середа, 6 березня 2013 р.

IV Всеукраїнський Форум Microsoft «Вчитель – новатор»


Всім новаторам присвячується!
Друзі, впевнені, що ця інформація буде корисна Вашим колегам-вчителям, ну і взагалі всім, хто вважає себе новаторами. Не пропустіть цю чудову нагоду.


Розпочата реєстрація на IV Всеукраїнський Форум Microsoft «Вчитель – новатор»

Компанія «Майкрософт Україна» щорічно організовує Форум "Вчитель-новатор" за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорту України. Цей захід збирає працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів. Метою заходу є ознайомлення  з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення рівня середньої освіти в Україні.

IV Всеукраїнський Форум "Вчитель - новатор" — це одноденний освітній захід, покликаний повідомити широкій аудиторії представників освіти про можливості технологій та надати практичні навички, які допоможуть полегшити викладацьку діяльність і зробити її ефективнішою.
Для участі необхідно залишити своє побажання щодо теми виступу або доповідача  Форуму на сторінці тематичної дискусії Четвертий Всеукраїнський Форум Microsoft "Вчитель - новатор" (http://bit.ly/XBIZuu) в освітній мережі «Партнерство в навчанні» та заповнити (http://sdrv.ms/Y5gfJz) реєстраційну анкету онлайн.
100 учасників отримають запрошення на Форум 17 березня 2013р. Перевага надаватиметься активним користувачам освітньої мережі Microsoft "Партнерство в навчанні" та учасникам, які залишили свої побажання на сторінці тематичної дискусії в мережі «Партнерство в навчанні». Буде враховано і географічне представництво у зв`язку з тим, що передбачається запрошення освітян із усіх регіонів України.
 Реєстрація відкрита до 15 березня 2013 р.
Зареєструйтесь та візьміть участь у IV Всеукраїнському Форумі Microsoft «Вчитель – новатор»!
Організаційні деталі:
Дата проведення: 28 березня 2013р, з 10:00 до 17:30

Адреса: Київський університет ім. Бориса Грінченка, ст.м. Мінська,
вул. Тимошенко, 13-б

Формат: практична конференція + баркемп
Організатори забезпечують роздаткові матеріали та харчування учасників протягом Форуму. Транспортні витрати за рахунок відряджуючої сторони.
З питаннями стосовно участі у Форумі звертатись до Артура Кочаряна за тел (067) 448-4556 або електронною поштою a.kocharyan@shkola.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...