вівторок, 4 березня 2014 р.

Отже, який він, день з життя бібліотеки?

Дуже цікавий та насичений - інколи рутинний, інколи настільки швидкий, що голова обертом йде! Ніби трохи оговтались від нинішіх подій або, радше, виробився певний імунітет, як би дивно це не звучало, до стрічки новин в Інтернеті і хочемо підбити підсумки міжнародної онлайн-акції "День з життя бібліотеки", до якої - дуже активно, зазначу! - долучилася й Україна.

Але перед цим хочу все ж привернути Вашу увагу, дорогі друзі, до ініціативи Української бібліотечної асоціації - Утворення національного комітету Блакитного Щита після буремних подій у Києві - адже це також, без сумніву, наші бібліотечні дні! Нова організація реагуватиме на всі кризові ситуації, які можуть вплинути на стан культурної спадщини.

Отже, щодо акції прості цифри: її веб-сторінка отримала 100 Like, 54 коментаря, 89 людей поділились цієї заміткою. Ініціативу підтримало навіть Міністерство культури АР Крим!
Нам дуже приємно, що ідея мала такий резонанс, а ми завдяки цьому краще дізналися про ваше бібліотечне життя, ну майже реаліті-шоу! ;)

Отже, ділимось деякими з історій, що нам розповіли:

Один день из жизни АБОНЕМЕНТА Миколаївської обласної бібліотеки для дітейДень з життя Луганської обласної бібліотеки для юнацтва:

"12 февраля в Аrt-Fashion-Лаборатории прошло открытое занятие, посвященное Дню Святого Валентина. А в этот день традиционно дарят друг другу трогательные открытки-валентинки, часто самодельные, цветы, конфеты, мягкие игрушки, разные оригинальные сувениры… Участники арт-лаборатории, взяв в руки все самое необходимое - карандаши, цветную бумагу, клей, ножницы, с воодушевлением, погрузились в мир творчества. С любовью и радостью сотворили милые подарки для родных и друзей."

До речі, бібліотека розповіла, що 14 лютого - не тільки День Святого Валентина... а що ще - дізнайтеся на сайті бібліотеки!

В Херсонській обласній бібліотеці для дітей відбувся святковий бал, на який завітали справжні чарівниці, феї та казкові створіння

Небанальний, зауважте ;) захід про Шевченка для дітей, який також провела Херсонська обласна бібліотека для дітей  Сподобалася його цитата, якої, зізнаюся, я не знала: "Мене люблять діти, а кого люблять діти, той ще не зовсім поганий чоловік»

Чернігівська бібліотека Ім. О.П.Довженка провела День дитячої книгиА Кримська дитяча бібліотека ім. Орлова запропонувала познайомитися з чарівним півостровом за допомогою віртуальної абетки "КРИМ"


Також у бібліотеці ім. Орлова ‏@OrlovkaLib відбулося свято на День Св.Валентина, і як кажуть колеги "Мальчикам удалось пригласить девочек на свидание =)


Сподіваємось, наступного чи вже цього  - навіщо довго чекати? - року буде проведено подібну цікаву акціїю. А то ми без Ваших історій засумуємо ;)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...