середа, 10 липня 2013 р.

БібліоКіноФест 2.0 по-львівськиДоброго здоров'ячка всім! Раді переказувати всім вітання зі Львова, де гучно та весело ярмаркують жваві бібліотекарі і оголосити переможців регіонального конкурсу "БібліоКіноФест 2.0", яких оцінювало та обирало регіональне журі:
1 місце - "Всі дороги ведуть у бібліотеку" - Острозька центральна районна бібліотека2 місце
і номінація "Сучасна бібліотека сучасним людям" - «Творчий гармидер у бібліотеці, або Майстерко-бум» - Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова
3 місце і номінація «Найбільш інноваційна бібліотечна послуга» - "Я повернувся у дитинство..." - Тернопільська обласна бібліотека для дітейНомінація "Найкращий буктрейлер" - Буктрейлер на книгу М.Чопик "Сто загадок" - Тернопільська обласна бібліотека для дітей
Від себе скажу, що просто закохалася у відео-переможці. Ось це і є справжні Сучасні Бібліотеки, де весело, голосно, завжди багато відвідувачів - далі не треба й шукати!

10 коментарів:

 1. Вітаю з перемогою Острозьку районну бібліотеку за відеоролик "Всі дороги ведуть у бібліотеку"!!! Особливе вітання Наталії Ламах, автору ідеї, яку я знаю особисто. Молодці!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Приєднуюсь до привітань! Це відео - чудова візитівка сучасної бібліотеки. Я б сказала, що таке відео має бути в кожної бібліотеки, це б значно посприяло ламанню стереотипів у нашій країні.

   Видалити
  2. Дійсно, таке відео дуже потрібне кожній бібліотеці :) От тільки б віднайти вдалу ідею...

   Видалити
  3. Так. Ну, для відео візитівки ідея може бути більш-менш простою - розповісти про наявні послуги, але, звичайно, потрібні цікаві фішки і підхід - власне, ЯК це зробити. Думаю, один з універсальних компоненетів рецепту успіху - стисло, не затягувати.

   Видалити
 2. А як же можна розцінювати ваші слова : "Ролики , тривалість яких більша 3-х хвилин, розглядатися не будуть". Як би вам не сподобався ролик, але правила повинні дотримуватися. Не треба було вказувати хронометраж роликів.Дуже незадоволені вашим судійством(((

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, а щодо цих питань можна звертатися до Голови журі регіонального конкурсу, яке оцінювало та обирало переможців - Шматько Олена, Львівська обласна універсальна наукова бібліотека, завідувач НМВ lounb-nmv@ukr.net

   Видалити
 3. Дааа... Жюри,прежде чем выносить решение о победителях, следовало бы хорошо самим изучить условия конкурса, где четко сказано: "Тривалість відео - НЕ БІЛЬШЕ 3 ХВИЛИН", жирным шрифтом. Ролик-победитель длительностью 4.23 никак не равняется 3 минутам.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Саме так. У цьому випадку програма не виступає головним організатором заходу і регіонального конкурсу, відповідно рішення приймалось регіональним журі.

   Видалити
 4. Ясно, для регионального конкурса правил и условий не существует, и исходя из этого, решения принимаются НЕОБЪЕКТИВНО! Очень жаль((( Они ДИСКРЕДИТИРУЮТ объявленный конкурс!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, з цими зауваженнями Ви можете звернутися до Голови журі регіонального конкурсу, відповідального за вибір та оцінювання переможців - Шматько Олена, Львівська обласна універсальна наукова бібліотека, завідувач НМВ lounb-nmv@ukr.net

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...