пʼятниця, 12 жовтня 2012 р.

Конкурс електронних проектів OPEN IDEAS 4UA!Ну от ми й дочекалися! Є можливість взяти участь у справжнісінькому хакатоні.
Починаючи з 8 жовтня і до 29 жовтня є можливість подати документи на участь у всеукраїнському конкурсі ідей-прототипів електронних проектів, присвячених ініціативі "Партнерство" Відкритий уряд "" - OPEN IDEAS 4UA!

Що це за змагання? - 3 дні в Києві, зустрічі з міжнародними та українськими фахівцями в сферах IT і активістами в області відкритості, підвищення прозорості, електронного уряду та протидії корупції

на місцевому рівні.Що надається? ВСЕ :) (ну, майже) - проїзд по Україні, харчування, проживання, місце проведення самого заходу - Компанія Ciklum, партнери - Microsoft, Dell, Coca Cola, IREX, AIESEC. Мобільний партнер - LIFE :)
Подробиці: www.openideas4ua.org - або поштою maksym.klyuchar@gmail.com / maksym.klyuchar@undp.orgКожному хто приведе з собою 10 учасників - цукерка в подарунок! Даємо 3 гранти для реалізації 3 ідей. Невеликих, але до них пакетом йдуть додаткові бонуси."

Друзі, запрошуємо і тільки вперед!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...