середа, 11 грудня 2013 р.

Code Club UA – безкоштовні гуртки програмування в школах і бібліотеках

Вчитися у Code Club – весело!
У жовтні 2013 в Україні стартував проект Code Club UA – створення мережі безкоштовних гуртків програмування для дітей 9-11 років. Навчання у Code Club – це легкий, приємний і цікавий спосіб здобути корисні навички, котрі знадобляться дітям у майбутньому, а зараз – розважать і додадуть балів у спілкуванні з однолітками. Ми – команда Code Club – організували, запустили і готуємо до запуску близько 40 гуртків по всій Україні. Сподіваємося, незабаром їх стане ще більше. Найактивніші учасники нашої ініціативи – це, насамперед, бібліотеки, які знов набирають сили і переживають «друге народження», поступово перетворюючись зі звичайних центрів доступу до інформації на осередки духовного, інформаційного та інноваційного життя.

Як це працює?

Ми першими у світі переклали програми Code Club і пропонуємо їх школам і бібліотекам як програми безкоштовних гуртків. Кількість дітей у групі залежить від кількості комп’ютерів:  зазвичай ми радимо набирати учасників за принципом «одна дитина – один комп’ютер», але можливий і варіант роботи по двоє на одному робочому місці. Зазвичай керівниками таких гуртків стають волонтери – програмісти, працівники великих софтверних компаній. Вони раз на тиждень приходять до локації (школи або бібліотеки) та впродовж години навчають дітей програмувати за нашими програмами. якщо у школі або в бібліотеці є свій ентузіаст, який хоче вести такий гурток – цей варіант також можливий. Детальніше про це можна дізнатися на нашому сайті http://codeclubua.org/

Хто і як може долучитися до програми?
Будь-яка бібліотека або школа, де є комп’ютери та дотримано норми безпеки дітей, може організувати у себе гурток програмування. Для цього треба написати про своє бажання на цю адресу: info@codeclubua.org. Після цього ми знайдемо для вас волонтера та надамо необхідні матеріали.

Більше деталей можна отримати на веб-сайті програми "Бібліоміст".


Долучайтеся!


3 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...