неділя, 9 жовтня 2016 р.

Святкові відкриття на Миколаївщині (на Автобані знову гості!)

Ранок неділі. За вікном досить прохолодно, по-осінньому похмуро. Хтось в цей час насолоджується вихідними, а бібліотекарі впевненим кроком ідуть на роботу, до читачів.

А я в такі меланхолійні ранки відкриваю свою пошту і переглядаю матеріали, які щораз надходять з поміткою "на Автобан". І, знаєте, мені стає тепліше й радісно, адже кожного разу в скриньці мене чекає порція свята, позитиву і  новинок..

Як добре, що сюди пишуть лише хороші новини!

Звичайно ж, на Автобані знову гості!

Останні новини пов'язані з святкуванням Всеукраїнського дня бібліотек. І сьогодні порцію новин ми отримали з Миколаївщини.

Читаймо як все відбувалось!

Нові ідеї по популяризації книги, читання та бібліотеки пропонує Каравелівська (Коларіська) бібліотека-філія
 
За творами класиків української літератури мешканцям села пропонуються театралізовані вистави до знаменнних та пам’ятних дат, які є справжніми сюрпризами для громади села, тому що це, дійсно, яскраве видовище, яке покращує емоційний стан громадян, розкриває таланти односельців. 
До Всеукраїнського Дня бібліотек, Дня Людей похилого віку, Дня вчителя для мешканців села Каравелове (Коларове)була підготовлена і представлена яскрава вистава за повістю Івана Нечуя -Левицького «Кайдашева сім’я». Соціально-побутова тематика твору, взаєморозуміння у сім’ї описані понад століття по тому актуальні і сьогодні, тому глядачі затамував подих, уважно слідкували за грою акторів-аматорів, які організувались в маленьку групу завдяки бібліотекарю Каравелівської бібліотеки – філії Волянюк Ользі Зиновіївні, її творчій натурі, ентузіазму. 
На захід до бібліотеки завітали поважні гості: директор Вітовської ЦБС, депутат районної ради Остафійчук Т. Г., голова сільської ради Павловська Н. Г., яка постійно відвідує такі заходи і всіляко підтримує книгозбірню, бібліотечні працівники районної бібліотеки, мешканці села, користувачі бібліотеки. Вражала на заході не тільки гра акторів, а й чудові декорації, приближені до натуральних. Вистава закінчилась під бурхливі оплески, лишив позитивні емоції всіх присутніх.

Не менш яскраво пройшло свято до Всеукраїнського Дня бібліотек у Вітовській централізованій бібліотечній системі. Із значимими здобутками бібліотечна система підійшла до святкування цього дня: було відкрито сучасні М-Ларинську, Пересадівську бібліотеки-філії. У День бібліотек презентували оновлену Галицинівську бібліотеку-філію. До прикрашеної книгозбірні, з сучасним дизайном, новими меблями завітало багато гостей. 
 
Всі гості щиро привітали бібліотечних працівників із професійним святом. Голова Вітовської РДА О.Демчук у словах привітання наголосив, що сьогодні бібліотеки стали культурним та інформаційно-технологічними центрами, вони крокують в ногу з часом, регулярно проводять науково-освітні, мистецькі заходи, організовують книжкові виставки, чим збагачують життя мешканців Вітовського району. 
 
Директор КУ «Вітовська ЦБС» Тетяна Остафійчук висловила щирі слова подяки владі за підтримку бібліотечної галузі в районі, оператине реагування на виклики громади та за співпрацю. 

Тепер дещо про "родзинку", яка з’явилася в Вітовській централізованій бібліотечній системі напередодні Всеукраїнського дня бібліотек. 20 вересня 2016 р. в с. Пересадівка відбулося яскраве свято – відкриття оновленої Пересадівської бібліотеки-філії. Багато сил було витрачено на те, щоб ця подія здійснилася.  
Тепер мешканці села мають сучасну, комфортну, модельну бібліотеку з Інтернет-центром, WI-Fi.  Модель бібліотеки – центр популяризації української мови та літератури. 
В теплій, затишній книгозбірніі зібралися користувачі бібліотеки та гості, які щиро вітали мешканців села  з новою бібліотекою, новими можливостями, перспективами.  Заступник голови РДА Коновалова Т.П. наголосила на тому, що ця подія є добрим знаком, адже  коли відкриваються бібліотеки – значить і в країні все відбудовується. Завдячуючи розумінню місії бібліотеки з районного  бюджету було виділено понад 80 тис. грн. для облаштування Пересадівської бібліотеки-філії. 
Під час діалогу щодо діяльності сучасної сільської бібліотеки, було підкреслено важливість партнерських  стосунків з сільською радою, Будинком культури, школою, дитячим садочком, які всебічно допомогали, щоб така книгозбірня запрацювала у селі. 

Ідучі до нової бібліотеки гості несли дарунки – яскраві, цікаві книжки. Щедрий подарунок отримала бібліотека від депутата сільської ради Лисака М. М.: для користувачів бібліотеки та громади с. Пересадівка він подарував принтер.


P.S. У публікації збережено формат тексту, який надіслали працівники бібліотек Миколаївщини. Але... Колеги, у подальшому, будь ласка, надсилайте менш формальні і стандартні матеріали про ваші заходи, проекти. Сучасний світ потребує креативу і цікавих рішень навіть у написанні коротких інформаційних повідомлень.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...