четвер, 25 квітня 2013 р.

Квітневі новини: велотури, зірки в бібліотеці та "Простір ідей"


Друзі, як справи? Вже трохи відігрілись на сонці, здається, тої зими та холоду наче й не було :) Отже, саме час витягати з гаражів та балконів свої велосипеди, збирати компанію друзів та рушати у бібліотечний велотур. Як ми вже писали, на всіх бажаючих чекає міжнародний проект під назвою Bicycool Library за підтримки Фундації розвитку інформаційного суспільства (FRSI) після того, як ця ініціатива виявилась однією з найбільш популярних серед учасників Міжнародної академії молодих бібілотекарів у Латвії. Привертаємо ще раз Вашу увагу до веб-сайту ініціативи, реєструєтеся, щоб взяти участь! А за цим лінком можна знайти довідник для організаторів подібних заходів.

Як нам повідомили колеги, виявляється бібліотека - філія №14 Кіровоградської МЦБС уже давно працює у цьому напрямку: в бібліотеці є велоклуб, влаштовуються велоперегони. Прекрасно! Думаємо, що такі  спортивні ідеї варто підтримувати й поширювати, й розвозити велосипедами, трамваями, тролейбусами, метро та іншими транспортними засобами по всіх бібліотеках!


Окрім того, привертаємо Вашу увагу до "родзинки" наших квітневих новин - телепрограми "Простір ідей" на 5 каналі. З 21 квітня щонеділі о 9:10 ранку в ефірі 5-го каналу дивіться цю передачу та дізнайтеся про інновації та діяльність «зірок» бібліотечної справи. Ведучі програми — відомі українці — завітають до 12 бібліотек та дізнаються, чим сьогодні книгозбірні допомагають своїм громадам.Насолоджуйетсь, руйнуйте міфи про "я сказав, тиша в бібліотеці!" і, власне, гарних наступаючих свят!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...