Ваші історії успіху

Нам є, чим пишатися! Заохочуємо ділитись цими історіями - хай всі дізнаються про наші успіхи!

Сільський голова на Тернопільщині бере інтернет на службу громаді


Бібліотека-філія с.Біла Чортківського району: сайт сільської ради як крок до зміцнення зв’язків між владою та громадою - гортаємо далі.


Миколаївські бібліотеки сприяють діалогу влади та громади


Центральна бібліотека ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва реалізує проект, який передбачає застосування напрацювань у галузі електронного врядування та обмін досвідом з бібліотеками по всій країні - гортаємо далі.Центр правової інформації в обласній бібліотеці - до послуг чернігівців

До Дня юриста (8 жовтня) у 2010 р. Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка відкрила свій Центр правової інформації, який функціонує у співпраці з міським управлінням юстиції та місцевим інститутом права - гортаємо далі.

Адвокаційний успіх бібліотеки смт. Чорнобай Черкаської областіЧерпаємо адвокаційне натхнення в досвіді Центральної районної бібліотеки смт. Чорнобай Черкаської області - дивимось далі.Адвокація та соціальне партнерство Центральної бібліотеки ім. М. Шашкевича м. Стрий

Адвокаційний успіх Центральної бібліотеки ім. М. Шашкевича м. Стрий на Львівщині: бібліотека налагодила партнерські стосунки з місцевою радіостанцією, а міська влада, приватне підприємство та місцевий благодійник підтримують модернізований заклад - гортаємо далі.
Довгострокове фінансування модернізації бібліотек Рожнятівського району (Івано-Франківщина) від місцевої владиРожнятівська бібліотека Івано-Франківської області провела успішну адвокаційну кампанію та заручилася довгостроковою підтримкою влади для розширення доступу до Інтернету у бібліотеках району - гортаємо далі.

Рецепти бібліо-успіхуРекомендації щодо презентації нових бібліотечних послуг - дізнайтеся зараз!
Чи зможе прожити фермер без сільської бібліотеки?


Відповідь на питання про значення нових технологій для аграріїв дає Виноградівська центральна районна бібліотека, започаткувавши серію програм "Інформаційне поле олешницького аграрія" - гортаємо далі.


Інтернет для фермерів


У сільській місцевості інтернет допоможе вигідно продати врожай та розпочати власну справу - гортаємо далі.Житомирська обласна бібліотека співпрацює з організаціями інвалідів


У березні 2011 року, коли в рамках проекту «Оцінювання впливу бібліотек» проходила фокус-група для людей з вадами зору, фахівці Житомирської обласної бібліотеки познайомились із представниками неурядової громадської організації «Студія мистецтв для реабілітації інвалідів «Артлайн». Вони зацікавились можливостями співробітництва з тренінговим центром і бібліотекою в цілому, і в травні був підписаний договір про соціальне партнерство з бібліотекою - гортаємо далі.


На Херсонщині бібліотекарі допомогли відвідувачці відкрити власну справу


Катерина Вікторівна Горобець активно користується послугами сільської бібліотеки.  Після закінчення навчання, молода жінка працювала у районному центрі, м. Скадовськ.  Але через короткий термін вирішила повернутися у рідне село.  Зареєструвалася приватним підприємцем та зараз відкриває магазин сільгосп-товарів.  Буде торгувати насінням, добривами,  тепличною плівкою, інвентарем тощо - всім, що потрібно фермеру чи городнику - гортаємо далі.


На Запоріжжі пам'ятають і вшановують ветеранів


Завдяки доступу до мережі інтернет Чернігівська районна бібліотека налагодила співпрацю з усіма громадськими організаціями, розташованими у цьому селищі міського типу. Зокрема, у Чернігівці функціонує громадська організація «Гвардія», яка здійснює пошук даних про місцевих мешканців, які загинули під час Другої світової війни та інших військових конфліктів. Отримавши доступ до Інтернету на базі бібліотеки, НДО «Гвардія» отримала можливість уточнити дані про воїнів-афганців - гортаємо далі.


Завдяки благодійним акціям у бібліотеці зібрано кошти для лікування важкохворого хлопчика


Протягом осені 2011 року Товариство Червоного Хреста в місті Рахів разом з Інтернет‑центром Рахівської центральної районної бібліотеки провели Благодійну акцію «Танцюймо для дітей». У рамках акції були проведені три заходи: благодійна вечірка, масштабна рекламна кампанія в Рахівському районі, місті, засобах ЗМІ та Інтернеті, благодійний танцювальний конкурс для дітей, присвячений Міжнародному дню танго. Метою благодійної акції був збір коштів на операцію для 14-річного Василька - гортаємо далі.

У Луцьку бібліотека готує волонтерів


У Луцьку при центральній бібліотеці для дітей за підтримки програми «Бібліоміст» було відкрито школу «Волонтерський квартал». Заняття проводяться для різних категорій молодих людей, від учнів шкіл до студентів Волинської духовної семінарії. Відвідувачі школи відкрили для себе не тільки нові можливості волонтерства, а й бібліотеку як інформаційно-культурний заклад - гортаємо далі.


Немійська сільська бібліотека допомагає охороняти державний кордон


В одній будівлі з бібліотекою с. Немія Могилів-Подільського району розміщений опорний прикордонний пункт для дільничого інспектора прикордонної служби, оскільки село знаходиться на кордоні з Молдовою. Прапорщик Юрій Мазур розповідає, що використовує нові бібліотечні можливості для своєї роботи і це дуже допомагає - гортаємо далі.
Університет третього покоління для жителів Шостки


Шосткинська міська бібліотека запровадила нову послугу для людей похилого віку – безкоштовне навчання комп’ютерній грамотності та пошуку інформації в інтернеті.  Навчання здійснює факультет інформаційних технологій Університету третього покоління, який працює на базі центральної бібліотеки з 2010 р. - гортаємо далі.

Жителі Лубенщини: за насінням в інтернет

Майже всі жителі села займаються вирощуванням овочів на своїх присадибних ділянках.  Квіти з ранньої весни до пізньої осені прикрашають українські садиби.  Тому питання, де придбати  якісне насіння  овочів чи квітів завжди актуальне для  сільських мешканців. Сільські бібліотеки не мають можливості виписувати журнали, якими цікавлять їх читачі, але з появою вільного доступу до інтернету в  в Новаківській сільській бібліотеці, можливість отримувати необхідну та актуальну інформацію стала доступна практично всім бажаючим - гортаємо далі.Курси для пенсіонерів в Іллічівську

Центральна міська бібліотека ім. І. Рядченка у м. Іллічівськ є улюбленим центром відпочинку для відвідувачів. Частими гостям бібліотеки є талановиті поети, письменники, художники, музиканти та просто цікаві особистості. Читачі у цій бібліотеці – найбільша цінність та гордість.  У 2011 році у результаті співпраці керівництва бібліотеки, місцевої влади та громади із проектом «Бібліоміст» у бібліотеці відкрився інтернет-центр, обладнаний сучасними комп’ютерами для вільного доступу користувачів до Всесвітньої мережі - гортаємо далі.Скайп-центр для заробітчан та їхніх рідних на Львівщині


Бібліотека села Доброгостів: заробітчанам та їхнім сім’ям є куди звернутися за порадою та допомогою - гортаємо далі.

Мобільна школа комп'ютерної та інтернет-грамотності для інвалідів Алчевська


У бібліотеці-філії № 4 Алчевської ЦБС працює «Мобільна школа комп'ютерної та інтернет-грамотності» для людей з особливими потребами».  Тут кілька разів на тиждень у дні, зручні для відвідування, проводяться як індивідуальні, так і групові заняття із роботи на комп'ютері та в інтернеті для людей з особливими потребами - гортаємо далі.

Ізмайлівська сільська бібліотека: фермер заощаджує інтернетом


У селі Ізмайлівка Олександрійського району, місцевий бібліотекар О. М. Сироватка проводить інформаційні огляди аграрних веб-ресурсів «Інформаційне поле аграрія». Одним з місцевих жителів, які скористалися такою ініціативою, став фермер В. В. Пономаренко - гортаємо далі.


У Городенці бібліотека допомагає самотнім жінкам


Городенківська центральна района бібліотека ім. Л. Мартовича, одна з головних культурно-просвітницьких та інформаційних установ Городенківщини, є організаційно-методичним та координаційним центром для 46 бібліотек району.  Одним із напрямків роботи бібліотеки є соціальні послуги для самотніх матерів, у томі числі багатодітних, а також для самотніх молодих майбутніх мам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях - гортаємо далі.Клуби вивчення іноземних мов та спілкування у Дружківці


Дружківська міська бібліотека перетворилася на сучасний інформаційний та культурно-освітній центр для громадян різного віку та національностей.  Одним з перших проектів, що впровадили бібліотекрі, стала ініціатива «Спілкування без кордонів». Створивши клуб «Guten Tag», вони сприяють популяризації історико‑культурної спадщини і традицій етнічних німців України, вивченню німецької мови, проведенню традиційних німецьких свят, тематичних вечорів, семінарів та тренінгів - гортаємо далі.Інтернет для лицарів поблизу Хотинської фортеці


На початку травня 2011 р. Хотинську центральну районну бібліотеку заповнили незвичайні відвідувачі: ганзейські купці перевіряли електронну пошту, французький ремісник ХVI сторіччя з цифрової камери пересилав фото у свою онлайн-галерею, білоруська княжна дописувала у власний блоґ з нетбука, а ландскнехт з Росії змальовував у веб-камеру звитяги у складі своєї «п’ятірки» - гортаємо далі.Дніпропетровські міські бібліотеки: завжди на зв’язку

Коли у публічних бібліотеках м. Дніпропетровська з’явилися нові комп’ютери, однією з найпопуляріших послуг став Скайп-зв’язок. За допомогою цього сервісу почути і побачити рідних та друзів змогли численні читачі - гортаємо далі.
Користувачка бібліотеки на Київщині створює популярні ляльки


Користувач бібліотеки с. Луб’янка Бородянського району Оксана Новиченко завжди цікавилася декоративно-прикладним мистецтвом. Коли у бібліотеці з’явився інтернет, вона змогла суттєво розширити свої знання, почала спілкуватись з однодумцями з інших міст та країн, дізналась про нові техніки - гортаємо далі.

Курси комп'ютерної та фінансової грамотності для пенсіонерів Рівного


У січні 2012 р. ініціативна група пенсіонерів Рівного створила клуб, покликаний покращити якість їхнього життя. За підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких та однієї з компаній було організовано курси фінансової грамотності - гортаємо далі.


Проект «Відкрий для себе Інтернет» для пенсіонерів ХарковаДля пенсіонерів м. Харкова. були проведені заняття з основ комп’ютерної грамотності та навігації в Інтернеті - гортаємо далі.У Кременчуцькій бібліотеці пенсіонери спілкуються з соціальними службами через Skype


9 квітня 2012 року на базі бібліотеки-філії № 3 у Крюківському районі м. Кременчука (Полтавська область) відкрили перший у місті соціальний інтернет-офіс. Організаторами цієї сучасної послуги стали виконком Крюківської районної ради, територіальний центр району (надання соціальних послу) та  бібліотека — філія № 3 Кременчуцької центральної міської бібліотеки ім. Горького, переможця програми «Бібліоміст» - гортаємо далі.

Одеський тренінговий центр демонструє шляхи співпраці з партнерами

Прикладом успішного партнерства є історія співпраці Одеського регіонального тренінгового центру (РТЦ) та Одеської громадської організації «Комітет виборців України» («КВУ»), одним із завдань якої є просвітницька діяльність з правових питань - гортаємо далі.Бібліотека допоможе знайти відповіді на всі запитання 


Завдяки підтримці районної держадміністрації у впровадженні програми «Бібліоміст», у Перечинському районі відбулися якісні зміни у розвитку інформаційної інфраструктури - гортаємо далі.


3 коментарі:

  1. Скайп-консультування фахівців Костянтинівського міськрайонного управління юстиції3 лютого 2013 р. о 13:35

    Скайп-консультування фахівців Костянтинівського міськрайонного управління юстиції
    В рамках роботи Правової громадської приймальні, ПДГ (Пункту доступу громадян до офіційної інформації), реалізації проекту програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» 30 січня з 14 до 15 години в приміщенні ЦМПБ ім. М. Горького (м. Костянтинівка, Донецька обл.) відбулося скайп-консультування мешканців мікрорайону «Красный Октябрь» та правобережної частини міста, яке проводили керівник Костянтинівського міськрайонного управління юстиції Олейнікова І. В. та головний спеціаліст управління юстиції Бормотова Т.О. До онлайн-спілкування приєдналися учасники проекту – бібліотеки-філіали: ЦМДБ ім. О. Кошового, бібліотека-філіал № 3. В ході заходу прийняли участь 22 особи. Фахівці відповідали в режимі онлайн на правові питання мешканців міста: стосовно прав спадкоємців, прав абітурієнтів,стосовно змін у господарському законодавстві, житловому. Завдяки придбаному технічному і програмному обладнанню мешканці віддалених районів мали можливість отримати відповіді юристів на свої питання. Роботу у цьому напрямку продовжено завдяки співпраці бібліотек і Костянтинівського міськрайонного управління юстиції.

    ВідповістиВидалити
  2. Дивіться, яку цікаву книгу і проект нам пропонують - 10 кроків до започаткування власного агротуристичного бізнесу" Сподіваюся, буде корисно!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...