не хвилюйтеся, якщо неа кемпі Вас ніби-то не слухають, слухають-слухають, ще навіть у Твітер транслюють :) |
Деякі з розповсюджених визначень не-конефернції, з якими зіткнулася - це "кава-пауза, що затяглася на цілу конференцію", а також, що на не-конференції нема "жодної програми..., поки учаснки не створять її". Торкнулася видів та елементів не-конференції: баркемп, відкритий простір, "блискавичні промови", світове кафе, печа-куча.
Згадала ті кемпи і не-конференції, які відвідала сама: Microsoft Blogtoberfest, Open Government Data Camp, Social Media Marketing Camp, Microsoft Minicamp.
Звичайно, згадала один з найуспішніх бібліотечних онлайн-проектів на сьогоднішній час - групу в Facebook "Неконференция библиотечных блогеров".
а такі дошки з відгуками гостей бібліотекі також роблять |
атмосфера сприяє творчості Open Government Data Camp, Польща |
на рідних теренах |
І справді, потенціалу для цього виду заходу для бібліотек чимало, особливо для юнацьких. І, відверто кажучи, аналізуючи деякі види та компненти не-конференцій, переконуєшся, що це "добре забуте старе" і те "що ми вже проходили". Втім, нове слово, нова марка - і йдемо вперед. А Ви як вважаєте? Чи застосовуєте формат "кемпів" і "не-конференцій" у своїх бібліотеках?
Цікаво. Для мене і моїх колег - це новинка.
ВідповістиВидалитиРада, що Вам цікавий матеріал. Як ми обговорювали на Школі, не думаєте провести не-конференцію на лежаках на пляжі або на кріслах-мішках? Дуже зручно і сприяє натхненню :)
ВідповістиВидалитиУ нас є досвід під час чаювання в маленькому колі, а потрібно спробувати у великому і на кріслах-мішках ;)
ВідповістиВидалитиО! Серйозно? А фото є? А яку тему обговорювали? Я щось аж мало не підстрибую від нетерпіння :)
ВідповістиВидалити