Вебінари з розробки відео та онлайн-маркетингу


Шановні колеги,

Раді були провести для Вас низку вебінарів на тематику розробки ефективних відео та онлайн-маркетингу для бібліотекарів!

Вебінари розраховані на тих, хто цікавиться створенням і ефективним просуванням відео онлайн, зокрема про бібліотеки і для бібліотек, та хоче здобути необхідні творчі та технічні навички.
________________________________________________Запис першого вебінару "Розробка ефективних відео" (30 жовтня 2013 р.) можна переглянути на YouTube-каналі програми "Бібліоміст".

Запис другого вебінару "Можливості YouTube" (26 листопада 2013 р.) можна переглянути на YouTube-каналі програми "Бібліоміст". 

Запис третього вебінару "Корисні онлайн-сервіси і платформи" (13 грудня 2013 р.) можна переглянути на YouTube-каналі програми "Бібліоміст". 

Запис четвертого вебінару "Вхідний маркетинг для бібліотек" (16 січня 2014 р.) можна переглянути на YouTube-каналі програми "Бібліоміст".


Запис п'ятого вебінару "Розвиток особистого бренду бібліотекаря як частина бренду бібліотеки" (5 лютого 2014 р.) можна переглянути на YouTube-каналі програми "Бібліоміст".
Привертаємо Вашу увагу до Facebook-групи "Бібліотечні відеомейкери"де можна обмінюватися ідеями та розповідати про досягнення - запрошуємо приєднуватись!

Успіху Вашим відео та маркетинговим онлайн-кампаніям!10 коментарів:

 1. Да, на украинском. Будет проводиться запись, а потом мы выложим ее онлайн. Вот, например, запись нашего первого вебинара (30 окт.) на тему разработки эффективных видео. Посмотрите, надеюсь, Вы сможете принять участие!

  ВідповістиВидалити
 2. Интересно, но никогда не участвовала в вебинарах, какие-то технические гаджеты или программное обеспечение особенное нужно на компе участника?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вебінар буде проводитись за допомогою інструменту Microsoft Lync. Необхідне обладнання: комп'ютер з підключенням до Інтернету, мікрофон та навушники. Ми надішлемо зареєстрованим учасникам лінк-запрошення на вебінар. Треба буде встановити програму для конференц-зв'язку Lync™ 2010 Attendee і приєднатися до зустрічі. Все :) Чекатимемо!

   Видалити
  2. Програму для конференц-зв'язку Lync™ 2010 Attendee встановила, навушники є. Чи потрібна вебкамера, бо на робочому місці її не маю?

   Видалити
  3. Марино, чудово. Потрібне мікрофон. Веб-камера - не обов'язково, ми будемо проводити вебінар без відео, бо це може вплинути на якість сигналу.

   Видалити
 3. В каком городе проводятся вебинары?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Територіально тренер буде знаходитись у Києві, але вебінар відбуватиметься онлайн за допомогою інструменту Microsoft Lync. Необхідне обладнання: комп'ютер з підключенням до Інтернету, мікрофон та навушники. Ми надішлемо учасникам лінк-запрошення на вебінар. Треба буде встановити програму для конференц-зв'язку Lync™ 2010 Attendee і приєднатися до зустрічі. Чектимемо!

   Видалити
 4. Програма Lync™ 2010 Attendee нормально працює з Internet Explorer, але не з Mozilla...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На жаль, так і є. Принаймні, ми це знаємо і, зрештою,це не дивує)

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...