вівторок, 5 березня 2013 р.

Він повертається! «З ІТ на ТИ»-2: Другий Всеукраїнський конкурс для бібліотекарів

Achtung, achtung! Увага - не пропустіть! 11 березня 2013 р. програма "Бібліоміст" спільно з Паном Бібліотекарем проводить онлайн-конкурс з метою виявити та відзначити найкращих і найспритніших бібліотекарів України, які успішно використовують інформаційно-комукаційні технології у своїй роботі. 

Завдання конкурсу – виявити найкращих бібліотекарів України, які використовують сучасні інформаційно-комунікаційні технології для роботи, дозвілля та пошуку всякої всячини у відповідь на запити різних «чомучок»; а також популяризувати Інтернет-технології серед бібліотечної громади.  Конкурс проводиться з метою заохочення працівників бібліотек України до постійного підвищення власної кваліфікації, покращення якості та ефективності роботи в мережі Інтернет.  Щоб перемогти у конкурсі, потрібно якомога швидше і повніше відповісти на запитання, які будуть розміщені у визначений час на блогах програми «Бібліоміст» «Бібліотечний автобан» та «Пан Бібліотекар».   

На найспритніших учасників чекають призи:  сучасні планшети для золотого та срібного призерів і пристрій для читання електронних книжок для бронзового.  Усіх учасників конкурсу буде запрошено до участі у програмах професійного розвитку, пов’язаних із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, які незабаром розпочнуться у рамках програми «Бібліоміст».  

Взяти участь у конкурсі «З ІТ на ТИ» можуть усі працівники бібліотек України незалежно від типу і форми власності бібліотеки, в якій вони працюють, безвідносно до їхньої професійної категорії, статі, віку, політичних і релігійних переконань.


Порядок організації та проведення конкурсу.

1.  11 березня 2013 р. о 12:00 на блозі програми «Бібліоміст» «Бібліотечний автобан», на блозі «Пан Бібліотекар» та на сторінках друзів-партнерів (з незначним запізненням) буде опубліковано список запитань й електронна адреса, на яку учасникам слід надсилати відповіді. 

2.    Відповіді на запитання приймаються до 18:00 11 березня 2013 р.  Кожен, хто надіслав відповідь, отримає підтвердження, що його лист-відповідь отримано.

3.    Журі конкурсу оцінює відповіді учасників і визначає переможця.

Імена переможців буде оголошено на блозі програми «Бібліоміст» до 15 березня 2013 року.  Переможці повинні будуть підтвердити належність до бібліотеки (копія трудової, службове посвідчення тощо) і надіслати своє фото – країна має знати своїх героїв.

4.    Відповідно до кількості учасників конкурсу та якості відповідей, організатори конкурсу залишають за собою право скоротити кількість призових місць або ввести додаткові номінації.

Журі конкурсу.  До складу журі увійде автор ідеї конкурсу, а також представники бібліотечної спільноти і програми «Бібліоміст». Оцінюватиметься повнота, достовірність і швидкість надання відповідей. Детальніше про вимоги до формату відповідей буде повідомлено разом із запитаннями. 

Зауважте, щоб забезпечити рівні умови для бібліотекарів з різних видів бібліотек, інформацію для відповідей можна брати лише з відкритих, доступних для всіх джерел.  Користуватися платними базами даних забороняється.

Щиро запрошуємо до участі у конкурсі «З ІТ на ТИ»-2!

Величезна подяка автору ідеї конкурсу – Пану Бібліотекарю! Головний інформаційний партнер конкурсу - Українська Бібліотечна Асоціація.  

Тут можна ознайомитися із результати першого всеукраїнського конкурсу «З ІТ на Ти», який було проведено у 2010 році.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...