вівторок, 30 квітня 2013 р.

"Конкурс БібліоКіноФест 2.0"

"Конкурс БібліоКіноФест 2.0" Сучасна бібліотека сучасним людям

Мета конкурсу - відзначити відео, які демонструють інноваційні бібліотечні послуги та підтримують позитивний імідж сучасних бібліотек.

Хто може брати участь?

До участі в конкурсі запрошуються представники всіх видів та типів українських бібліотек (публічних, університетських, спеціалізованих тощо).

Як взяти участь у конкурсі?  

  • Представник бібліотеки створює і надсилає відеоролик, яке висвітлює інноваційну бібліотечну послугу, що базується на конкретній громадській потребі, наприклад, щодо пошуку інформації, охорони здоров’я, дозвілля, ігор, туризму, допомоги уразливим групам, юридичного консультування, електронного врядування, фінансової грамоти, підтримки сім’ї, розвитку сільського господарства тощо.
  • Ролик повинен бути зроблений у форматі міні-фільму, тобто містити відеозапис, зроблений за допомогою камери, а не слайдшоу змонтованих зображень, наприклад,  http://bit.ly/10LMa2M.  Відео має демонструвати зв'язок бібліотеки з громадою, відгуки та думки читачів. У ньому має бути присутня жива мова. Ви можете запросити користувачів бути акторами у Вашому міні-фільмі, це надасть відео більшої правдоподібності та підвищить його художню якість.
  • Бажано, щоб відео відображало співпрацю бібліотеки з партнерськими організаціями (НУО, ЗМІ, лікарнями, приватними фірмами, школами, професійними асоціаціями, спортивними і транспортними організаціями тощо) і показувало, як це співробітництво у вигляді нових послуг поліпшує життя громади.
  • Тривалість відео - не більше 3 хвилин.
  • Відео має бути відзняте протягом 2012- 2013 рр.
  • Відео повинне мати цікаву, привабливу назву і короткий опис.
  • Заохочується використання елементів інфографіки та візуалізації даних.
  • Відео треба розмістити на бібліотечному блозі, сайті, відео-хостингу YouTube або на іншому веб-ресурсі, і додати посилання на цей допис в коментарі до інформації про конкурс на блозі «Бібліотечний автобан». За власним бажанням, учасники також можуть давати посилання на своє конкурсне відео на сторінці програми «Бібліоміст» у мережі Facebook, однак розміщення такого посилання та сумарна кількість позначок «подобається» та «поділитись», яку воно набере, не буде впливати на результати оцінювання.
  • Розмістивши відео в інтернеті, заповніть та надішліть заявку на електронну адресу kinofest2@irex.ua, вказавши «На конкурс БібліоКіноФест 2.0» у темі листа (форма заявки в кінці допису). 
Термін конкурсу. Конкурс проводиться з 17 квітня до 31 травня 2013 року. Результати буде оголошено у червні та розповсюджено через офіційний сайт програми «Бібліоміст», сайт Української бібліотечної асоціації (УБА), сторінки програми і партнерів у соціальних медіа та інші канали ЗМІ.  За умови достатньої кількості роликів хорошої якості, програма «Бібліоміст» може прийняти рішення про проведення Фестивалю бібліотечних відео.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунки від програми «Бібліоміст» та її партнерів:

Учасники, які посядуть 1, 2, 3 призові місця, отримають відеокамери.

Учасники, які увійдуть до ТОП-10 фіналістів конкурсу, отримають карти пам’яті (флешки) і креативну брендовану промо продукцію конкурсу (футболку, сумку, термокружку, тощо).

Більш детальну інформацію та форму заявки Ви знайдете на сторінці конкурсу на блозі.

Успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...