субота, 13 червня 2015 р.

Вулична акція "Читати - це модно!"

В Україні впевненою ходою іде літо - пора сонця, тепла і відпочинку. Але українським сучасним бібліотекарям це лише на руку! Адже для бібліотеки літо - це період  цікавих акцій, дитячих розваг просто неба, читання і моря позитивних емоцій. Саме про це сьогоднішній гостьовий пост від черкаських бібліотекарів. 

Читати не тільки модно, а й круто! І це довела черкаська молодь, долучившись до вуличної акції «Читати - це модно!» у рамках відкриття Літніх читань – 2015, яку провели сучасні бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки Науменко Світлана, Соколенко Вікторія та Гаврилюк Лариса.
Під час акції юнаки та дівчата мали змогу поспілкуватись з письменницею, дипломанткою Всеукраїнських конкурсів романів, кіносценаріїв та п'єс "Коронація слова" Наталею Лапіною, взяти участь у цікавих літературних конкурсах, вікторинах, послухати музичні виступи талановитої черкаської молоді, побачити яскравий виступ вихованців школи бойового гопака «Лицарі сонця». 
 
На галявині був організований книжковий пікнік, де кожен бажаючий міг почитати книги та переглянути журнали. Також продовжує набирати обертів розпочатий минулого року Буккросинг Open air. Присутні з задоволенням ділились власними книгами та обирали інші книги до смаку. Гості заходу ознайомились зі світлинами бібліофотосушки «Молодь читає» та малюнками учнів ЗОШ №6. 
На стенді бук-симпатія «Читач сказав: «Браво!» присутні обмінялись рекомендаціями щодо найцікавіших книг. 
На завершення акції відбувся флешмоб «Я люблю читати!», після якого можна було посмакувати напоями, печивом та бібліоцукерками з висловами про книги та читання за солодким столом. На  згадку про вуличну акцію учасники отримали бібліозакладки.
По завершенню заходу, працівники бібліотеки запросили молодь приймати участь у Літніх читаннях та конкурсі «Суперчитач літа-2015» і побажали всім гарного літа з цікавими книгами.
Колектив бібліотеки переконаний, що книга, незважаючи на високі новітні технології, залишатиметься хорошим другом для кожного, читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного. 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...