вівторок, 7 серпня 2012 р.

TechCamp Kyiv "Створюючи громадянина світу"


Дорогі друзі, не пропустіть цікаву технологічну і, що вже казати, й бібліотечну подію, заплановану на 12-13 вересня у Києві - Kyiv TechCamp.

12-13 вересня проходитиме TechCamp Kyiv, дводенна конференція, на якій представники громадських організацій і експерти у сфері технологій поділяться проблемами, з якими вони зіштовхуються, та проведуть мозковий штурм на тему технологій як засобу вирішення цих проблем.

У заході візьмуть участь понад 100 представників з різних куточків України та Білорусі.

Ця інтерактивна подія об’єднає американських, українських та білоруських ІТ-професіоналів, які разом з педагогами, представниками неурядових організацій та активістами соціальних медіа, спільними зусиллями будуть шукати ефективні та недорогі способи розв’язання реальних соціальних проблем за допомогою інновацій.

Участь у цьому заході буде корисна співробітникам неурядових організацій, волонтерам, підприємцям, людям, які активно використовують соціальні медіа, які проживають і працюють виключно в Україні (відбір учасників з Білорусі був проведений окремо). Також жінкам, членам етнічних і расових меншин, жителям сільської місцевості у віці до 35 років.

Подані заявки будуть розглянуті, і обрані кандидати отримають офіційне запрошення після 15 серпня.

Останній термін подачі заявок - 10 серпня 2012 року.


Бажаємо успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...