Долучайтесь до Wikiday!

Від імені програми "Бібіліоміст" запрошуємо Вас до участі у конкурсі WikiDay - фінальному заході в рамках проекту "Вікіпедія"

Конкурс призначено на 13 та 14 червня 2014 року - кожна бібліотека може обрати день проведення самостійно, вказавши його у відповідному питанні анкети.


Мета конкурсу

Сприяти поширенню знань про регіон проживання завдяки використанню он-лайн ресурсів Вікіпедії, сприяти поширенню інформації про ресурси Вікіпедії серед користувачів бібліотеки та місцевої громади, показати важливість знань, що накопичуються і зберігаються у бібліотеці у вигляді друкованих джерел інформації, їх вплив на формування контенту он-лайн ресурсів.

Хто може брати участь?

Відвідувачі бібліотек, бібліотекарі та співробітники бібліотек.

Як взяти участь у проведенні конкурсу?

Для бібліотек-організаторів:

·      заповнити реєстраційну форму  (до 11.06.14 включно). Сам захід планується провести 13 та 14 червня - кожна бібліотека може обрати день проведення самостійно, вказавши його у відповідному питанні анкети.;

·     створити команду бібліотекарів, які сприятимуть організації та проведенню конкурсу  WikiDay (підготують інформаційний стенд, розповсюджуватимуть інформацію про конкурс, допомагатимуть користувачам у день конкурсу). Кількість учасників залежить від наявної у бібліотеці кількості комп’ютерів, які знаходяться у вільному доступі і можуть використовуватися відвідувачами. Діє наступне обмеження – не більше 2 членів команди для одного комп’ютера, максимальна кількість членів команди – 10 осіб).

·         зробити допис на будь-якій веб-сторінці бібліотеки під час або після заходу: блозі, сайті, сторінці у Фейсбук чи Вконтакте з описом події: скільки людей вдалося залучити до конкурсу, як був облаштований інфо-стенд тощо), як проходив захід і також залишити коментар з лінком на цей допис на сторінці конкурсу на  блозі "Бібліотечний автобан" ; при цьому треба використовувати хештег #wikiday

·         додати фото та/або відео, зроблені організаторами під час заходу

·         рекомендується вести онлайн-трансляцію заходу за допомогою хештегу #wikiday.


Як взяти участь у конкурсі зі створення вікі-статей?

У  цьому конкурсі можуть брати участь як відвідувачі бібліотек, так і бібліотекарі/співробітники бібліотек:

     -  створити статтю/статті на Вікіпедії протягом WikiDay. Якщо протягом Вікідня у п'ятницю чи в суботу хтось із дописувачів не встигне закінчити статтю, її можна буде закінчити протягом перших двох робочих днів наступного тижня (до 18:00 17 червня!). Хочемо звернути увагу, що допис, зроблений у сам WikiDay, має відповідати всім вказаним в умовах критеріям (прив'язка до регіональної тематики, наявність джерел) і містити певну частину матеріалу статті (недостатньо просто створити заголовки, наприклад);
       
    - заповнити реєстраційну форму учасника (форма  заповнюється після створення статті, безпосередньо під час проведення конкурсу); 
   - залишити коментар з лінком на новостворену статтю на сторінці конкурсу на блозі "Бібліотечний автобан"

За підсумками конкурсу три найкращих команд будуть нагороджені сертифікатами та призами.

Крім можливості посісти одне з призових місць і отримати цінні  призи, у бібліотек, що братимуть участь у конкурсі, буде чудова нагода отримати консультацію від представників спільноти вікіпедистів та «Вікімедіа Україна» - у день проведення заходу низка учасників спільноти  відвідають бібліотеки у своєму регіоні проживання.

Дату проведення конкурсу буде оголошено протягом 1-2 днів після кінцевого терміну подачі заявок.  

Після проведення конкурсу і отримання всіх дописів від бібліотек-учасниць (допис у блог, фото-  і/чи відеоматеріали; має бути поданий не пізніше, ніж на наступний день після проведення заходу) експертне журі визначить переможців конкурсу.  

Результати конкурсу буде оголошено за допомогою онлайн-ресурсів програми "Бібліоміст".
  
Призи і номінації 

Номінація «За створення найбільш сприятливих умов для проведення заходів Вікідей» - нагороджується кожен з членів команди та окремо бібліотека.

Номінація «Найкраща Вікістаття» - нагороджуються користувачі (це можуть бути як відвідувачі бібліотеки, так і її працівники/бібліотекарі), які створили найкращі статті заданої тематики (особливості рідного краю).

Кількість та назва номінацій можуть бути змінені під час конкурсу з огляду на кількість, якість та зміст поданих робіт.

Критерії відбору  

У номінації «Найкраща Вікістаття»
- якість доданої статті (інформативність, об'єктивність інформації, релевантність - чи розповідає стаття про регіон);
- джерельна база статті (які посилання має стаття і яка їх якість);
- часовий критерій (коли була додана стаття).

У номінації "За створення найбільш сприятливих умов для проведення заходів Вікідей"

- скільки людей вдалося залучити до конкурсу, 
- як був облаштований інфо-стенд ,
- способи розповсюдження інформації про конкурс: онлайн-банер, листівки, плакати, оголошення, онлайн-акції,
- фото чи відео для ілюстрації про те, як проходив захід.

На оцінку роботи команди впливатимуть також відгуки відвідувачів бібліотеки, які брали участь у конкурсі та спостерігачів, які відвідають захід (до спостерігачів будуть залучені внутрішні експерти програми «Бібіліоміст»).

Журі конкурсу

До оцінювання якості статей та роботи команд будуть залучені експерти з Wikimedia Україна та програми «Бібліоміст».
  
Маєте запитання?

Будь ласка, звертайтеся до Лесі Харченко  (wikiday@irex.ua, коодинаторка проекту) або до Девіда Баркера (dbarker@irex.org , старший керівник відділу ІТ Технологій програми «Бібліоміст»).  

Програма "Бібліоміст" не несе відповідальності за можливі технічні недоліки у процесі роботи он-лайн ресурсів.


Більше інформації доступно на сайті програми "Бібліоміст".

Рекомендації бібліотекам для проведення WikiDay:

- Підготовка інформаційного стенду

стенд може містити літературу (книги, альманахи, журнали, газети тощо), що містить інформацію про регіон та/або населений пункт, в якому знаходиться бібліотека. Інфо-стенд має знаходитися у доступному та помітному для відвідувачів місці, а також відсилати до власне Вікідня як події (містити оголошення/листівки про Вікідей, запрошення взяти участь тощо). Ми радимо створити інфо-стенд за кілька днів до або хоча б напередодні проведення конкурсу - так користувачі зможуть також завчасно ознайомитися з літературою і попрацювати з джерельною базою

- Оголошення конкурсу та залучення представників місцевої громади: 

програма “Бібліоміст” заохочує залучення до участі у Вікідні максимально можливу, з огляду на ресурси бібліотеки, кількість учасників. Для цього ми пропонуємо бібліотекам заздалегідь подумати про можливі шляхи розповсюдження інформації про захід серед користувачів бібліотеки та членів місцевої громади:
     оголошення, (онлайн)-банери чи постери,
  залучення до поширення інформації і запрошень партнерських структур на місцевому рівні,
     поширення інформації про конкурс у соцмережах,
     влаштування флешмобів з метою привернути увагу до події тощо.
Окрема інформаційна підтримка має надаватися у рамках презентації інфо-стенду для користувачів бібліотеки.

-  Ресурси, необхідні для проведення конкурсу:

·         наявність у бібліотеці комп’ютерів, що знаходяться у загальному користуванні (з якими можуть працювати відвідувачі бібліотеки);
·         наявність у бібліотеці Інтернет-зв’язку (швидкість зв’язку має бути не менше 2,5 мБіт/сек)
·         вчасно подана заявка про участь у конкурсі (кінцевий термін подачі заявок вказано в «Умовах конкурсу WikiDay»);
·         команда бібліотекарів, що готові надавати необхідну підтримку користувачам у день проведення конкурсу;
·         заздалегідь підготовлений інфо-стенд;
·         оголошення, банери або будь-які інші засоби розповсюдження інформації про захід.

- Рекомендована тривалість конкурсу:

Щоб забезпечити рівні умови доступу для всіх користувачів програма «Бібліоміст» радить проводити захід у зручний для відвідувачів час. Тривалість заходу має бути не менше 4 годин, але при цьому не повинна перевищувати 6 годин.

- Ваша історія: після проведення конкурсу кожна з бібліотек, що брали участь у конкурсі, має подати звіт, у якому розповісти:
·         про підготовку інфо-стенду та власне проведення заходу Вікідей (зробити допис на будь-якій веб-сторінці бібліотеки: блозі, сайті, сторінці у Фейсбук чи Вконтакте з описом події: скільки людей вдалося залучити до конкурсу, як був облаштований інфо-стенд, фото чи відео для ілюстрації), як проходив захід і також залишити коментар з лінком на цей допис на сторінці конкурсу на блозі"Бібліотечний автобан"), при цьому треба використовувати хештег #wikiday
      - додати до звіту фото та/або відео матеріали, які ілюструють описане у звіті.
      -  рекомендується вести онлайн-трансляцію заходу за допомогою хештегу #wikiday.

З результатами конкурсу можна ознайомитися тут.
Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу, а також нашу українську Вікіпедію!

131 коментар:

 1. підкажіть де в цьому трактаті написано про тематику статей чи конкурс немає тематики?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. :) Про це написано в меті "Сприяти поширенню знань про регіон проживання завдяки використанню он-лайн ресурсів Вікіпедії".

   Видалити
  2. Поясніть , як подати звіт.

   Видалити
  3. Зробити допис на блозі та залишити коментар з відповідним лінком на цій сторінці. Дякуємо!

   Видалити
 2. Поясніть для "чайників", як подати звіт?

  ВідповістиВидалити
 3. Поясніть, будь ласка, як додати зображення у вікі-статтю

  ВідповістиВидалити
 4. Добрий день, радимо Вам скористатися режимом "редагування статті" у одній зі вже готових статей. Для цього, створивши обліковий запис/увійшовши до свого акаунту у Вікіпедії, натисність "ред." (знаходиться справа вгорі - поряд з основним заголовком). Після цього Ви побачите панель редагування (знаходиться вгорі) та власне статтю в режимі редагування. Зверніть увагу на те, як додаються і редагуються зображення. Хочемо зазначити - якщо у Вас не вийде додати зображення до статті, не засмучуйтесь - це не впливатиме на оцінку статті. Головне гарний текст і достатня джерельна база. Бажаємо Вам успіхів!

  ВідповістиВидалити
 5. Доброго дня! "Зробити допис на блозі" - це означає залишити коментар з посиланням на статтю в коментарях на цій сторінці?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так. Якщо Ви представник бібліотеки-організатора Вікідня та берете участь у номінації "За створення найбільш сприятливих умов для проведення заходів Вікідей", то створюєте статтю про те, як пройшов Вікідень у Вашій бібліотеці і також залишаєте коментар на цій сторінці.

   Видалити
 6. Доброго дня. Як використовувати хештег #wikiday в контакті чи у вас на блозі. Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хештег #wikiday треба просто згадати у своїй статті або дописі.

   Видалити
 7. Доброго дня. Я користувач Інтернет-центру Віньковецької ЦРБ. насайтв Вікіпедія я створила статтю під назвою Михайлівська церква с. Зіньків .
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D1%87%D1%83%D0%BA

  ВідповістиВидалити
 8. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.648598515227939.1073741830.612941788793612&type=1

  ВідповістиВидалити
 9. Доброго дня!Я користувач іньернет-центру Херсонської бібліотеки-філії №2, я створив статтю під назвою Дендропарк
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тобто Ви додали розділ про Дендропарк до статті "Херсон"? Бо лінк веде на статтю Херсон.

   Видалити
 10. Здравствуйте я пользователь интернет-центра Херсонской библиотеки-филии №2,я создал статью о Херсонском дворце молодежи и студентов
  https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD&gettingStartedReturn=true

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тобто Ви додали розділ про палац молоді до статті "Херсон"? Бо лінк веде на статтю Херсон.

   Видалити
  2. Якщо статті доповнювалися це зараховується? Чилише нові статті?

   Видалити
 11. Доброго дня. Я користувач Інтернет-центру Віньковецької ЦРБ. на сайті Вікіпедія я створив статтю під назвою Подолянин Петро Староста
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B2?veaction=edit

  ВідповістиВидалити
 12. Доброго дня! Я користувач Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, створила статтю під назвою "Твій погляд шукає шлях до читача" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B2%D1%96%D0%B9_%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4

  ВідповістиВидалити
 13. Доброго дня! Я працівник Славутської ЦРБ, створено статтю " Старокривинська Свято – Дмитріївська церква". Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/Старокривинська_Свято_–_Дмитріївська_церква

  ВідповістиВидалити
 14. Доброго дня! Я працівник Хмельницького обласного літературного музею. в рамках конкурсу Wikiday, який проводить Хмельницька обласна наукова універсальна бібліотека ім. М. Островського, створено статтю "Лупан Леонід Сильвестрович". Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, на жаль, лінк не працює. Замініть, будь ласка. Дякуємо!

   Видалити
  2. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BD_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

   Видалити
 15. Доброго дня ! Я працівник Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського створила статтю "Ільїнський Валентин Михайлович". Посилання:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BB%D1%8C%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  ВідповістиВидалити
 16. Доброго дня ! Я працівник Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського створила статтю "Ільїнський Валентин Михайлович". Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/

  ВідповістиВидалити
 17. Доброго дня! Я користувач Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, створила статтю під назвою "Слон(Хмельницький)".
  Посилання:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%BD_(%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9)

  ВідповістиВидалити
 18. Доброго дня! Я користувач Славутської центральної районної бібліотеки, створила статтю під назвою "Стрихарчук Зоя Романівна". Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/Стрихарчук_Зоя_Романівна

  ВідповістиВидалити
 19. Доброго дня! Я, користувач Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського, Сергій Шпаковський, створив статтю під назвою "Рід Патонів" в рамках конкурсу Wikiday http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%96%D0%B4_%D0%9F%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2

  ВідповістиВидалити
 20. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка коли подавати звіт про конкурс Бібліотечний WikiDay з фото, який у нас сьогодні триває і на яку адресу.
  На базі Бродівської ЦРБ було створено 4 статті:
  1.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BC%E2%80%99%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%83_%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83_%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%96
  2.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE_%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%B0%D1%81
  3.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0
  4.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:%D0%9B%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B0_%D0%93%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за статті.
   Звіт - розповідь про проведення Вікідня можна розмістити на Вашому блозі або сайті, а лінк залишити у коментарі до цієї сторінки.

   Видалити
  2. Дякуємо, думаємо, що із завданням справились.

   Видалити
 21. Борис Станіславович13 червня 2014 р. о 11:48

  Доброго дня! Я користувач Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського. Створив ще одну нову статтю під назвою "Профспілки Хмельниччини".
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D0%B8_%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8

  ВідповістиВидалити
 22. Доброго дня, я опублікувала дві статті:

  1) Хмельницькі мажоретки "Альфа" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%B0%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8_%C2%AB%D0%90%D0%BB%D1%8C%D1%84%D0%B0%C2%BB

  2) Хмельницький сільськогосподарський ярмарок https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA

  З повагою, Аліна Возна.

  ВідповістиВидалити
 23. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створила статтю під назвою

  « Чарівний серцю рідний край »

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/341-charivni-sertsyu-ridni-kra

  https://uk.wikipedia.org/wiki/«_Чарівний_серцю_рідний_край_»

  ВідповістиВидалити
 24. Звіт про проведення конкурсу розміщено на нашому блозі http://brodu-rcbs.blogspot.com/.

  ВідповістиВидалити
 25. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створила статтю під назвою

  Легенда Костянтинівського краю

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Легенда_Костянтинівського_краю

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/342-legenda-kostyantinivskogo-krayu

  ВідповістиВидалити
 26. Трошки відредактую свій коментар, тому що у попередній раз вказала неповну інформацію)) Я користувач Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського.

  Опублікувала дві статті:

  1) Хмельницькі мажоретки "Альфа" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%B0%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8_%C2%AB%D0%90%D0%BB%D1%8C%D1%84%D0%B0%C2%BB

  2) Хмельницький сільськогосподарський ярмарок https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA

  З повагою, Аліна Возна.

  ВідповістиВидалити
 27. Доброго дня! Я працівник Хмельницького обласного літературного музею. в рамках конкурсу Wikiday, який проводить Хмельницька обласна наукова універсальна бібліотека ім. М. Островського, створено статтю "Лупан Леонід Сильвестрович". http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BD_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  ВідповістиВидалити
 28. Вітаю! В ХОУНБ ім. Островсього створено статтю https://uk.wikipedia.org/wiki/Літературно-меморіальний_музей_Анни_Ахматової
  Однак прошу не враховувати її як конкурсну - я досвідчений вікіпедист; краще мотивувати новачків. З повагою, Volodymyr D-k.

  ВідповістиВидалити
 29. Доброго дня! Я учасниця конкурсу "WikiDay", створила статтю під назвою: "Віталій Цезарійович Міхалевський".

  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B9_%D0%A6%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо учаснику конкурсу Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського!

   Видалити
 30. Доброго дня!

  Я, працівник РКЗК"Межівська ЦБС" Кобець Ольга Анатоліївна , в рамках конкурсу Wikiday, який пройшов в Межівській районній бібліотеці, створила статтю "Чорний Володимир Пантелійович". Посилання:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  ВідповістиВидалити
 31. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створила статті під назвами

  Арбузинка у вирі подій ХХ століття

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Арбузинка_у_вирі_подій_ХХ_століття

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/349-arbuzinka-u-viri-podi-khkh-stolittya


  Легенди Арбузинського краю

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/350-legendi-arbuzinskogo-krayu

  ВідповістиВидалити
 32. Доброго дня ! Я бібліотекар Корюківської центральної бібліотеки , створила статтю під назвою
  Заборовський Микола Олексійович http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87&action=submit

  ВідповістиВидалити
 33. Доброго дня! Я, Анатолій Захар'єв, створив статтю під назвою "Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Конгрес літераторів України»"
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BA_%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97_%C2%AB%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%81_%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%C2%BB

  ВідповістиВидалити
 34. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створив статтю під назвою

  НОВОГРИГОРІВКА ДЛЯ ВСІХ

  https://uk.wikipedia.org/wiki/НОВОГРИГОРІВКА_ДЛЯ_ВСІХ

  http://arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/340-novogrigorivka-dlya-vsikh

  ВідповістиВидалити
 35. Станіславович13 червня 2014 р. о 12:54

  Доброго дня! У стінах Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського я взяв у часть у конкурсі WikiDay, де було створено статтю Валерій Михайлович Грошко.
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%93%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BA%D0%BE

  ВідповістиВидалити
 36. Я читач Славутської ЦРБ створила статтю: "Славутська центральна районна бібліотека", посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/Славутська_центральна_районна_бібліотека

  ВідповістиВидалити
 37. Вітаю! Я, Грицай Аліна, читачка Межівської районної бібліотеки, в рамках конкурсу WikiDay, який пройшов в бібліотеці,створила статтю "Балка Горіхова (заказник)". Посилання: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0_%D0%93%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0_(%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA)

  ВідповістиВидалити
 38. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створив статтю під назвою

  Народний театр Семенівського сільського будинку культури Арбузинського району Миколаївської області

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Народний_театр_Семенівського_сільського_будинку_культури_Арбузинського_району_Миколаївської_області

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/351-narodni-teatr-semenivskogo-silskogo-budinku-kulturi-arbuzinskogo-raonu-mikolajivskoji-oblasti

  ВідповістиВидалити
 39. Доброго дня! Працюю у Корюківському історичному музеї, науковим співробітником. Моя стаття "Історія євреїв Корюківщини"http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%B5%D1%97%D0%B2_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%8E%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8

  ВідповістиВидалити
 40. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створив статтю під назвою

  Історія мого села…

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Історія_мого_села…

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/352-istoriya-mogo-sela

  ВідповістиВидалити
 41. Доброго дня! Я, працівник РКЗК "Межівська ЦБС" Острянин Ольга Петрівна, в рамках конкурсу Wikiday, який пройшов в Межівській районній бібліотеці, створила статтю "Балка Скелька (заказник)".
  Посилання: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0_%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0_(%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA)

  ВідповістиВидалити

 42. Я, Канівець Олена, в рамках конкурсу Wikiday, який проходив в Межівській районній бібліотеці створила статтю. Посилання:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D1%96%D1%81

  ВідповістиВидалити
 43. Я, Співак Галина, працівник Хмельницької ОУНБ ім.М.Островського створила статтю під назвою "Антонінський парк" http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA

  ВідповістиВидалити
 44. Доброго дня! Я створила статтю про найулюбленіші фестивалі найулюбленішого свого міста – Кам’янця-Подільського. Дякую організаторам конкурсу за надану можливість поділитись цікавою інформацією. До нових зустрічей! Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/%22%D0%9A%D0%B0%D0%BC%E2%80%99%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C_%E2%80%93_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F_%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B2%22#.D0.9F.D0.BE.D1.81.D0.B8.D0.BB.D0.B0.D0.BD.D0.BD.D1.8F

  ВідповістиВидалити
 45. Доброго дня! Я користувач Арбузинської центральної районної бібліотеки, створив статтю під назвою

  Віталій Поплавський

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Віталій_Поплавський

  http://www.arbuzinkabibl.tk/index.php/aktualno/198-wikiday/353-vitali-poplavski

  ВідповістиВидалити
 46. Доброго дня! Я учасниця конкурсу "WikiDay", який проводить Кам’янець - Подільська міська центральна бібліотека. Я створила дві статті.
  "Олексійчук Микола Андрійович"

  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%87%D1%83%D0%BA_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
  "Тунгуський метеорит на … Поділлі"

  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D0%BD%D0%B3%D1%83%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%E2%80%A6_%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%96

  ВідповістиВидалити
 47. Доброго дня! Я користувач Кам`янець-Подільської міської ЦБС. В рамках конкурсу мені вдалося створити дві статті:
  Бойцова Маргарита
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D1%86%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0#.D0.92.D1.96.D0.B4.D0.B7.D0.BD.D0.B0.D0.BA.D0.B8
  Плющ Тамара
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D1%8E%D1%89_%D0%A2%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0
  Дякую за надану можливість поділитись своїми знаннями про цікавих та знаних кам`янчан!

  ВідповістиВидалити
 48. Доброго Вікідня! Вітаю всіх учасників конкурсу WikiDay! Я волонтер Кам'янець-Подільської міської центральної бібліотеки. Як учасниці конкурсу мені вдалося створити статтю "Відзнака року" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83

  ВідповістиВидалити
 49. Доброго дня! Я, працівник РКЗК "Межівська ЦБС"Варюха Людмила Олексіївна, в рамках конкурсу Wikiday, який пройшов в Межівській районній бібліотеці, створила статтю "Легенди Межівського краю".
  Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8_%D0%9C%D0%B5%D0%B6%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8E

  ВідповістиВидалити
 50. Доброго дня учасникам Wikiday, один з членів команди Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, Вікторія Писанець, створила статтю про Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва за лінком: https://uk.wikipedia.org/wiki/Запорізька_обласна_бібліотека_для_юнацтва

  ВідповістиВидалити
 51. Я, бібліограф РКЗК "Межівська ЦБС" Данилова Світлана, в рамках конкурсу Wikiday, який проходив в Межівській районній бібліотеці створила статтю "Зразкова лісосмуга". Посилання:http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BE%D1%81%D0%BC%D1%83%D0%B3%D0%B0_(%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D0%BC'%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8)

  ВідповістиВидалити
 52. Вікідей у Корюківській районній бібліотеці http://koriukivka-crb.edukit.cn.ua/novini_biblioteki/id/59/vn/WikiDay-у-бібліотеці/
  Презентація http://koriukivka-crb.edukit.cn.ua/novini_biblioteki/id/57/vn/Презентація-відбулася/

  ВідповістиВидалити
 53. Я, бібліограф РКЗК "Межівська ЦБС" Данилова Світлана, в рамках конкурсу Wikiday, який проходив в Межівській районній бібліотеці ,створила статтю "Зразкова лісосмуга". Посилання:http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BE%D1%81%D0%BC%D1%83%D0%B3%D0%B0_(%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D0%BC'%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8)

  ВідповістиВидалити
 54. Доброго дня! Я кам’янчанка, але проживаю у місті Києві. Поділилась з вами інформацією про найулюбленіше місце у Кам’янці-Подільському – Тріумфальну арку. Приємного ознайомлення та запрошую до свого міста! Посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BC%E2%80%99%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A2%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BC%D1%84%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0

  ВідповістиВидалити
 55. Вітаю! Моя стаття у Вікіпедії: Кам'янецький кат
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BC%60%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%82#.D0.92.D0.B8.D0.BA.D0.BE.D0.BD.D0.B0.D0.BD.D0.BD.D1.8F_.D0.BA.D0.B0.D1.82.D0.BE.D0.BC_.D0.BF.D1.80.D0.BE.D1.84.D0.B5.D1.81.D1.96.D0.B9.D0.BD.D0.B8.D1.85_.D0.BE.D0.B1.D0.BE.D0.B2.E2.80.99.D1.8F.D0.B7.D0.BA.D1.96.D0.B2_.D0.B2_.D1.96.D0.BD.D1.88.D0.B8.D1.85_.D0.BC.D1.96.D1.81.D1.82.D0.B0.D1.85
  Кам'янець-Подільська міська ЦБ

  ВідповістиВидалити
 56. http://bibliotekasl.ucoz.com/publ/konkurs_wikiday/1-1-0-32

  ВідповістиВидалити
 57. Доброго дня! Я працівник Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського створила статтю "Великобудищанський печерний скит" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%89%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82#.D0.94.D0.B6.D0.B5.D1.80.D0.B5.D0.BB.D0.B0

  ВідповістиВидалити
 58. Вітаємо! Працівник навчальної лабораторії інтернет-радіо "Університет" Запорізького національного університету створила статтю "Інтернет-радіо "Університет""https://uk.wikipedia.org/wiki/Інтернет-радіо_"Університет" у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва

  ВідповістиВидалити
 59. Доброго дня! Я даю посилання на сайт і на сторінки у мережі Фейсубк, з яких Ви можете дізнатися про підготовку та проведення конкурсу WikiDay у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського:
  http://library.pl.ua/news/news_archiev/item/1314/

  https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96-%D0%86%D0%9F%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE/139597822915752?hc_location=timeline

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002497755764

  http://fedorova1878.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
 60. Доброго дня! Я створила статтю Центральна міська бібліотека ім. Лесі Українки м. Херсона
  https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BC._%D0%9B%D0%B5%D1%81%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%BA%D0%B8_%D0%BC._%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B0&stable=0

  ВідповістиВидалити
 61. Доброго дня! У Віньковецькій ЦРБ відбувся WikiDay ))) Дізнайтесь більше тут: http://librarybackstage.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
 62. Продовжуємо WikiDay статтею від бібліотекаря Запорізького Вищого професійного училища «Моторобудівник», Ксенії Шмиголь, https://uk.wikipedia.org/wiki/Запорізьке_Вище_професійне_училище_«Моторобудівник»

  ВідповістиВидалити
 63. Доброго дня! Подаємо свою історію успіху проведення конкурсу Wkiday в Хмельницькій ОУНБ ім. М. Островського.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002129533624
  http://www.ounb.km.ua/news/2014/wikiday_add.php
  http://www.ounb.km.ua/news/2014/wikiday2.php
  http://www.ounb.km.ua/news/2014/wikiday1.php
  http://www.ounb.km.ua/news/2014/wikiday.php
  http://vk.com/club67893717
  http://chzkmounb.blogspot.com/
  https://www.youtube.com/watch?v=yhgHbS0PacY&feature=youtu.be

  ВідповістиВидалити
 64. WikiDay у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва завершився статтею від Миколи Білика - лідера запорізького музичного гурту "Все поруч" https://uk.wikipedia.org/wiki/Все_поруч

  ВідповістиВидалити
 65. Вітаємо! Про підготовку та проведення Wіkiday у Камянець-Подільській МЦБ можна переглянути на:
  http://cbsmkam-pod.ucoz.ua/news/wikiday_u_biblioteci/2014-06-13-100
  http://kraeznavstvoo.blogspot.com/
  http://www.odnoklassniki.ru/profile/568624480684/album/570068928172
  http://vk.com/album256354779_197185208

  ВідповістиВидалити
 66. Керівник молодіжної організації Онищук 13 червня створив сторінку Молодіжна організація "Альтернатива"
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Молодіжна_організація_%22Альтернатива%22
  (Корюківська центральна районна бібліотека)

  ВідповістиВидалити
 67. Шаламова Тамара Вікторівна
  http://uk.wikipedia.org/wiki/Пам%27ятники_Дніпродзержинська

  ВідповістиВидалити
 68. Алексієвська Любов Володимирівна14 червня 2014 р. о 13:25

  Алексієвська Любов Володимирівна
  Цей конкурс мобілізував сили для наповнення мережі істинно українською інформацією.У нас є стільки всього цікавого,що залишається поза увагою користувачів! Шкода, через недостатній досвід уористування чужим компютером та обмеженість часу вдалося зробити так мало.Але щиро сподіваюсь,що надана мною інформація знайде своїх читачів і прихильників..Шануймося!
  http://uk.wikipedia.org/wiki/

  ВідповістиВидалити
 69. Віктор куленко14 червня 2014 р. о 14:02

  Конкурс - це дуже чудова ідея поповнити скарбницю світових знань про відомих людей свого краю.

  ВідповістиВидалити
 70. Дмитро Кубанов14 червня 2014 р. о 14:30

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Свято-Миколаївський_собор_(Дніпродзержинськ)

  ВідповістиВидалити
 71. Додали нові фото та інформацію про підготовку та проведення Wіkiday у Корюківській центральній районній бібліотеці:
  оголошення про презентацію
  http://koriukivka-crb.edukit.cn.ua/novini_biblioteki/id/53/vn/Презентація-інформаційного-стенду/
  проведення презентації
  http://koriukivka-crb.edukit.cn.ua/novini_biblioteki/id/57/vn/Презентація-відбулася/
  WikiDay у бібліотеці
  http://koriukivka-crb.edukit.cn.ua/novini_biblioteki/id/59/vn/WikiDay-у-бібліотеці/

  ВідповістиВидалити
 72. Добрий день! Фотозвіт про участь бібліотек міста Херсона WikiDay - http://vk.com/khersoncbs?w=wall-69571121_151 та https://www.facebook.com/media/set/?set=a.649186918502432.1073741832.612941788793612&type=1

  ВідповістиВидалити
 73. WikiDay в Одеській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.В.Маяковського
  Подаємо лінки на наші статті:
  1. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0_%D0%B4%D0%BB%D1%8F_%D1%8E%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D1%96%D0%BC._%D0%92.%D0%92.%D0%9C%D0%B0%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE

  2. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5_%D0%BD%D0%B0_%D0%96%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96

  3. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
  4. http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0&redirect=no

  5. http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%D0%BD_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87&redirect=no

  6. http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%8F_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0&redirect=no

  Також подаємо лінки на фотозвіт заходу
  https://vk.com/oubim?w=wall-21016118_624%2Fall
  https://vk.com/oubim?w=wall-21016118_623%2Fall
  https://vk.com/oubim?w=wall-21016118_614%2Fall

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001171116213&fref=nf

  http://mayakovka.od.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=592&Itemid=1

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже сподобався захід у бібліотеці Маяковського! Давно хотів навчитися додавати і редагувати статті у Вікіпедії, якою користуюсь фактично щодня для різних цілей :))

   Видалити
  2. Дякую організаторам та учасникам заходу! Окрема вдячність за корисний і чіткий інструктаж з приводу додавання статей у Вікіпедію волонтеру Вірі. Було дуже цікаво і пізнавально!

   Видалити
  3. http://odessaoub.blogspot.com/2014/06/wikiday.html
   звіт про WikiDay в Одеській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.В.Маяковського на блозі бібліотеки

   Видалити
  4. Готовий вже й сюжет про захід
   http://vk.com/oubim?w=wall-21016118_630%2Fall

   Видалити
  5. Величезне спасибі дівчатам-бібліотекаркам та волонтеру Вікіпедії за змогу прийняти участь у такому пізнавальному конкурсі! Захід пройшов дуже весело, цікаво і пізнавально:) Бажаю улюбеній бібліотеці удачі!!!!!!

   Видалити
  6. Наталія Грищенко15 червня 2014 р. о 14:31

   Бібліотека також вдячна своїм улюбленим допитливим читачам!:)

   Видалити
 74. Величезне спасибі дівчатам-бібліотекаркам та волонтеру Вікіпедії за змогу прийняти участь у такому пізнавальному конкурсі! Захід пройшов дуже весело, цікаво і пізнавально:) Бажаю улюбеній бібліотеці удачі!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 75. А ось так проходив #wikiday в Дніпродзержинську
  https://www.facebook.com/larisa.denisjuk?fref=photo

  ВідповістиВидалити
 76. Дорогі колеги, щиро дякуємо Вам за таку активність у проведенні ВікіДня. Бажаємо успіхів у подальшому створенні вікі-статей про рідний край і не тільки. Раді, що спільнота вікіпедистів збільшується!!

  ВідповістиВидалити
 77. Наш звіт про проведення заходу http://gprystan-crb.edukit.kherson.ua/news/id/281

  ВідповістиВидалити
 78. Доброго дня ! Я, читач Межівської районної бібліотеки Ярослав Давиденко. Мені дуже сподобався захід в бібліотеці. Під час заходу я написав статтю про поетесу краю Яцуру Л.О.
  Посилання:http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D1%86%D1%83%D1%80%D0%B0_%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

  ВідповістиВидалити
 79. Доброго дня! Про WikiDay в Хмельницькій ОУНБ ім. М. Островського пишуть:
  http://km-city.blogspot.com/2014/06/wikiday.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. І показують:
   http://tv7plus.com/%D1%85%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B2%D1%96/

   Видалити
 80. Драганчук Руслана Ярославівна
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%9F%D1%96%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA

  ВідповістиВидалити
 81. Доброго дня!
  Надсилаємо Вам фотозвіт та інформацію щодо проведення Wikiday у РКЗК "Межівська ЦБС"
  http://mezhivskalibrary.blogspot.com/2014/06/13-wikiday_17.html

  ВідповістиВидалити
 82. #wikiday
  Я Нестеренко Ольга Валентинівна, завідуюча відділом комплектування і обробки літератури Херсонської центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD_%D0%A2-%D0%A0-%D0%90%D0%BA%D1%82

  ВідповістиВидалити
 83. Херсонская Централизованная библиотечная система:
  1. Игнат Ирина БФ №9 - https://ru.wikipedia.org/wiki/%C2%AB%D0%9C%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%C2%BB_%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%A2%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%89%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2_(%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD)


  2. Владислав Гладкий https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%9A%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  3. Бібліотека-філія № 3

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%8F_%E2%84%963_%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%A6%D0%91%D0%A1

  4. Дендропарк Аграрного університету у Херсоні.

  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%83
  5.
  Оля Нестеренко
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD_%D0%A2-%D0%A0-%D0%90%D0%BA%D1%82
  6.
  Бібліотека - філія 1 Херсонська ЦБС.

  https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB&action=edit&redlink=1

  https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C&action=edit&redlink=1

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%B0_%D0%9A%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85
  7. Катя Голюк БФ№2
  http://ru.wikipedia.org/w/index.php? статья "Дворец молодежи и спорта"

  http://uk.wikipedia.org/wiki/Херсон? статья "Дендропарк"

  ВідповістиВидалити
 84. Звіт про проведення заходу #WikiDay у Красилівській ЦРБ.

  http://krasylivcrb.at.ua/news/v_ramkakh_proektu_vikipedija_za_programoju_bibliomist_projshov_konkurs_wikiday/2014-06-13-97

  ВідповістиВидалити
 85. Звіт про проведення #wikiday в Cлавутській РЦБ http://bibliotekasl.ucoz.com/publ/konkurs_wikiday/1-1-0-32

  ВідповістиВидалити
 86. Звіт про проведення #wikiday в Арбузинській РЦБ http://arbuzinkabibl.tk/index.php/novini/354-finalni-konkurs-wikiday

  ВідповістиВидалити
 87. Звіт про проведення #wikiday в Мирнівській публічно-шкільній бібліотеці http://kostlibr.at.ua/news/mirnenska_publichno_shkilna_biblioteka_13_chervnja_2014_roku_prijnjala_uchast_u_konkursi_wikiday/2014-06-17-150

  ВідповістиВидалити
 88. #wikiday
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A9%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B0_%D0%A2%D0%B0%D1%97%D1%81%D1%96%D1%8F_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0 - Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки також стала учасником Вікідня.

  #wikiday
  А ось наша наступна стаття про поетесу, Надію Звягінцеву, яка також є працівником нашої бібліотеки (Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки)
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B2%D1%8F%D0%B3%D1%96%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2%D0%B0_%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%8F_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

  А ось публікація про найвідоміше дерево у Херсоні -https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D1%83%D0%B1

  Читайте про проведення конкурсу у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки в її группі Вконтакті http://vk.com/club17438738?w=wall-17438738_1247%2Fall

  ВідповістиВидалити
 89. #wikiday
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%85%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82_%E2%80%93_%D0%BF%D0%B0%D0%BC%E2%80%99%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA_%D0%B2%D0%BE%D1%97%D0%BD%D0%B0%D0%BC_%D0%A3%D0%9D%D0%A0_%E2%80%93_%D0%A3%D0%93%D0%90 Тростянецька центральна районна бібліотека Вінницької обл. брала участь у конкурсі.Наша стаття "Козацький хрест-пам'ятний знак воїнам УНР-УГА"

  ВідповістиВидалити
 90. А ось і повноцінний звіт про Бібліотечний WikiDay від Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва:
  - Бібліотечний wiki-драйв! http://active-lib.blogspot.com/2014/06/wiki.html
  - Бібліотечний WikiDay https://www.youtube.com/watch?v=3mebYJwH3pg
  - фотографії з підготовки та проведення #wikiday
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=665464350209064&id=514849401937227
  https://www.facebook.com/514849401937227/photos/a.514856121936555.1073741826.514849401937227/664729806949185/?type=1&notif_t=like
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=665489103539922&id=514849401937227
  https://www.facebook.com/514849401937227/photos/a.514856121936555.1073741826.514849401937227/665489680206531/?type=1&notif_t=like

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...