дня, як він відкрився.


Наша сім'я приїхала першою машиною, далі їхав великий автобус з напевно 60 людьми з бункера в Берні. Нас зустрів директор центру Астріт особисто. "Як Астрід Лінгрен," я подумала я тоді, щоб якось запам'ятати незнайоме швейцарське ім'я. Це був дуже приємний інтелігентний чоловік слов'янської зовнішності та середнього віку. Він непогано говорив російською та розумів нас на будь-якій мові, включаючи українську, французьку та німецьку.🙈

- Hi, I am Yuriy, - сказав співробітниці гуртожитку Лізі мій чоловік. 

- Як? - перепитала вона.

- Remember the first man in the space?

Laughing.

- That's him,- added I and smiled to that young beautiful cheerful lady speaking French and good English.

Пізніше я дізналася, що великий процент співробітників Червоного Хреста та різних державних, волонтерських та благодійних організацій були сербами, які тікали від війни в Югославії наприкінці 90х та потім від війни в Косово на початку 21 століття.


Тепер згадую цей час, як найщасливіший у Швейцарії, багато друзів будуть зі мною вже назавжди. 

Всё можно пережить, если подобрать нужную песню. К. Кобейн

Ще расширю и углублю в наступних дописах та на інших блогах. А поки що просто велике Дякую 😇💜🤎🖤. 


Астріду, Алексу, Максу, Лізі, Каті, тому високому сильному класному швейцарцю, який знайшов класну полицю на колесиках для мого буккросингу на 2 поверсі), Сарі, викладачці іноземних мов Ніні та її чоловіку, які живуть нижче у селі та які дали нам їх чудовий гриль дівайс) для нашої вечірки з нагоди православної Пасхи, та всім іншим, чиї імена я так і не запам'ятала. Ваша людяність, доброта, працелюбність, професійність, стресостійкість та неймовірний Оптимізм і Почуття гумору зробили наше життя у Швейцарії саме таким, яким воно є зараз. 

Love from Yulia
Mit herzlichen Gruessen
СПАСИБО ЗА ВСЁНемає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...