понеділок, 16 травня 2016 р.

Найкращий подарунок громаді - оновлена бібліотека (гостьовий пост)

Завжди приємно ділитися з кимось гарними новинами. Особливо, коли це про бібліотеку!

Тож незабутнім подарунком  для громади села Коларове, що на Миколаївщині, стало відкриття нової, сучасної бібліотеки, з підключенням до Всесвітньої мережі Інтернет. 

Так з бюджету Коларівської сільської ради було виділено 147 тис. грн. на ремонт бібліотеки. Це одна із небагатьох сільських рад, яка змогла виділити значну суму коштів на створення нової бібліотеки.
Під час відкриття керівництво району, а саме голова Жовтневої РДА Вікторія Москаленко, подарувала комплект комп’ютерної техніки.
Крім того відкриття оновленого закладу у селі зібрала і інших поважних гостей: сільський голова Павловська Н.Г., директор КУ «ЦБС», депутат райради Остафійчук Т.Г., директор ТОВ «Золотий Колос» Іванова Н.В., Отець Віталій, депутат районної ради. 
Всі вітали жителів села з важливою подією, що в їхньому селі народилася ще одна установа – бібліотека, яка буде об’єднуючим центром для громади з усіх питань.


Вдячні мешканці села приносили цікаві книжки в дарунок бібліотеці. Щасливі діти, в дитячому куточку бібліотеки, гортали сторінки цікавих, яскравих книжок, грали в іграшки. Знакову подію в селі Коларове знімало обласне телебачення м. Миколаєва і того ж вечора транслювало по телеканалу "Миколаїв".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...