понеділок, 23 червня 2014 р.

Wikiday в українських бібліотеках

Дорогі колеги! 

Ось і завершився конкурс WikiDay - у п'ятницю, 20 червня, ми отримали останні звіти від бібліотек. Щиро дякуємо кожному, хто долучився до участі у конкурсі!
 
Усі ці дні ми разом з вами відслідковували наповнення української Вікіпедії, читалі коментарі вдячних користувачів, переживали за долю нових, щойно доданих статей.

Хочемо відзначити активність як бібліотек, так і окремих учасників - ваші статті і звіти, а також запитання і коментарі, які ми отримували від усіх вас, вказують на важливість і актуальність проведеного конкурсу для бібліотечної спільноти України. Ми раді відзначити, що завдяки конкурсу вдалося поширити знання про Вікіпедії як он-лайн ресурс, його можливості та використання.

Конкурс WikiDay став також чудовою нагодою для бібліотек познайомитися з представниками спільноти ГО "Вікімедіа Україна" - допомога та консультації експертів-вікіпедистів були надзвичайно корисними та доречними для бібліотек. Ми вдячні ГО "Вікімедіа Україна" за надану допомогу та підтримку у проведенні конкурсу! Сподіваємося, таке знайомство стане початком активної співпраці між бібліотеками та представниками ГО "Вікімедіа Україна".

Наразі триває оцінювання дописувачів та бібліотечних команд. Ми будемо готові оголочити результати конкурсу та повідомити про переможців протягом першого тижня липня 2014.
 
А поки що хочемо ще раз подякувати усім - колеги, усі ви молодці! Ми знаємо, що для частини з вас це був перший досвід роботи з он-лайн енциклопедією. Але, ми вирімо, не останній - нехай вас не бентежать можливі невдачі, адже вчитися завжди важко. Сподіваємося, що участь у конкурсі стане початком нового етапу використання нових технологій у бібліотечній сфері!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...