вівторок, 9 серпня 2022 р.

Занимайтесь #спорт-ом #религиозно

 

... как это делают наши братья-швейцарцы.

Причём, часто или совершенно бесплатно, или за совсем смешные деньги. А вы что думали?? Швейцарія - це дуже сувора нація. Це вам не розслаблені італійці чи ловеласи-французи, які завжди шерше ля фам та з вином у кишені). Тут шалена конкуренція, і люди сумлінно працюють з 6 ранку до 10 вечора. У вихідні до 8-9 😃. Це щось таке, як мужики з Урала чи Алтая. Такі собі Уральские пельмени, з аналогічним почуттям гумору та можливо лише трохи стриманіші і не обіймаються так часто. 


Хоча... наш сусід Ельмар цілувався-обіймався з моїм молодшим сином вже десь через 2 тижні після того, як ми тут оселилися. Святі люди ці швейцарці, кажу ж вже вкотре. Не вірять)


Про екстремальні види спорту тут взагалі треба говорити окремо. І довго. Але я зазвичай не говорю багато. Хіба вже просять). Тому так коротенько...

екстрімлять по-трохи тут всі. Включаючи котиків і песиків. З господарями на човнах, сапах, байдарках, катамаранах, яхтах, велокорзинах, в барах, кафе,
кондитерських і кемпінгах. Навіть у поїздах. 

Щоправда, трохи стриманіше, ніж в Італії. Там в Мілані в метро інваліди на електровізках з екзотичними папугами їздити полюбляють. Іноді в жіночих сукнях з макіяжем. Чоловіки. Тут такого поки що не спостерігала. Бог милував).


Але хочу попередити наших чоловіків. Якщо покладете око на швейцарку... білу, чорну, шоколадну, кремову), готуйтеся до побачень в горах-норах, на велосипедах, треках, сплавах, озерах, скелодромах, електричних
Альпійських горках, і гольф- та тенісних полях. Або на великих пляжних волейбольних. Де ви одразу опинетесь в команді струнких сильних засмаглих

мачо, які можуть легко увес(з)ти вашу спортивну кохану безпосередньо під час гри та в протилежному від вас напрямку 🤧.  Набувайте пристойної спортивної форми. 💪🦾🤺⛹️‍♂️🏋️‍♂️🚵‍♂️🤾‍♂️🧘‍♂️. Спробуйте потанцювати запальні танці. До речі, шикарний антистрес).


Позбувайтеся живота, зайвих кг, фізичної неспроможності ходити-бігти-їздити-плавати на великі відстані. Інакше просто не наздоженете свою кохану). Не заливайтеся пивом та не смаліть свої айкоси всюду. Тут так прийнято.

До речі, так само роблять вже давно у Сибіру, недарма вираз Сибирское здоровье є з давніх-давен синонімом всіх богатирів, і тіла, і духа. Я трохи знаю, про що говорю. У мене бабуся одна з Алтайського краю. 

Пережила і раскулачивание и голодомор с холодом от большевиков в 1932-33, и клеймо дочери врага народа, и голод-холод второй Мировой, и потерю любимых сестры и брата за месяц до окончания войны, и выучилась в голодном и холодном общежитии Томска на фельдшера-акушера, а потом вставала на лыжи и бежала через снежные сугробы по вызовам. 

Хочу этой зимой повторить в швейцарских Альпах её подвиг. Бабушка Александра, Шурочка, жаль, что ты уже давно не с нами. Глянь на меня с высоты. Я пока ещё до Тебя, коннечно, не дотягиваю. Но я твоя кровь, и я реально стараюсь)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...