вівторок, 16 листопада 2010 р.

Сучасні бібліотеки пішли в люди - пішки і з ноутбуками

Отак вчора, прямо з офісу Бібліомосту, де вони нарешті отримали обіцяні ноутбуки з 3G Інтернетом, прямо й пішли. Спочатку ще забігли на каву до Молодої гвардії, яка розташована недалеко від нашого офісу і яка теж пішла від нас з новеньким ноутбуком.

Доречі, не змогла втриматися, щоб не кинути одне оригінальне фото від цієї неординарної молодіжної бібліотеки - перформанс до Дня Бібліотек. Ну, вже заодно й відео кину :)Порадували нас вчора всі переможці.

Наприклад, Тульчинська районна бібліотека, блог якої я, до речі, вже давно знаю і люблю: її представляв керівник проекту "Читати -це престижно!". Колишній юрист, який познайомився у бібліотеці зі своєю майбутньою жінкою (директор бібліотеки) і який вже рік, як працює в тій самій бібліотеці :). Каже, що у порівнянні з нудною юриспруденцією бібліотека - це просто рай на землі... вірю!

"Вдалий експеримент" місцевої влади рівненської області, де поєднали публічно-шкільні бібліотеки - Публічно-шкільна бібліотека с. Студянка Дубенського р-ну. Вона заслуговує на повагу вже одним фактом свого існування, адже бібліотекар (на фото) там працює фактично на двох посадах (ставка й надалі одна) + ще й успішно займається фандрейзингом і популяризацією своєї бібліотеки.

Городенківська центральна районна бібліотека ім. Л.Мартовича Івано-Франківської області - це та бібліотека, від якої ніхто особливо нічого не очікує (особливо районна і обласна влада), але яка завжди приємно всіх дивує, а іноді й шокує якістю та кількістю своєї роботи :)

Центральна міська бібліотека ім. В.Рикова м. Судак (АР Крим) - судячи з географії запланованих презентацій та "виходів біблотеки у люди" здається, вона поставить на ноги весь Судак. А на дитячому майданчику, де біблотека буде відловлювати діточок з їхніми батьками, біля бібліотекарів з ноутбуком, стендом бібліотеки і рекламними матеріалами буде стояти ще й батут - напевно як символ того, що з цією бібліотекою можна стрибнути найвище.
Бажаємо всім сучасним бібліотекам нових висот! НАС НЕ ДОГОНЯТ

3 коментарі:

  1. Поширюємо позитивний досвід! Впевнена, що дуже скоро бібліотеки, які пішли в люди, дійдуть і до Вас! онлайн і оффлайн!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...