четвер, 24 лютого 2011 р.

Да я просто кекс!

"У мене є родзинка. У мене їх багато. Да я просто кекс!" - цей висновок учасників тренінгу для тренерів РТЦ озвучила Наталія Романь, яка проводила заняття з форм навчання дорослої аудиторії.

Тренінг був присвячений власне згаданій темі, а також інтерактивним методикам навчання і принципам створення ефективних презентацій, тренери Олена Башун і Ярослава Титаренко. На мою, думку, було цікаво. Було безперечно весело. Сподіваюся, також корисно. Для мене особисто так дуже корисно. Було приємно познайомитися з тренерами, разом з ними вчитися та обмінюватися думками і надбати корисних "фішок". Наприклад, під час будь-якого виступу або тренінгу Ви можете:

взяти паузу,
щиро висловити свої емоції
не боятися зізнатися, що Ви чогось не знаєте.

Щодо презентацій головне правило - знайте міру - у використанні мультимедіа, різних шрифтів та кольорів.

Групова динаміка була просто вражаючою. Одним словом, класно!
ознайомимось з порядком денним. Коли кава-пауза?Як впоратися зі складним учасником? За двері його? Це ж не наші методи! Краще разом з ним посміятися!Кожен тренінг починаємо з легкої розминки. ну там, 15 віджимань, 15 присідань. насправді ж, сутність вправи набагато глибша - а Ви легко входите у простір іншої людини? легко співпрацюєте?


відшкодування витрат - справа тонка!

8 коментарів:

 1. Як би ж там не була, з передостаннього фото надумала б собі що це так, "с ноги" слід працювати зі складною аудиторією.))))

  ВідповістиВидалити
 2. :)) Ну так, суцільний інтерактив :)

  ВідповістиВидалити
 3. Більше фото тут - http://www.facebook.com/album.php?id=146551795385774&aid=43503 :))

  ВідповістиВидалити
 4. Після тренінгів я змінила свій звичний розклад дня, тепер ранкова "гімнастика" - вправи для дикції від пані Наталії. Тонізують краще кави)))і заряд бадьорості протягом дня гарантуюють!

  ВідповістиВидалити
 5. Eva Ой, класно! Я, на жаль, в той день з ранку не була.. А які найкорисніші? Дякую!

  ВідповістиВидалити
 6. Ось тут виклав своє відео - http://tovcherbib.blogspot.com/2011/02/blog-post_27.html
  Ганна, дуже радий був познайомитись з тобою особисто!-)

  ВідповістиВидалити
 7. Ай, дуже дякую! Навзаєм, мені також було дуже приємно познайомитись з Чернігівським Бібліофілом у реалі :) Відео прикольне - вже коментувала!)) Пиши про "утинання" з твоїх тренінгів!

  ВідповістиВидалити
 8. @Vitaliy - я би на вашому місці теж більше про свою тренерську роботу та спостереження в бібліотеці писала, ніж про Бібліоміст. Про Міст ми й самі напишемо :))

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...