четвер, 16 травня 2013 р.

Триває конкурс проекту «Творчі майстерні»

Друзі, нагадуємо, що триває конкурс проекту «Творчі майстерні».

Якщо Ви хочете надавати нові послуги своїм користувачам та заохочувати креативність і уяву в бібліотеці, цей конкурс саме для Вас, не пропустіть!

Останній термін подачі заявок - 24 травня 2013 р.


У цьому конкурсі бібліотеки реалізують спільні проекти, що приносять користь для бібліотеки та громади, фокусуючись на інноваціях, уяві та креативності. Простір для творчості в бібліотеках - це новий та іноваційний тренд в біблотечній сфері, що поширюється по всьому світу. Метою цього простору є зміна фокусу бібліотек від споживання до створення контенту. Це дозволяє бібліотеці брати більш активну участь у житті громади та надавати більш затребувані послуги. Ваша бібліотека може стати однією з перших в Україні, що матиме такий простір!

«Творчі майстерні» - конкурсний проект, що вимагає від заявників співпраці з партнерською організацією. Заохочується ваша співпраця із існуючими партнерами або заснування партнерських відносин із новими організаціями/установами для реалізації проекту.

Для того, щоб подати заявку на участь, завантажте та заповніть, будь ласка, пакет документів на конкурс проекту «Творчі майстерні» на веб-сайті програми "Бібліоміст".

Повний перелік заповнених документів повинен містити:

  • аплікаційну форму (повністю заповнена форма заявки);
  • лист про наміри від партнеру(ів) проекту та менеджера проекту.
  • лист підтримки від директора бібліотеки, що підтверджує наміри менеджера проекту виконувати всі обов’язки, пов’язані з проектом.
  • лист підтримки від місцевої влади про надання матеріальної допомоги (якщо такий є).

Буде обрано максимум 5 фіналістів конкурсу. Будь ласка, надішліть повну заявку в 2-х примірниках (оригінал та копію) за адресою:

До уваги:
Олександра Сліпаченка
Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)
вул. Саксаганського 36Д, 2-й під’їзд, 5-й поверх
Київ 01033

Електронну копію заявки слід надсилати на електронну адресy: csp@irex.org. IREX підтвердить отримання заявки онлайн. Невчасно надіслані та/або неповні заявки розглядатися не будуть. Переможці будуть оголошені до 3-го червня  2013 року.

Якщо під час заповнення заявки у вас виникнуть питання щодо вимог конкурсу, будь ласка, читайте розділ «Питання та відповіді» або звертайтесь за електронною адресою csp@irex.org.

Успіху!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...