понеділок, 21 січня 2013 р.

Чи вміють лицарі грати в Kinect?

Як завжди, вже традиційно, і взимку, і влітку нас тішить своїми новинами Ігроленд у Феодосії - влітку - катаємось на байках у реалі та віртуалі, а взимку - не більш, не менш, як проводимо лицарські турніри - все вірно, відповідно до сезону ;) І, до речі, зауважте, що сам проект вже завершився, але бажання спілкуватися і розважатися #в_бібліотеці залишилось. Кращого навіть годі чекати. Ех, треба якось зібратися і, нарешті, відвідати перлину Криму та й на лицарських турнірах сто років не була, хоча, думаю, до того часу невгамовні бібліотекарі ще щось більш приголомшливе вигадають :)


"4 січня 2013 р. в 11 - 00 у дитячій бібліотеці м. Феодосія пройшов новорічний костюмований бал «Лицарський турнір» за підтримки клубу історичного фехтування «Волош». Захід відкривали справжні лицарі - клубу історичного фехтування «Волош», вони, до речі, дозволили брати участь в турнірі і прекрасним дамам (мабуть в рамках підтримки гендерної політики). Хлопці заздалегідь почали готуватися до лицарського турніру. Для цього їм знадобився Інтернет.


У програмі заходу - чотири конкурси - інтелектуальний на знання середньовічних лицарських традицій. Спочатку наші читачі трохи полякались, побачивши справжні обладунки та мечі, адже не кожен день спілкуєшся в бібліотеці з лицарями, а потім, осмілівши, вони з блиском відповіли на всі каверзні запитання!

Другий конкурс - рухливий - на віртуозне володіння мечем. Нашим лицарям не довелося битися, їм необхідно було взяти меч і показати свою спритність, пронісши по колу на ньому повітряну кульку.Конкурс читців - на краще прочитання сонетів У. Шекспіра. Адже, лицарі завжди могли вразити уяву Прекрасної Дами умінням складати серенади. Майбутні лицарі виразно і з гідністю читали сонети, змогли це зробити навіть найменші учасники!

І звичайно ж конкурс на спритність, сміливість і вміння користуватися новими ігровими технологіями! Це був вирішальний конкурс - лижний турнір (XBOX Kinect). Результати конкурсів здивували усе чесне зібрання, тому, що найбільш гідним претендентом на звання - Сер Шляхетний Лицар - виявилася-дама! Ганночка Дьяконова!

На завершення свята, керівник клубу історичного фехтування «Волоша», благородний сер  Анджей відкрив наш бал туром вальсу! А наші постійні читачі запросили лицарів на наші танці - бібліотечні за допомогою приставки XBOX Kinect!"Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...