четвер, 20 березня 2014 р.

ІТ-школа для НУО

18 березня я взяла участь у ІТ-школі для НУО і тепер поспішаю поділитися цікавими ІТ-новинами. Перш за все хочу зазначити, що ця Школа є першою у серії заходів, що триватимуть протягом року, отже слідкуйте за новинами від Microsoft!

Всього до кінця 2014 року буде проведено 4 тренінги, на яких заплановано охопити близько 500 учасників з громадських організацій по свій Україні.

Школа проводилась у співпраці з ІСАР "Єднання", який представив чудовий ресурс NGO Marketplace, де громадські організації можуть обмінюватися ідеями та залучати експертів і волонтерів для власних проектів, а також запропонувати власні експертні послуги. Радимо заявити про себе та скористатися можливістю розвитку своєї організації.

Також представили програму Microsoft YouthSpark (для молоді) і Microsoft Sortware Donations, за якою можна отримати безкоштовне програмне забезпечення для громадських організацій. Мейл для подання заявки - ngo-ua@microsoft.com.

Зокрема, пропонується безкоштовний Office365 для НУО, серед переваг: Exchange - створення корпоративноi ел.пошти з власним доменом (дуже круто для піару), SharePoint - корпоративний портал з можливiстю створення внутрішніх та зовнішніх сайтiв, ведення баз даних, Lync - iнструмент для онлайн-конференцiй.

Також - увага! - пiдтримка операційної системи XP припиняеться 8 квiтня 2014!

Прощавай, XP! :)
Розповідали про таємничий CRM, про який багато чули, але не всі можуть пояснити, що це таке)) і про що, власне, сперечаються, самі фахівці. Отже, у двох словах, це система управління відносинами з клієнтами (від англ. Customer Relationship Management) - програмне забезпечення, що дозволяє планувати та розвивати відносини з клієнтами і партнерами організації або проекту, а простіше кажучи, автоматизувати. Уявіть собі, програми для роботи з документами, графіками, проектного менеджменту, чат, соціальну мережу разом - ось це приблизно воно й буде. І це також пропонує Майкрософт :)Серед представлених історій успіху вразила про технології Майкрософт для молоді з особливими потребами, яку емоційно розповів Валерій Панько з організації "Аюрведа", м. Біла Церква.

Отже, слідкуйте за новинами, долучайтеся до згаданих проектів і беріть якомога більше того, що дають безкоштовно! ;) Сподіваємось, це буде корисно!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...