середа, 9 січня 2013 р.

У Новому бібліо-році я бажаю..


Друзі, як справи, як свята? Сподіваємось, що всі гарно і чемно відсвяткували та ще продовжують цю шляхетну справу, адже попереду ще чимало приводів. Також сподіваємось, що цей святковий період надихне вас на творчість і шалений креатив - а ми знаємо, якими можуть бути бібліотекарі, не треба соромитись :) - зокрема, у вигляді заявки на тематичний раунд Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами "Маркетинг і реклама в бібліотеках"


Окрім того, нам би дуже сподобалось спробувати себе в ролі Дідів Морозів і виконати якомога більше ваших побажань. Які теми тренінгів або можливих конкурсів вас би цікавили? Залишайте ваші ідеї у коментарях до цього допису - завчасно дякуємо! 
9 коментарів:

 1. Дорогі красунечки, розумнички колеги-Автобанщики! Вітаю вас із Новорічно-Різдвяними святами! Щастя вам особистого і колективного, рівних, гладеньких трас, вічного "зеленого" світла, нехай всі двері перед вами відкриваються у цьому році і все задумане здійснюється! Я вас дуже люблю!:-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякую, Тетяночко! Дуже приємно почути від тебе, як завжди. Вітаю навзаєм, бажаю злагоди і радості та здійснення всіх мрій у Новому році! Чи є якісь бібліо-мрії? :)

   Видалити
 2. Дякую, Спокусниця! З вашим "смаком життя" нам і їдеться веселіше, і пишеться краще! Приєднуюсь до Ганни - хочеться почути від вас, про ви мрієте по-бібліотечному :), а ми разом із бібліомостівським Сантою спробуємо здійснити ваші мрії

  ВідповістиВидалити
 3. Діду Морозу можна загадувати будь-які бажання, чи не так?! Та й бібліомостівський Санта теж хороший чарівник:)Якщо помріяти і пофантазувати, хотілося б все ж таки навчитися знімати власне відео (власна відеокамера у нас вже є) і ще (це вже взагалі фантастика, хоча хто знає), вміти працювати з HTML.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шикарні ідеї, дякуємо! Зараз ми якраз на етапі "занотовування побажань" - те, що сьогодні фантазія - завтра реальність. Перевірено Білом Гейтсом і Стівом Джобсом ;)

   Видалити
 4. Щастя, здоров'я, успіхів, нових починань та ідей! Якщо ж мріяти, то - тренінги по сторітеллінгу, тайм-менеджменту, обмін досвідом, хорошими реалізованими завдяки "Бібліомосту" проектами, у форматі "не лише бібліотечного" техкемпу

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякуємо, для нас це дуже корисно. А що саме мається на увазі під "сторітеллінгом"? Які його види? Дякуємо!

   Видалити
 5. Дякую, хочеться все - соціокультурний (соціально проблемнікатегорії, молодь (нові можливості співпраці з НУО, держ. структурами, реабілітаційними центрами тощо), в проф.навчанні, маркетингу, але можна просто - цифровий (куди ж бібліотеці без Інтернету та його можливостей)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ага, зрозуміло, цікаві та інноваційні теми, дякуємо. Ще раз дякуємо за гарні поздоровлення та вітаємо навзаєм з прийдешніми зимовими святами! Якщо виникатимуть ще ідеї, будь ласка надсилайте!

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...