вівторок, 6 вересня 2011 р.

Технологія чи магія?


От вміють все-таки учасники конференцій TED дивувати. (TED - неурядова організація, присвячена Ідеям, Вартим Поширення. Почала свою діяльність (в 1984)  як конференція, що збирає людей з трьох сфер: Технологія, Розваги, Дизайн. 

Використовуючи три айподи, Марко Темпест розповідає мудру та зворушливу історію про правду і брехню, чоловіків і жінок, емоції, мистецтво та магію, яка перетворює брехню на правду.


Щоб отримати субтитри до відео на Youtube, треба натиснути на кнопку CC внизу справа на панелі екрана, вибрати варіанти - Записать текст аудио, Перевод титров, обрати мову: англійська - українська/русский тощо. 

4 коментарі:

 1. Шикарні фокуси і фокусник дуже милий!

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую! Скажіть? Мене дуже розчулив, а яке використання айфонів... виглядають не як техніка з метала, а суцільний ефір. Буде наступне завдання для нашої Ксенії Симонової ;)

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже цікава публікація. Іра.

  ВідповістиВидалити
 4. Раді, що Вам сподобалося! А ще про справді фантастичні речі у сучасному мистецтві пишуть на блозі відділу мистецтв бібліотеки Молода гвардія. Ну, може, Ви й самі знаєте :) От би так хоч трошки навчитися, якщо це взагалі можливо!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...