Конкурс "БібліоКіноФест 2.0"


"Конкурс БібліоКіноФест 2.0"
Сучасна бібліотека сучасним людям

Мета конкурсу - відзначити відео, які демонструють інноваційні бібліотечні послуги та підтримують позитивний імідж сучасних бібліотек.

Організатор конкурсу: програма «Бібліоміст»
 
Хто може брати участь?

До участі в конкурсі запрошуються представники всіх видів та типів українських бібліотек (публічних, університетських, спеціалізованих тощо).

Як взяти участь у конкурсі?  
 •  Представник бібліотеки створює і надсилає відеоролик, яке висвітлює інноваційну бібліотечну послугу, що базується на конкретній громадській потребі, наприклад, щодо пошуку інформації, охорони здоров’я, дозвілля, ігор, туризму, допомоги уразливим групам, юридичного консультування, електронного врядування, фінансової грамоти, підтримки сім’ї, розвитку сільського господарства тощо.
 • Ролик повинен бути зроблений у форматі міні-фільму, тобто містити відеозапис, зроблений за допомогою камери, а не слайдшоу змонтованих зображень, наприклад,  http://bit.ly/10LMa2M.  Відео має демонструвати зв'язок бібліотеки з громадою, відгуки та думки читачів. У ньому має бути присутня жива мова. Ви можете запросити користувачів бути акторами у Вашому міні-фільмі, це надасть відео більшої правдоподібності та підвищить його художню якість.
 • Бажано, щоб відео відображало співпрацю бібліотеки з партнерськими організаціями (НУО, ЗМІ, лікарнями, приватними фірмами, школами, професійними асоціаціями, спортивними і транспортними організаціями тощо) і показувало, як це співробітництво у вигляді нових послуг поліпшує життя громади.
 • Тривалість відео - не більше 3 хвилин.
 •  Відео має бути відзняте протягом 2012- 2013 рр.
 •  Відео повинне мати цікаву, привабливу назву і короткий опис.
 •  Заохочується використання елементів інфографіки та візуалізації даних.
 •  Відео треба розмістити на бібліотечному блозі, сайті, відео-хостингу YouTube або на іншому веб-ресурсі, і додати посилання на цей допис в коментарі до інформації про конкурс на блозі «Бібліотечний автобан». За власним бажанням, учасники також можуть давати посилання на своє конкурсне відео на сторінці програми «Бібліоміст» у мережі Facebook, однак розміщення такого посилання та сумарна кількість позначок «подобається» та «поділитись», яку воно набере, не буде впливати на результати оцінювання.
 •  Розмістивши відео в інтернеті, заповніть та надішліть заявку на електронну адресу kinofest2@irex.ua, вказавши «На конкурс БібліоКіноФест 2.0» у темі листа (форма заявки в кінці допису). 
Для бібліотек, які ще не мають власного веб-сайту - привертаємо Вашу увагу до можливості замовити безкоштовний веб-сайт у соціальному проекті EDUkIT (http://www.edukit.org.ua) і відповідно подати на конкурс відео, розміщене на новоствореному веб-сайті.

Термін конкурсу. Конкурс проводиться з 17 квітня до 31 травня 2013 року. У рамках міжрегіональних бібліотечних ярмарків пройдуть регіональні конкурси "БібліоКіноФест 2.0", під час яких будуть оцінюватись відео, надіслані з відповідних регіонів. Результати національного конкурсу буде оголошено у восени під час Фестивалю бібліотечних відео та розповсюджено через офіційний сайт програми «Бібліоміст», сайт Української бібліотечної асоціації (УБА), сторінки програми і партнерів у соціальних медіа та інші канали ЗМІ. 


Графік проведення регіональних ярмарків:

3-4 липня 2013 р. м. Суми – для учасників із Київської, Полтавської, Сумської і Чернігівської областей. Організатор – Українська бібліотечна асоціація, м. Київ, контактна особа - Сошинська Ярослава Євгенівна, u_b_a@ukr.net

9-10 липня 2013 р. – м. Львів – для учасників із Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської,  Львівської,  Тернопільської, Рівненської, Хмельницької і Чернівецької областей.  Організатор - ЛМГО «Інститут політичних технологій», м. Львів, контактна особа - Олег Процак, ips@ukrpost.ua

17-18 липня 2013 р. – м. Сімферополь - для учасників із Автономної республіки Крим, Запорізької,  Миколаївської, Одеської , Херсонської областей.  Організатор - Кримська республіканська установа Універсальна наукова бібліотека ім. І.Я. Франка та Міністерство культури і туризму АРК, контактна особа – Дроздова Людмила Миколаївна, sekretar@kruunb.org

24-25 липня 2013 р. – м. Луганськ - для учасників із Дніпропетровської, Донецької, Луганської,  Харківської областей.  Організатор - Громадська організація «Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації», контактна особа - Галина Аксьонова, galaax_68@mail.ru


31 липня - 1 серпня 2013 р. – м. Вінниця – для учасників із Вінницької, Житомирської, , Кіровоградської, Київської і Черкаська областей. Організатор - громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини», контактна особа – Морозова Наталія Іванівна, abv@library.vn.ua


Переможці конкурсу отримають цінні подарунки від програми «Бібліоміст» та її партнерів:

Учасники, які посядуть 1, 2, 3 призові місця, отримають відеокамери

Учасники, які увійдуть до ТОП-10 фіналістів конкурсу, отримають карти пам’яті (флешки) і креативну брендовану промо продукцію конкурсу (футболку, сумку, термокружку, тощо).   
Журі конкурсу. До складу журі увійдуть представники Української бібліотечної асоціації та програми «Бібліоміст», а також експерти з розробки та просування відеоконтенту.   
Критерії відбору:    
 1.  Зміст – приклади інноваційних та ефективних бібліотечних послуг, що надаються громаді та спрямовані на поліпшення життя окремих осіб і громад в цілому, а також на підтримку позитивного іміджу сучасної бібліотеки.
 2.  Стислість (не більше 3 хвилин).
 3.  Демонстрування життя громади і зв'язок бібліотеки з нею.
 4.  Ефективне використання інформаційних технологій та інтернету.
 5.  Авторський підхід (цікавість, сміливість, креатив, гумор).
 6.  Ефективні методи просування і розповсюдження відео (онлайн, телебачення, тощо).  Відео, які будуть розміщені на місцевих каналах ЗМІ, отримають додаткові бали.
 7.  Цікава назва та опис відео.
 8. Технічна якість відео.
Номінації конкурсу  
«Сучасна бібліотека сучасним людям»,
«Найбільш інноваційна бібліотечна послуга», 
«Найкраща інфографіка про бібліотеку/навколо-бібліотечне життя»
 «Найкраще stop motion відео»,
«Найкумедніше відео»,
«Неформатне бібліотечне відео».

Спеціальні номінації:
«Найкращий буктрейлер»,
«Найкращий анімаційний фільм».

Кількість та назва номінацій може бути змінена під час конкурсу з огляду на кількість, якість та зміст поданих відеоробіт.

Поділіться інформацією про конкурс зі своїми друзями у соціальних мережах шляхом розповсюдження оголошення і лінків на Ваше відео у мережах Facebook, Вконтакте, Одноклассники, Twitter, Google+!

Форс мажор  

Організатори конкурсу не несуть відповідальність за будь-які технічні проблеми, пов’язані з адмініструванням веб-сайту http://www.blogger.com/ та https://www.facebook.com/.   

У разі виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся до Ганни Тараненко: ataranenko@irex.org; тел.: (044) 586-27-80, факс: 586-27-82.

Бажаємо успіхів!   

Анкета
Список поданих відео: 

 1. Буктрейлер за книгою Юрія Мушкетика "Гетьманський скарб" - Центральна бібліотека для дітей міста Стаханова.
2. Відеоролик «Де знайти Золотий ключик?» - Томашпільська центральна районна бібліотека.
3. Летние площадки - Запорізька центральна бібліотека для дітей ім. М. Андросова
4. Бути чи не бути? Буктрейлер на книгу «Буба» польської письменниці Барбари Космовської (2012 рік) - Національна бібліотека України для дітей
5. Останнє протистояння. Буктрейлер на книгу «Хрангели» молодої київської письменниці Нікі Ініної (2013 рік) - Національна бібліотека України для дітей
6. "Аліса в Країні Чудес" буктрейлер - Центральна дитяча бібліотека Феодосійської ЦБС
7. "Один день із життя, або Як народжуються мрії" - Херсонська обласна бібліотека для дітей
8. "Читаючий автобус" - Кузнецовська міська бібіотека.
9. Відеоролик «Інтернет-мишенята» - Олександрійська Центральна міська бібліотека
для дітей ім. Ю. Гагаріна
10. Надання бібліотечних послуг - Снігурівська центральна районна бібліотека
11. Буктрейлер “Вечера на хуторе близ Диканьки”, к 180-летию Н.В. Гоголя - КРУ "Юношеская библиотека"
12. Библиоминутка “Города” - КРУ "Юношеская библиотека". Специальный проект “Библиоминутка” в рамках существующего видеоблога(http://www.kryub.in.ua/tag/bibliominutka)
13. Волшебная сказка "Дорога добра" - Библиотека-филиал №3 им. И.П. Котляревского
14. ПрезентацияОНМБ -  Херсонська обласна наукова медична бібліотека.
15. "В вихрях вредных страстей" - Роскошнянская библиотека-филиал № 20
16. "Чудеса поряд!" - Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна
17. "Людина з великої букви" - Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна
18. "Бібліотека яку я люблю" - ЦБС Подільського району м. Києва, публічна бібліотека №11
19. "Бібліотеатр.Бібліотека має таланти" - Центральна дитяча бібліотека м.Ізмаїл
20. "Повернення полонянки" Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна
21. "Книжные тусовки" - Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна
22.  "Життя в стилі ВЕЛО" Кіровоградська МЦБС
23. "Дети - Цветы жизни" - Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна
24. Буктрейлер "500 найвидатніших людей України" - ОДБ ім. В. Лягіна
25. "Всеукраїнський день бібліотек - 2012" - ОДБ ім. В. Лягіна.
26. Книга в кожний дім - Острозька центральна районна бібліотека 
27."Бібліотека в сучасному ритмі життя" - Кам'янець-Подільська міська центральна бібліотека  
28. "Сучасна бібліотека - сучасним людям" - Кремінська районна бібліотека для дітей
29. "И приснится же такое" - Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна м.Олександрія
30. «Серця зігріті словами» - Голопристанська центральна районна бібліотека
31. Зустрічайте, покетбук! - Публічна бібліотека імені Лесі Українки
32. Покетбук? Уже в бібліотеці - Публічна бібліотека імені Лесі Українки (варіант відео №31 "з іншою тональністю дикторського тексту").
33. Счастливое детство в Киеве Міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія» м. Києва
34. Буктрейлер на книгу М.Чопик "Сто загадок" - Тернопільська обласна бібліотека для дітей
35. "Я повернувся у дитинство..." (О. Пінчук) - Тернопільська обласна бібліотека для дітей
36. "Бібліотечний простір Великоолександрівщини" - Великоолександрівська ЦБС
37. Акція "Замов письменника" - Великоолександрівська ЦБС
38. "Полтавщина читає Гончара" - Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім.Олеся Гончара
39. Буктрейлер на книгу Михайла Семишкура "Пригоди Хрюнчика та Хрянчика" - Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім.Олеся Гончара
40. "Приймальня Феміди" - Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім.Олеся Гончара
41. "Магія книжкових фей" - Херсонська ОБД
42. «Ориентир на звезду» - Новопразька бібліотека-філія № 2 Олександрійської районної ЦБС
43. Буктрейлер на книгу А. Конан - Дойля "Остання справа Холмса" - Олександрійська міська центральна бібліотека ім. О. С. Пушкіна
44. "Вода - природний цілитель" - Бібліотека-філія №13 ім. Марка Вовчка м. Запоріжжя у рамках проекту "Бібліотека без стін".
45. Інтернет- це ми! - Державна бібліотека України для юнацтва
46. Буктрейлер "Гойдалки над степом" - Херсонська обласна бібліотека для дітей
47. "Библиотека - центр информации" - Кременская районная библиотека для детей КУ "Кременская РЦБС"
48. Молодежный перекресток: библиотечный формат - КРУ "Юношеская библиотека"
49. «Якщо журналістика - покликання» - Світловодська центральна міська бібліотека
50. «Жидачівщина: бібліотечне краєзнавство» - Жидачівська центральна районна бібліотека
51. «Любов від світання до смеркання» - буктрейлер за книгою Стефані Маєр "Сутінки", Олександрійська РЦБС ім.Д.І.Чижевського Березівська бібліотека-філія
52. «Як кума комп'ютерної грамотності вчилась» - Перевальська районна бібліотека для дорослих
53. «Бібліотечний реп» - Перевальська міська бібліотека
54. "Невідома версія відомої історії" - Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова
55. «Творчий гармидер у бібліотеці, або Майстерко-бум» - Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова
56. "Ярмарок дитячого дозвілля" - Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова
57. "Всі дороги ведуть у бібліотеку" - Острозька центральна районна бібліотека
58. "Ні дня без події!" - Центральна бібліотека ЦБС Миколаївського районну Миколаївської області
59. Кохання від смеркання до світання - Березівська бібліотека-філія, Кіровоградська обл.
60. Книжкові мрії Мишка - Євпаторійська Централізована бібліотечна система
61.  Українська вишивка цвіте - Глухівська ЦРБ
62. Буктрейлер «Армагедон вже відбувся» на книгу Марії Матіос - Олександрійська центральна районна бібліотека ім.Д.І.Чижевського
63. Презентація книги "Глухівщина У Горнилі Великої Вітчизняної Війни" - Глухівська ЦРБ
64. Журнал "ШО"Пресс-дайвинг - КРУ "Юношеская библиотека"
65. «Бібліотека та бджільництво» - КУ "Кремінська РЦБС"
66. «Буктрейлер - Властелин колец» - КУ "Кремінська РЦБС"
67. «День відкритих дверей в Кремінській ЦРБ» - КУ "Кремінська РЦБС"
68. «Сучасна бібліотека» - КУ "Кремінська РЦБС"
69. «БібліоДесант» - КУ "Кремінська РЦБС"
70. "Реабілітація за допомогою інформації" - Бібліотека-філія № 24, м. Дніпропетровськ
71. Буктрейлер за книгою Ірен Роздобудько "Дві хвилини правди"- Бібліотека-філія №3 Херсонської ЦБС

72. Навчайся з нами - Бібліотека ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди"
73. «Литературная лужайка» - Центральна міська бібліотека для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменко м.Миколаєва
74. «Приключения Вадика в библиотеке» - Центральна міська бібліотека для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменко м.Миколаєва
75. «Однажды в библиотеке…» - Центральна міська бібліотека  для дітей ім. Ю. Гагаріна, місто Олександрія, Кіровоградська область
76. 3 хвилини бібліотечного життя - Центральна бібліотека Сімферопольської районної ЦБС, смт.Гвардійське Сімферопольський район, АР Крим
77. Буктрейлер  «Це потрібно знати всім!» за книгою Дишлового В.П. та Муніна Г.Б. «Правила дорожнього руху для дітей» - Великомихайлівська  районна дитяча бібліотека, Одеська область
78. < «Я в серці маю те, що не вмирає» Буктрейлер за драмою – феєрією Лесі Українки «Лісова пісня» - Великомихайлівська центральна районна бібліотека для дорослих, селище міського типу Велика Михайлівка , Одеська область.
79. Буктрейлер до книги Ю. Дольд-Михайлика «І один в полі воїн»
Покровська районна бібліотека, смт. Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровської обл.
80. Світ бібліотек - Харківська обласна бібліотека для дітей, м. Харків
81. Астрід Ліндгрен та її герої у  Харківській обласній бібліотеці для дітей - Харківська обласна бібліотека для дітей, м. Харків.

Библио - шоу "Парад библиотек" - Перевальская городская библиотека
(тривалість - 6:19).

 Вітайте наших переможців!

Володар Гран-прі "БібліоКіноФесту 2.0" - ролик творчої групи  Централізованої бібліотечної системи м. Євпаторія
Книжкові мрії Мишка
  
1 місце - Центральна міська бібліотека для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка м.Миколаєва
«Приключения Вадика в библиотеке»

2 місце - Центральна районна бібліотека, м. Острог, Рівненська обл.
«Всі дороги ведуть в бібліотеку»

3 місце - Центральна міська бібліотека, Кіровоград
Життя в стилі ВЕЛО"

Спеціальні номінації:

«Найкраще stop motion відео»
Творча група  Централізованої бібліотечної системи м. Євпаторія
Книжкові мрії Мишка

«Найкраща бібліотечна відеореклама»
Крымское республиканское учреждение “Юношеская библиотека”
Молодежный перекресток: библиотечный формат

«Найбільш інноваційна бібліотечна послуга»
Публічна  бібліотека імені Лесі Українки м. Києва
Покетбук? Уже в бібліотеці

«Найкумедніше відео»
Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна; м. Миколаїв
«Дети цветы жизни! НО…»

«Сучасна бібліотека сучасним людям»
ДЗ “Державна бібліотека України для юнацтва”
“Інтернет-центр – це ми ;)”

«Неформатне бібліотечне відео»
Острозька центральна районна бібліотека,  Рівненська область
«Книга в кожний дім»

«Найкращий буктрейлер»
Бібліотека-філія №3 Херсонської ЦБС,
”Дві хвилини правди”

195 коментарів:

 1. Центральна бібліотека для дітей міста Стаханова бере участь у конкурсі "БібліоКіноФест 2.0" у спеціальній номінації "Найкращий буктрейлер". Ссилка на відео: http://www.youtube.com/watch?v=k6OPYhpVXEw&feature=youtu.be

  ВідповістиВидалити
 2. На конкурс БібліоКіноФест 2.0
  Томашпільська центральна районна бібліотека.
  Відеоролик «Де знайти Золотий ключик?». Це коротка розповідь про спільну роботу Томашпільської селищної бібліотеки та Будинку дитячої творчості, спрямовану на розвиток творчих здібностей дітей. Ролик рекламує сучасні послуги бібліотеки та можливості творчого розвитку дітей в позашкільному закладі, заохочує до читання бібліотечної книги.
  www.facebook.com/video/video.php?v=123313154530157&saved

  ВідповістиВидалити
 3. Починаючи з 2011 року, Центральна бібліотека для дітей ім. М. Андросова реалізовує проект «Бібліотека без кордонів». Для юних запоріжців бібліотекарі разом з волонтерами організовують на дитячих майданчиках розважальні програми: бібліопікнік «Літне сонечко дарує посмішки»; бібліотека під парасолькою «Влітку відпочивай, книгу не забувай!»; ігрове шоу «Літо, сонечко, гра -- не нудьгує дітвора» та ін. Наше відео рекламує цей проект та запрошує провести цікаві канікули разом з бібліотекою.
  http://androsova.ucoz.ru/
  http://www.youtube.com/watch?v=FdfnsdJ-heQ

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за інтерес до конкурсу та Вашу заявку!

   Видалити
  2. Какие талантливые дети! Видна их заинтересованность в происходящем и живой интерес ко всему, что происходит вокруг.Организаторы молодцы!Приятно смотреть видеоролик, в котором дети выражают свои настоящие чувства и эмоции.

   Видалити
  3. Замечательно, что у детей есть возможность на каникулах весело и интересно провести время!

   Видалити
  4. Такі гарні діти!

   Видалити
  5. Це наша бібліотека!

   Видалити
 4. Надсилаємо на конкурс буктрейлери створені дитячої кіностудією Національної бібліотеки України для дітей:
  1.Бути чи не бути? Буктрейлер на книгу «Буба» польської письменниці Барбари Космовської http://youtu.be/FsZRbGKnYAs (2012 рік)
  2.Останнє протистояння. Буктрейлер на книгу «Хрангели» молодої київської письменниці Нікі Ініної http://youtu.be/eBXBIpjK7Ec (2013 рік)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку!

   Видалити
  2. Чекаємо на заповнені анкети щодо роликів на ел.адресу kinofest2@irex.ua. Дякуємо!

   Видалити
 5. Добрий день, улюблений наш бібліотечний автобан!
  Центральна дитяча бібліотека Феодосійської ЦБС, представляє для участі в конкурсі свій буктрейлер http://bibliote4nyj-autoban.blogspot.com/p/2.html
  Одного разу, чотири талановиті дівчинки, читачки Центральної дитячої бібліотеки вирішили зробити фото - квест за мотивами улюбленої книги - Л. Керрола "Аліса в Країні Чудес" і принесли ці фотографії в нашу бібліотеку. Бібліотекарям дуже сподобалися і фотографії і те, що улюблена книга надихнула дівчаток на таку креативну фотосесію! Але не пропадати ж добру! Бібліотекарі за допомогою програми Кіностудія Windows Live змонтували невеликий відеоролик і вийшов - бук трейлер, який як ми сподіваємось, зацікавить книгою і надихне інших наших читачів на творчі подвиги!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Такое впечатление , что ваша Алиса из другой ( взрослой ) сказки, и ее мечты совсем не связаны с книгами. Нельзя опускаться до примитива.

   Видалити
  2. Фотосессия уж слишком креативная!Судя по видеоряду, книга Л.Керрола вдохновила девочек совсем не на чтение.Извините, но это пропаганда чего?

   Видалити
  3. А мне понравилось.

   Видалити
  4. Понравилось решение сделать буктрейлер на самое экранизируемое произведение в мировой литературе, не поддавшись искушению использовать нарезку из фильмов-мультфильмов! Молодцы!

   Видалити
  5. Так, цікаве рішення, гарні, неординарні фото. І чудово, що це ініціатива користувачок, а не самої бібліотеки. Це найцінніше.

   Видалити
 6. Неправильно задано посилання на відеоролик «Де знайти Золотий ключик?» в списку поданих відео. При натисканні відео не видно. Ось правильне посилання
  www.facebook.com/video/video.php?v=123313154530157&saved

  ВідповістиВидалити
 7. Сектор періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей пропонує на конкурс відео 2013 року "Один день із життя, або Як народжуються мрії" - http://youtu.be/lEs_sTqvh3A
  Дякуємо організаторам конкурсі та усім, кого наш ролик зацікавить! :)

  ВідповістиВидалити
 8. Доброго дня.
  Кузнецовська міська бібіотека представляє на конкурс "читаючий автобус"http://www.youtube.com/watch?v=pBeTKe9CKXg В салоні автобуса розміщаємо друковану продукцію, а саме плакати та закладки. Сьогодні ж , завдяки підключеним моніторам в салоні автобуса, ми маємо змогу створювати мультимедійні презентації та представляти їх для жителів міста. Така реклама бібліотеки є дуже дієвою: збільшилась кількість читачів, зросли запити на різножанрову літературу, зросла кількість користувачів

  ВідповістиВидалити
 9. Відеоролик «Інтернет-мишенята» розповідає про маленьких користувачів Дитячого Інтернет-центру (ДІЦ) Олександрійської Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна. Вони говорять про те, як їм зручно та комфортно навчатись, спілкуватись, проводити змістовне дозвілля в ДІЦі. Цікаві тренінги, змагання комп’ютерних геймерів, віртуальні екскурсії та подорожі цікавими сайтами, заняття в Школі інформаційного комфорту та багато інших заходів щорічно проводяться в ДІЦ вже більше 8 років.
  http://youtu.be/xuwDl6Il3Ks

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку, пані Наталіє!

   Видалити
  2. Пані Наталіє, чекаємо також на Вашу заповнену анкету на ел.адресу kinofest2@irex.ua.

   Видалити
 10. Снігурівська центральна районна бібліотека
  http://www.youtube.com/watch?v=6SVQ8NaPlwI
  http://snihurivka-cbs.edukit.mk.ua/novini_biblioteki/id/18/vn/Снігурівська-центральна-районна-бібліотека/
  https://www.facebook.com/crb.sng/photos#!/crb.sng

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв.

   Видалити
 11. КРУ "Юношеская библиотека"
  Буктрейлер “Вечера на хуторе близ Диканьки”, к 180-летию Н.В. Гоголя
  http://youtu.be/sf-wK1Prdlk

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 12. КРУ "Юношеская библиотека".
  Библиоминутка “Города”.
  http://youtu.be/CZZzUy2qGNw
  Специальный проект “Библиоминутка” в рамках существующего видеоблога(http://www.kryub.in.ua/tag/bibliominutka).

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 13. Библиотека-филиал №3 им. И.П. Котляревского
  Волшебная сказка "Дорога добра"
  http://www.youtube.com/watch?v=SUugx2rzW4A

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, надішліть також заявку на ел.адресу kinofest2@irex.ua. Дякуємо!

   Видалити
 14. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв.

  ВідповістиВидалити
 15. Херсонська ОНМБ21 травня 2013 р. о 08:10

  Доброго дня! Херсонська обласна наукова медична бібліотека:
  http://www.youtube.com/watch?v=CjlVshNDVP0

  ВідповістиВидалити
 16. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв. Надішліть також заявку на ел.адресу kinofest2@irex.ua. Дякуємо!

  ВідповістиВидалити
 17. Роскошнянская библиотека-филиал № 20 "В вихрях вредных страстей", Ролик показывает молодёжь, которая предпочитает книги алкоголь. Мы хотим, чтоб молодые люди призадумались и чаще читали книги!http://www.youtube.com/watch?v=_OzuhUUvc-U&feature=youtu.be

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв.

   Видалити
  2. так что нам видео исправить?

   Видалити
  3. Так, щоб воно потрапило на розгляд конкурсної комісії.

   Видалити
  4. Жахливо ( ідея, сюжет та інше)

   Видалити
 18. Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна приєднується до конкурсу і пропонує свої наступні відео: "Чудеса поряд!"http://www.youtube.com/watch?v=a5DgOTF-ADQ
  та "Людина з великої букви" http://www.youtube.com/watch?v=_p_NH8-eTps&feature=player_embedded

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваші ролики та інтерес до конкурсу! Надішліть також заявки на ел.адресу kinofest2@irex.ua. Дякуємо.

   Видалити
 19. ЦБС Подільського району м. Києва22 травня 2013 р. о 14:29

  Публічна бібліотека №11.
  Відео "Бібліотека яку я люблю": http://youtu.be/F3mgas7-Oj0

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваші ролики та інтерес до конкурсу! Надішліть також заявки на ел.адресу kinofest2@irex.ua. Дякуємо.

   Видалити
  2. Заявку отримали, дякуємо!

   Видалити
 20. Центральна дитяча бібліотека м.Ізмаїл представляє на конкурс роботу "Библіотеатр.Бібліотека має таланти". Нашою бібліотекою накопичено унікальний досвід роботи з обдарованими дітьми - це дванадцятирічна робота зразкового дитячого "Театру Книги"Центральної дитячої бібліотеки.Кожна сучасна бібліотека може стати другом для дитини та сприяти розкриттю її таланту,бо не талановитих дітей не буває. Наше відео на youtubе https://www.youtube.com/watch?v=YtLtRXnrR-0&feature=youtu.be

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за інтерес до конкурсу та Вашу заявку, колеги!

   Видалити
  2. Мені Ваше відео дуже сподобалося. Дуже цікавий проект, відео динамічне, інформативне, яскраве. Це здорово, що при вашій бібліотеці функціонує чудовий дитячий театр. Буду вболівати за вас!)

   Видалити
 21. Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна пропонує ще свої два відео-ролики: "Повернення полонянки" http://www.youtube.com/watch?v=1-RnBBUqNgE
  та "Музыкальные зарисовки "Книжные тусовки" http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LuQ4SsI54v8

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за інтерес до конкурсу та Ваші заявки!

   Видалити
 22. Кіровоградська МЦБС надсилає на конкурс фільм "Життя в стилі ВЕЛО" про проведення бібліотечного веломарафону, присвяченого перемозі п’яти бібліотек - філій нашої системи в V раунді програми "Бібліоміст". Ця велика рекламна акція пройшла 16 травня 2013 року. У ній взяли участь члени клубу "Юний спортсмен", що діє при бібліотеці - філії №14, бібліотекарі цієї книгозбірні. Координатором заходу став системний адміністратор МЦБС.
  Чудовий настрій, командний дух і хороші велосипеди були нашими надійними супутниками. Велоквест пройшов весело, спортивно, креативно! Наше відео на youtubе:
  http://www.youtube.com/watch?v=LynBLCig1R8

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за інтерес до конкурсу та Вашу заявку!

   Видалити
  2. Классная идея!Хороший фильм,достойный 1 места.Желаю успехов!

   Видалити
  3. Приєднуюся! Дуже оригінально, мені сподобалося.

   Видалити
  4. Це просто супер! Ви молодці!

   Видалити
 23. Всем привет. А где можно голосовать за понравившееся видео? Посмотрев видео участников, я с уверенностью могу сказать, что мне понравились два участника: "Центральна дитяча бібліотека м.Ізмаїл" и КРУ "Юношеская библиотека". Есть конечно и очень "слабенькие" ролики, но , молодцы, что хоть пытаются себя презентовать.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Привіт, Алісо! Голосування за відео немає - оцінювати конкурс буде журі. Втім, учасникам рекомендовано ділитися лінками у соціальних мережах, надсилати друзями, щоб поширювати інформацію про конкурс. А на цьому блозі можна переглядати весь список і залишати свої коментарі - нра/не нра :)

   Видалити
  2. Спасибо за пояснения. Очень интересный конкурс!

   Видалити
  3. Дуже дякуємо Вам за інтерес!

   Видалити
 24. Коллеги! Прийміть ще одне наше відео: "Дети - Цветы жизни" http://www.youtube.com/watch?v=QQKSvsAQdX0&feature=youtu.be

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Чудово, дякуємо! І також чекаємо заявку на kinofest2@irex.ua. Успіхів!

   Видалити
 25. ОДБ ім. В. Лягіна пропонує ще дві свої роботи: буктрейлер "500 найвидатніших людей України" http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QhAlsRhgf24 та відео "Всеукраїнський день бібліотек - 2012" http://www.youtube.com/watch?v=Lo9tHO7qxKU&feature=youtu.be

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваші заявки та інтерес до конкурсу!

   Видалити
  2. Вибачте будь ласка! Механічна помилка. Поміняйте ссилку на відео "Всеукраїнській день бібліотек - 2012" на ось цю http://www.youtube.com/watch?v=et-37fX0HKU&feature=player_embedded. У заявці також поміняємо і вишлемо знову.

   Видалити
 26. Острозька ЦРБ27 травня 2013 р. о 20:12

  Острозька центральна районна бібліотека подає на конкурс відео "Книга в кожний дім". Любиш читати, але не маєш змоги відвідати бібліотеку – скористайся новою послугою нашої книгозбірні: замов книгу за тел. (03654)23456, ел. адресою ostrogbibl@mail.ru та за допомогою соціальних мереж (Однокласники, ВКонтакте, Facebook)
  Дякуємо!
  http://www.youtube.com/watch?v=X8trez_X9Jo

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 27. Кам'янець-Подільська міська центральна бібліотека надсилає на конкурс своє відео "Бібліотека в сучасному ритмі життя"
  https://www.youtube.com/watch?v=O-7kfbRLOGo
  Кам’янець-Подільська міська центральна бібліотека сучасний, інформаційний осередок міста для всіх вікових категорій користувачів: учнів, студентської молоді, людей поважного віку. Книга разом з Інтернет-технологіями в сучасній мережі передачі інформації суттєво трансформують інформаційне поле, а відтак і інформаційну культуру особистості. Завдяки відкриттю Пункту безкоштовного доступу до Інтернету в нас створено нові можливості надання бібліотечних послуг, налагоджено партнерство і співпраця з новими користувачами

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 28. Кремінська районна бібліотека для дітей надсилає на конкурс відео "Сучасна бібліотека - сучасним людям".
  http://www.youtube.com/watch?v=gY1kyx3HQho
  У відео представленні інноваційні послуги КУ "Кремінська РЦБС" Районної бібліотеки для дітей. Відео демонструє відгуки читачів про роботу сучасної бібліотеки.Відеоролик створено на конкурс бібліотечного відео «БібліоКіноФест 2.0».

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 29. Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна м.Олександрія пропонує до перегляду ще одну версію пропаганди книг, читання та бібліотеки серед школярів. Маючи в своєму розпорядженні "Кімнату казок", де діти обожнюють проводити своє дозвілля, ми не могли не використати її стіни для створення цього відеоролика.

  http://www.youtube.com/watch?v=gXuxQh-Mv_U

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 30. Голопристанська центральна районна бібліотека представляє інноваційну бібліотечну послугу «Серця зігріті словами», яка базується на одній із громадських потреб – допомозі вразливим групам: людям похилого віку, жінкам, молоді, дітям.

  http://youtu.be/WGUoI8zGdyA

  http://vk.com/club50396987

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 31. До послуг користувачів Публічної бібліотеки імені Лесі Українки - електронні читанки (покетбуки). Цільова аудиторія реклами - молодь. http://www.youtube.com/watch?v=a0Hf6BZIX2U

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 32. Ще один варіант ролика з іншою тональністю дикторського тексту - динамічніше і бадьоріше. http://www.youtube.com/watch?v=YDeICH89gqU

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 33. Ми теж приєднуємося до конкурсу! Міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія» та молоді батьки - користувачі бібліотеки в 2013 році систематично долучаються до ініціативи ГО «Хорошее окружение. РУ» та у форматі відео конференцій , одночасно з батьками в інших містах Росії, України, Молдови спільно шукають відповідь на головне питання – як зробити своїх дітей щасливими за допомогою хорошого оточення.
  http://youtu.be/f6_khWTKY3o
  Відео передає піднесений стан, натхнення та задоволення організаторів та користувачів бібліотеки від участі в міжнародному вебінарі, де батьки ділилися своїм досвідом виховання дітей за допомогою хорошого оточення свого міста.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 34. Буктрейлер на книжечку Марти Чопик «Сто загадок»
  З нагоди відзначення 80-річчя дитячої письменниці Марти Чопик, працівниками Тернопільської обласної бібліотеки для дітей створено буктрейлер на книжечку «Сто загадок».
  Даний відеоролик заставить дитину добре подумати, виявити свою кмітливість, щоб розв’язати загадку-задачу чи знайти відповідь на дотепне запитання.
  http://www.youtube.com/watch?v=1RGDgtO20zg
  Дякуємо за розміщення наших відеоматеріалів!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 35. Відеоролик "Я повернувся у дитинство…"(Олег Пінчук)
  28 квітня 2013 р. читачі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей зустрічали поважного гостя – відомого скульптора, заслуженого художника України Олега Пінчука. Пан Олег завітав до нашої бібліотеки, де його радо і гостинно вітали наймолодші відвідувачі. На зустріч Олег Пінчук прийшов з подарунками – новими розвиваючими іграшками та солодощами для малечі. Разом із відвідувачами «Бібліомістечка» (від 1 до 3 років) слухав казку «Колобок» і допомагав їм відтворити сюжет, малюючи на манці (гра «Малювання на манці» за методикою Монтессорі).
  Під час заняття «Весела математика» з дітками 4 – 6 років відомий скульптор «вчився рахувати» за допомогою магнітної та інтерактивної дошки.
  З великим задоволенням Олег Пінчук разом з читачами та бібліотекарями взяв участь у бібліотечному флешмобі «Часу не гаймо – книги читаймо!», який відбувся на Театральному майдані міста. Гість з легкістю спілкувався з тернополянами, які відпочивали у скверику, і перехожими, пропонуючи їм завітати до бібліотеки, почитати книги, скористатися іншими послугами.
  На прощання у читальному залі бібліотеки відбулася цікава зустріч відомого у багатьох країнах митця з читачами, працівниками бібліотеки та творчими людьми Тернополя.
  В дарунок бібліотеці Олег Пінчук залишив свої альбоми з автографом, в яких зображені його «незвичайні та дуже цікаві звірята» – скульптури із бронзи.
  Приємно те, що ця неординарна творча людина стала «Почесним читачем Тернопільської обласної бібліотеки для дітей», отримавши відповідний квиток. Зустріч з п. Олегом залишиться незабутнім спогадом для наших відвідувачів та працівників книгозбірні.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pQ_qvEq3I9s

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Вашу заявку та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 36. Великоолександрівська ЦБС приєднується до конкурсу! До Вашої уваги відео із циклу "Бібліотечний простір Великоолександрівщини" про роботу та започатковані проекти Малоолександрівської бібліотеки - філії №1 та рекламний ролик про літературно-молодіжну акцію "Замов письменника", організовану юнацькою кафедрою Великоолександрівської центральної районної бібліотеки. Приємного перегляду http://oleksperlina.blogspot.com/p/blog-page_6737.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваші ролики та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 37. Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім.Олеся Гончара приєднується до конкурсу!
  1) З нагоди святкування 95-річчя Олеся гончара рекламний ролик "Полтавщина читає Гончара" http://libgonchar.org/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=32&lang=uk;
  2) Буктрейлер на дитячу книгу Михайла Семишкура "Пригоди Хрюнчика та Хрянчика", що зайняла перше місце у номінації "Краща дитяча книга" конкурсу "Краща книга Полтавщини" http://libgonchar.org/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=6&lang=uk
  3)відеоролик про роботу правознавчого клубу "Феміда" та громадську приймальню з надання безкоштовної правової допомоги http://www.youtube.com/watch?v=Od-2HNZFGwk.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваші ролики та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 38. Відділ обслуговування дошкільників та молодших школярів Херсонської ОБД пропонує на конкурс у номінації "Буктрейлери" ролик "Магія книжкових фей" - http://youtu.be/CX6chn4-6-8 (за книгою з технологією 3D Алісон Мелоні "Чарівна країна магії" (художник-ілюстратор Паврисія Моффет; К.:Перо,2010).
  Відео створене в 2012 році.

  ВідповістиВидалити
 39. Новопразька бібліотека-філія № 2 Олександрійської районної ЦБС пропонує на конкурс буктрейлер «Ориентир на звезду». Це документально – публіцистична повість місцевої письменниці, поетеси, члена Національної спілки журналістів, історика Тамари Аноко. Книга "Ориентир на звезду" про нашу землячку, Героя Радянського Союзу, льотчицю – Антоніну Федорівну Худякову. В основу книги ввійшли матеріали досліджень, спогади про особисті зустрічі з героїнею, розповіді рідних, фронтових друзів.
  http://railib.blogspot.com/2013/05/blog-post_28.html
  http://www.youtube.com/watch?v=p4OxDzJ_Iss

  ВідповістиВидалити
 40. Олександрійська міська центральна бібліотека ім. О. С. Пушкіна приймає участь у конкурсі "БібліоКіноФест 2.0" та представляє буктрейлер на книгу А. Конан - Дойля "Остання справа Холмса". 1891 рік. Шерлок Холмс натрапляє на слід таємничої міжнародної організації, якою керує «Наполеон злочинного світу» — професор Моріарті. Детектив розуміє, що ця справа може стати його останнім розслідуванням. Як саме розвивалися справи дізнайтеся з http://youtu.be/phmtGdXHv9o

  ВідповістиВидалити
 41. Бібліотека-філія №13 ім. Марка Вовчка29 травня 2013 р. о 18:59

  Бібліотека-філія №13 ім. Марка Вовчка м. Запоріжжя у своєму відео розповідає про проведення інформаційної години "Вода - природний цілитель" у рамках проекту "Бібліотека без стін". Наші слухачі - дачники, які очікують на електричку.
  http://vovchok-library.ucoz.com/load
  http://video.mail.ru/mail/vilinckamariafilial13vovchok/_myvideo/38.html
  http://www.youtube.com/user/vilinckamariafilial1?feature=em-upload_owner
  http://www.odnoklassniki.ru/profile/543287922672/video

  ВідповістиВидалити
 42. Державна бібліотека України для юнацтва
  http://www.youtube.com/watch?v=t3KlBEJ9-co&feature=youtu.be
  Відео про наш маленький дружній колектив; про те, що Інтернет-центр – це не лише машини, це люди.

  ВідповістиВидалити
 43. Херсонська обласна бібліотека для дітей. Ще одне відео на конкурс у номінації "Буктрейлери" - "Гойдалки над степом" (2012 рік): http://youtu.be/LkSvUannJK8.
  І дякуємо за організацію конкурсу, що дозволяє "згутрувати" таку кількість цікавого різножанрового бібліотечного відео!

  ВідповістиВидалити
 44. Дуже сподобався ролик "Життя в стилі ВЕЛО". Цікавий сюжет, динамічний. Малий - просто супер! Молодці всі учасники.

  ВідповістиВидалити
 45. Татьяна. 30 .05.13.Очень понравился видиоролик Кировоградской МЦБС. Креативно,интересно ,молодци все учасники.

  ВідповістиВидалити
 46. Бібліотека-філіал №3 ім. І.П. Котляревського
  Ролик змінено до 3 хв.
  http://www.youtube.com/watch?v=lvXCKxho9yM
  Дякуємо

  ВідповістиВидалити
 47. Підтримую ідею бібліотеки для юнацтва показати колектив інтернет-центру. Бібліотеку я знаю здебільшого через веб-проекти та соціальні мережі,а зараз побачила, хто стоїть за цім. Дякую, Марія.

  ВідповістиВидалити
 48. Дуже чудовий відео-ролик "Життя в стилі ВЕЛО" Кіровоградської МЦБС. Прекрасний приклад поєднання розумової діяльності та фізичної активності! Успіхів вам і перемоги!

  ВідповістиВидалити
 49. "Життя в стилі ВЕЛО" - СУПЕР! Так тримати!

  ВідповістиВидалити
 50. Прекрасний ролик Кіровоградської МЦБС! Побільше таких акцій!

  ВідповістиВидалити
 51. Бібліотекарі молодці! Відео Кіровоградської МЦБС - Найкраще!

  ВідповістиВидалити
 52. В здоровом теле - здоровый дух! Кировоградская ГЦБС - молодцы!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 53. Ох, які ви непосидючі, бібліотекарі Кіровоградської МЦБС! Завжди вперед!

  ВідповістиВидалити
 54. Велоквест Кіровоградської МЦБС - дуже креативно! Мені сподобалось!

  ВідповістиВидалити
 55. Видео ролик "Библиотека - центр информации" представлен на конкурс Кременской районной библиотекой для детей КУ "Кременская РЦБС".

  http://www.youtube.com/watch?v=-DT0-0HhP9E
  Ролик составляла пользователь Кременской районной библиотеки для детей Борщова Яна. Слова и исполнение песни Борщовой Яны и Вороны Александра.
  Рекламный ролик был создан на конкурс "БиблиоКиноФест". В ролике представлены услуги предоставляемые библиотекой читателям - детям.

  ВідповістиВидалити
 56. КРУ "Юношеская библиотека"
  Молодежный перекресток: библиотечный формат
  http://youtu.be/4CvU3a_Vkac

  ВідповістиВидалити
 57. Цікавий дуже велоквест Кіровоградської МЦБС! Молодці! Бажаю перемоги!

  ВідповістиВидалити
 58. Бібліотечний велоквест Кіровоградскої МЦБС - дуже активно та енергійно! Хочеться взяти участь у такій акції разом із сім"єю! Супер!

  ВідповістиВидалити
 59. "Життя в стилі Вело" заряджає енергією!

  ВідповістиВидалити
 60. Кіровоградська МЦБС найкраща!!!

  ВідповістиВидалити
 61. Бібліотечний велоквест Кіровоградскої МЦБС- це цікаво та весело!!!

  ВідповістиВидалити
 62. Гарний приклад ВЕЛОКВЕСТ Кіровоградської МЦБС для проведення дозвілля та здорового способу життя!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Кіровоградський Анонім, це ж треба, кожні 2 хвилини кричати "супер" самому собі, перебор...Сам себя не похвалишь ...никто не догадается.Да?

   Видалити
 63. Мені дуже сподобався відео-ролик "Життя в стилі Вело ". Молодці !

  ВідповістиВидалити
 64. Добре бібліотекарі об;єдналися! Молодці Кіровоградська МЦБС! Наснаги, удачі та перемоги вам!

  ВідповістиВидалити
 65. Світловодська центральна міська бібліотека представляє для участі в конкурсі «БібліоКіноФест 2.0». Сучасна бібліотека - сучасним людям мініфільм «Якщо журналістика - покликання». Це розповідь про сучасну послугу бібліотеки – навчання талановитих дітей Світловодська азам медіазнавства. Гурток «Основи журналістики та відеомистецтва» працює в бібліотеці для тих, кого цікавить робота журналіста, хто хоче визначитись, чи справді варто обирати цю професію, хто прагне побачити з-за лаштунків світ місцевих мас-медіа, знайти нових друзів. Сподіваємось на ваші гарні враження від перегляду відео!
  http://youtu.be/KuxOm5pg9Ps

  ВідповістиВидалити
 66. Спортивно та креативно! Кіровоградська МЦБС - СУПЕР)))))))

  ВідповістиВидалити
 67. Мені дуже сподобалось відео Кіровоградської МЦБС! Цікаве рішення для сучасної бібліотеки! Дуже хороша реклама! Все дуже чітко і зрозуміло, добре підібрано найнеобхідніше. А малий не може не викликати усмішки))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі! Ми старалися! Проте є ще багато цікавих робіт. Приємного перегляду!

   Видалити
 68. Жидачівська центральна районна бібліотека пропонує на конкурс відеоролик «Жидачівщина: бібліотечне краєзнавство» Наш край – наша гордість ! Події далекої минувшини та нинішніх днів, талановиті і працьовиті особистості – теми бібліографічних напрацювань. Популяризуємо, пропонуємо ознайомитись і скористатись .
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S4WDjhlDTvg

  ВідповістиВидалити
 69. «Любов від світання до смеркання». Ролик за книгою Стефані Маєр "Сутінки" . Знятий в сучасному сільському колориті. Захоплююча історія про сільську дівчину Марічку та її коханого комбайнера Андрія повна пригод та любові. Ролик популяризує читання серед молоді. Для конкурсу "БібліоКіноФест 2.0" в номінації «Сучасна бібліотека сучасним людям». Переглянути відео ви можите за адресою http://youtu.be/Qrraqx3ZjDs? Гарного Вам перегляду!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваш ролик та інтерес до конкурсу!

   Видалити
  2. Симпатичні хлопець і дівчина полежали на травичці, тримаючи книжку,Якщо це"Захоплююча історія про сільську дівчину Марічку та її коханого комбайнера Андрія повна пригод та любові", то причому тут Стефані Маєр "Сутінки"? А любов людської дівчинки і вампіра - це вам не трактор.

   Видалити
 70. Супеееееееееееееееееер

  ВідповістиВидалити
 71. Прикольно, я також переглядала це відео. Молодці

  ВідповістиВидалити
 72. «Як кума комп'ютерної грамотності вчилась» - реклама інноваційних бібліотечних послуг Перевальської районної бібліотеці для дорослих, у гумористичній формі. (Бібліошоу «Парад бібліотек» до Всеукраїнського дня бібліотек, 27.09.2012 р.) Сподіваємось на ваші гарні відгуки http://www.youtube.com/watch?v=KE-YGyTiznc

  ВідповістиВидалити
 73. «Бібліотечний реп» - реклама інноваційних бібліотечних послуг Перевальської міській бібліотеці. (На святі Бібліошоу «Парад бібліотек» до Всеукраїнського дня бібліотек, 27.09.2012 р.) http://www.youtube.com/watch?v=qCg2_3DCDEk&feature=g-hist

  ВідповістиВидалити
 74. Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова пропонує до участі у конкурсі відеофільм "Невідома версія відомої історії" Ерфікс (ідея) відеосюжету - «В нас читають усі!».
  Міні-фільм є своєрідною екскурсією-пригодою Центральною бібліотекою для дітей та
  юнацтва м. Львова.
  У ході детективного пошуку «зниклих» книжок глядачі знайомляться зі структурними
  підрозділами бібліотеки (абонементами, читальними залами, відділом мистецтв,
  кімнатою казок, мультицентром «Флешка»), якими нишпорить юний Шерлок Холмс.
  Несподіваний поворот сюжету, - і от у фіналі ролика затишний book-клуб, де «зниклі»
  книжки «читає»… песик Джулька.
  Цей відеосюжет презентує Центральну бібліотеку для дітей та юнацтва м. Львова як
  центр інтелектуально-творчого дозвілля для дітей різних вікових категорій та інших
  членів громади.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lUQOp6000IQ
  http://biblioteka.lviv.ua/kinotorba/
  https://www.facebook.com/cbsdd.lviv/posts/471430689598458?notif_t=like

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв.

   Видалити
 75. Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова пропонує до участі у конкурсі відеофільм «Творчий гармидер у бібліотеці, або Майстерко-бум».
  Ролик можна розглядати як відеозвіт бібліотечного майстерко-дня «Феєрія зими», який відбувся у грудні 2012 року у Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва м. Львова.
  У першій частині на відео відзнято майстер-класи з квілінгу, топіару, виготовлення незвичайних ялинкових прикрас.
  Друга частина ролика демонструє, як у різних відділах бібліотеки діти та їх батьки «хрумкають» їстівну книгу, створюють «Різдвяне місто» та беруть участь у музичних імпрезах.
  А в «антракті» відеокамера встигла зафіксувати святковий стіл для приємного спілкування.
  http://biblioteka.lviv.ua/nashi-majster-klasy/
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jsOPepPEcQY

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв.

   Видалити
 76. Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова пропонує до участі у конкурсі відеоролик "Ярмарок дитячого дозвілля". Відеоролик висвітлює участь ЦБС для дітей м. Львова у Ярмарку дитячого дозвілля (вересень 2012 р.).
  Відеосюжет презентує роботу рекламного боксу Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова, в якому бібліотечні працівники спілкуються з дітьми, розповсюджують промоційні матеріали й демонструють гумористичний журнал «Читайлики», створений бібліотечною відеостудією «Кіноторба».
  Також відео відображає хід презентаційного заходу ЦБС для дітей м. Львова – літературної гостини «У книжковій круговерті», під час якої відбувся майстер-клас з виготовлення «солодкої» книги. У ролику яскраво відображено процес її створення й дегустації.
  Ролик, що створювався з метою зафіксувати атмосферу радості і свята, поповнив бібліотечний архів промоційного відео.
  http://biblioteka.lviv.ua/yarmarok-dytyachoho-dozvillya-u-lvovi/
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ukabMQUKm7Y

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, дуже дякуємо за Ваш ролик, але, будь ласка, зауважте, що на конкурс приймаються відео тривалістю до 3 хв.

   Видалити
 77. Острозька ЦРБ30 травня 2013 р. о 20:02

  Острозька центральна районна бібліотека пропонує на конкурс ще одне відео "Всі дороги ведуть у бібліотеку" У нас є все і для всіх.
  http://www.youtube.com/watch?v=iJ9xrk8fkRk

  ВідповістиВидалити
 78. Кіровоградська МЦБС ви супер!!!!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 79. Центральна бібліотека ЦБС Миколаївського районну Миколаївської області пропонує на конкурс відеоролік "Ні дня без події!", в якому висвітлює іноваційні послуги в районній бібліотеці обладнаной сучасними технологіями та вільним доступом до інтернету.

  ВідповістиВидалити
 80. https://www.facebook.com/photo.php?v=384438441665799&l=978596671189190468 за цією адресою також можна переглянути ролик Любов від кохання до смеркання Березівської бібліотеки-філії.

  ВідповістиВидалити
 81. Ідея просто супер! Марічка чимось схожа на Белу, як і Андрій на Едварда!

  ВідповістиВидалити
 82. Творчий колектив Євпаторійської Централізованої бібліотечної системи представляє на конкурс «БібліоКіноФест 2.0» Програми «Бібліоміст» не видуману історію про маленького читача однієї з дитячих бібліотек системи - звичайного хлопчика Мишка. Адже світ очима дітей завжди виглядає яскравіше та цікавіше!
  У відеороліку, який виконан за принципом технології stop-motion, кмітливий фантазер Мишко розповідає про себе, свою сім’ю, рідне місто, про те, як він любить проводити вільний час, та про все, що його цікавить – улюблені книжки та розваги!

  ВідповістиВидалити
 83. http://www.youtube.com/watch?v=m8PLYlegp_w

  ВідповістиВидалити
 84. [+]--------------------------------------------------[+]
  | Глухівська ЦРБ |
  |Можливості розкривати свої творчі здібності |
  |за допомогою мережі Інтернет, |
  |а саме відродження Української народної вишивки. |
  |Відео підготовлено для конкурсу "БібліоКіноФест2" |
  [URL] http://www.youtube.com/watch?v=jL3g9RLiVBQ [URL]
  [+]--------------------------------------------------[+]  ВідповістиВидалити
 85. Олександрійська центральна районна бібліотека ім.Д.І.Чижевського презентує на конкурс «БібліоКіноФест 2.0» буктрейлер «Армагедон вже відбувся» на книгу Марії Матіос, в якій письменниця говорить про сенс життя, смерть, кінець світу, провини, спокути, вчинки, наслідки.
  Основна думка книги – в житті «ніхто нікому нічого не винен, крім совісті!».
  http://railib.blogspot.com/2013/05/blog-post_31.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваш ролик та інтерес до конкурсу!

   Видалити
  2. Цікаво.Сучасно.Незвичайно.Дякую.Успіхів.

   Видалити
 86. Глухівська ЦРБ
  Презентація книги "Глухівщина У Горнилі Великої Вітчизняної Війни"
  URL - http://www.youtube.com/watch?v=GH1KS5m-HwE

  ВідповістиВидалити
 87. КРУ "Юношеская библиотека"
  Журнал "ШО"Пресс-дайвинг(обзор периодических изданий)
  http://youtu.be/X_pYpI2rXE8

  ВідповістиВидалити
 88. ф-я № 24, м. Дныпропетровськ,
  "Реабілітація за допомогою інформації"
  http://pobeda126.blogspot.com/2013/05/2_30.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваші ролики та інтерес до конкурсу!

   Видалити
 89. Список конкурсантів/відео ще доповнюється?
  Бібліотека-філія №3 Херсонської ЦБС подавала заявку на участь у конкурсі, але в переліку відео його поки нема.
  Наше відео - буктрейлер за мотивами книги Ірен Роздобудько "Дві хвилини правди": https://www.facebook.com/ks.library3/posts/382610568522092

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо за Ваш ролик та інтерес до конкурсу! Перепрошуємо, що не мали змоги відповісти Вам у п'ятницю. Оскільки Ви надіслали заявку на адресу kinofest2@irex.ua вчасно, ми приймаємо Ваше відео. Дякуємо ще раз.

   Видалити
 90. Взагалі конкурс до 31 травня не розумію чому ви раніше не виставили своє відео! Я обурена, це не за правилами, є вказані терміни.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колеги, представники Бібліотеки-філії №3 Херсонської ЦБС надіслали заявку на адресу kinofest2@irex.ua вчасно, о 9:12 ранку, п'ятниця, 31 травня, тому ми приймаємо це відео на конкурс. Дякуємо.

   Видалити
 91. Здається дехто не читає умови конкурсу, відео тривалістю до - 3-х хвилин.

  ВідповістиВидалити
 92. Дуже дякуємо за Ваші ролики та інтерес до конкурсу!

  ВідповістиВидалити
 93. Якого саме числа чекати результатів конкурсу? Тобто ролики більше 3 хвилин розглядатися не будуть у конкурсі?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ми повідомимо про процедуру та терміни підбиття підсумків конкурсу найближчим часом. Так, ролики більше 3 хв. розглядатись не будуть.

   Видалити
  2. Цікаво, а коли все ж таки скажуть хто преможець?

   Видалити
  3. Дуже цікаво, просто вже неможливо чекати!!!

   Видалити
 94. Шановні колеги, у рамках міжрегіональних бібліотечних ярмарків пройдуть регіональні конкурси "БібліоКіноФест 2.0" (http://bibliomist.org/ua/about-bibl/novini/756-bibliotechni-innovatsii-dlia-hromad-stvoriuiemo-maibutnie) , під час яких будуть оцінюватись відео, надіслані з відповідних регіонів. Результати національного конкурсу буде оголошено у восени під час Фестивалю бібліотечних відео. Дуже дякуємо.

  ВідповістиВидалити
 95. А в условиях было сказано о других датах!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В умовах було зазначено, що за умови достатньої кількості та якості надісланих відео може бути проведений Фестиваль бібліотечних відео. З огляду на те, що на конкурс було надіслано більше 80 відеоробіт, було прийнято рішення про проведення низки регіональних фестивалів відео у рамках бібліотечних ярмарків, а підсумки Національного конкурсу "БібліоКіноФест 2.0" буде підбито під час вже традиційного Ярмарку бібліотечних інновацій восени. Відповідно тоді й вібудеться нагородження переможців.

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...