пʼятниця, 15 березня 2013 р.

Результати всеукраїнського конкурсу «З ІТ на Ти»-2

Золотий призер – Хроболова Ганна Володимирівна, бібліотекар 1 категорії,
Наукова бібліотека НаУКМА, м. Київ. Сумарний бал - 16,5 з 20 можливих. 
Приз – планшет Asus Google Nexus 7. 

Срібний призер – Козицька Тамара Степанівна, заступник директора з питань механізації, комп’ютеризації та автоматизації бібліотечних процесів, Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС. 
Сумарний бал - 15,5 з 20 можливих.
Приз - планшет Pixus Play Two. 

Бронзовий призер – Косіна Тетяна Олександрівна, провідний бібліограф Центральної бібліотеки Антрацитівської МЦБС Луганської області . 
Сумарний бал - 15,25 з 20 можливих.
Приз – прилад для читання електронних книг Pocket Book Touch 622. Також, члени журі відзначили Недбаєву Наталію Вікторівну, заступника директора бібліотеки Сумського державного університету, яка теж надала швидкі та якісні відповіді на всі запитання й була дуже близькою до перемоги. Наталія Вікторівна нагороджується заохочувальним призом – набором сувенірної продукції  від програми Бібліоміст та її партнера -Української бібліотечної асоціації.     

У додатковій номінації «Найспритніший учасник конкурсу» переміг Дрижук Роман Сергійович, інженер – програміст Бердичівської міської бібліотеки для дорослих  Житомирської області, який перший (серед тих, хто дійшов до фіналу) надіслав свої відповіді. Відповіді було отримано о 14 год. 25 хвилин. Роман Сергійович теж  нагороджується заохочувальним призом - набором сувенірної продукції  від програми Бібліоміст та її партнера - Української бібліотечної асоціації. 

Ми не планували, але так сталося, що по завершенню конкурса ми випадково знайшли деякі яскраві біографічні нариси про Найспритнішого з тих, хто з ІТ на Ти і не можемо не поділитися ними з бібліотечною спільнотою, адже Найспритніший цього справді вартий :). Сподіваємось, інші переможці не будуть проти.

Всіх призерів конкурсу буде запрошено до Києва для урочистого вручення призів та сертифікатів. 

Загалом усі експерти конкурсу відзначили високий рівень цьогорічних конкурсантів. 33 учасника увійшли до фіналу, і визначними факторами для перемоги стали додаткові бали за швидкість та відповідь на непросте десяте запитання.

Пан Бібліотекар, програма Бібліоміст та партнери конкурсу – Українська бібліотечна асоціація і Міністерство Культури України дякують всім конкурсантам за участь. Українські бібліотекарі довели, що вони справді з ІТ на ТИ!

Всі учасники конкурсу також заохочуються до участі у конкурсі від програми Бібліоміст «Сучасний бібліотекар», прийом заявок на який триває до 25 березня 2013 року.   

І, наостанок, нам дуже шкода, що технічні причини зашкодили деяким з потенційних учасників позмагатися за перемогу в конкурсі. Сподіваємось на кращу роботу поштових серверів та мінімізацію технічних (з нашого досвіду. неминучих для будь-яких онлайн конкурсів) проблем наступного разу.

9 коментарів:

 1. Вітаю щасливих переможниць конкурсу! Ура! Ура! Ура!
  і співчуваю тим хто не попав у список учасниКів (в тому числі собі), ізза технічних негаразДів.
  надіюсь на якнайшвидше опублікування найкращих відповідей, і сподіваюсь, що такі конкурси будуть проводитись частіше і з кожним разом кількість учасників буде збільшуватись:) Всім хорошого дня!:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо і вам та запрошуємо активну й технічно-"підкуту" частину бібліотечної спільноти виступити в ролі ініціаторів та співорганізаторів майбутніх конкурсів. Бо Пан Бібліотекар не може бути ідеологом ІТ конкурсів постійно, йому теж іноді самому позмагатися за призи напевно хочеться :)

   Видалити
 2. Вітання переможцям! Чи можна було б опублікувати відповіді призерів? Думаю, що буде корисно іншим.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Абсолютно! Буде опубліковано (разом з фото переможців) на початку наступного тижня

   Видалити
  2. Було б класно окрім відповідей переможців, ознайомитись з найкращими відповідями на окремі питання конкурсу:)

   Видалити
  3. Це ви маєте на увазі "з найоригінальнішими відповідями"? :) Якщо так, то єдине відкрите запитання, на яке можна було відповісти оригінально, було №10. Кілька кумедних прикладів було, трохи пізніше (після фото переможців та відповіді на всі запитання невдоволених) опублікуємо.

   Видалити
  4. Мав на увазі посилання на авторитетне джерело при написанні відповіді. Питання знято. Еталоном важаю відповіді переможниці.
   Стосовно публікації "найоригінальніших відповідей" на питання №10 - це напевне буде розходитись з " практикою НЕ оприлюднення балів усіх конкурсантів", думаю про опрелюднення "кумедних прикладів" необхідно спитати авторів відповідей. Ще раз дякую за конкурс.

   Видалити
 3. От тому ми й додаємо нову інформацію (фото переможців, приклади окремих відповідей і т.п.) поступово й обережно. До речі, слово кумедні вжито в даному випадку виключно у контексті оригінальні+з гумором, тобто жоден з учасників від публікації таких прикладів аж ніяк не постраждає.

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...