середа, 2 березня 2011 р.

Перший. Національний. За підтримки Microsoft в Україні

Вітаємо всіх, хто наважився взяти участь у першому національному конкурсі бібліотечних блогів, що проводиться з 4 лютого по 4 квітня 2011 р. в рамках програми «Бібліоміст» за підтримки Microsoft в Україні.

Вчора був останній день для подання заявок, і ми раді бачити досить широку географію учасників (центр, південь, північ, схід і захід разом:)), різноманіття блогерських платформ і видів блогів. Представлені блоги бібліотек і відділів бібліотек, авторські блоги про бібліотеки, колективні блоги про бібліотеки і навіть рідкісні в українській блогосфері блоги, присвячені книгам, читанню та інформаційним технологіям.

Всі конкурсанти розмістили посилання на свої блоги на стіні сторінки програми "Бібліоміст" у популярній соціальній мережі Facebook, то ж запрошуємо всіх читачів нашого блогу до перегляду, коментування та, як наслідок, конструктивного обміну досвідом.

Найближчим часом список блогів-учасників також буде розміщено на спеціальній вкладці сторінки нашої програми на Facebook, присвяченій конкурсу.

Також, на чисельні прохання аудиторії, з приємністю оголошуємо експертів конкурсу - членів відбіркового комітету з числа провідних блогерів української бібліотечної блогосфери:

1. Наталія Мірошніченко, автор блогу Библиотека без барьеров та декількох інших
2. Пан Бібліотекар, автор блогу http://panbibliotekar.blogspot.com/

Як вже було зазначено, до складу відбіркового комітету увійдуть також по одному представнику від програми «Бібліоміст» та її партнерів.

Бажаємо успіху конкурсантам! Все тільки починається...
Ваш, Бібліоміст  

1 коментар:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...