вівторок, 20 серпня 2013 р.

Бібліотечне літо: з ярмарку до творчої майстерні!

Агов, друзі, як живеться? Як проходить літо? Сподіваємось, що цікаво та насичено. У нас, наприклад, часу сумувати точно нема - нещодавно завершились міжрегіональні бібліотечні ярмарки, вже не за горами Національний ярмарок, що має промовисту назву "Рухаємось вперед!" Заохочуємо подавати заявки на участь ярмарку, адже брати участь у конкурсі можуть УСІ публічні бібліотеки України, безвідносно до того, чи є вони учасниками програми «Бібліоміст». Дуже заохочуємо.

Окрім того, вперше учасники ярмарку зможуть взяти участь у конкурсі «Супербібліотекар»,
який визначить найбільш креативного, харизматичного та досвідченого фахівця-інноватора ;) Заінтригували? Тож подавайтеся!

А ми тим часом раді поділитися новинами від наших тех-арт-майстрів, переможців конкурсу
"Творчі майстерні". Ми вже знайомили Вас з переможцями, а тепер хочемо розповісти більше
про їхні проекти й останні новини.

1. Врадіївська центральна районна бібліотека (Миколаївська обл.) робить проект "Дитячий ефір", який полягає у зміні системи взаємовідносин між бібліотекарями та користувачами-дітьми. Завдяки проекту дитячого телебачення поступово бібліотекар перетворюється з носія знань на організатора діяльності, консультанта і колегу по вирішенню проблем, а діти можуть проявити свої творчі здібності та завдяки телебаченню достукатися до тих, хто їх не чує.

2. Під час реалізації проекту бібліотеки-філії №3 Херсонської ЦБС "Молодіжна відеолабораторія" його учасники отримують необхідний інструментарій (базові знання з режисури, монтажу та операторської майстерності, а також доступ до обладнання зі створення та обробки відео) для привернення уваги громадян до значущих соціальних проблем засобами кінематографу, створюючи фільми відповідної тематики.

3. Центральна бібліотека для дітей та юнацтва м. Львова впроваджує проект "Музичний Bonus Track", спрямований на реалізацію творчих здібностей дітей як співаків, поетів-піснярів, композиторів, звукооператорів, аранжувальників, організаторів музичних дійств; створення музичного продукту з його подальшим розповсюдженням в Інтернет-просторі; оволодіння навичками конструктивного діалогу в музичній сфері.

4. Центральна бібліотека м. Антрацит запускає творчий майданчик "Драйв збирає таланти" для молодих мешканців міста, де 15 молодих людей отримають знання та створять і запишуть музику, авторську пісню (10 композицій), відкриють сторінку в соціальних мережах та
наповнять творчим контентом.

5. А центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Комінтернівського району м.Харкова створила цілу "Родинну ArtЛабораторію" (Family ArtLab) - технологічний арт-простір для спільної творчої діяльності дітей та батьків за допомогою фотокросів та фотоконкурсів, конкурсів відеороликів, художніх фотовиставок. Партнери проекту проведуть навчальні майстер-класи і тренінги з мистецтва створення фото і відео контенту.


Що ж, дорогі переможці та представники громади, маємо для Вас гарні новини - обладнання для Ваших творчих майстерень вже доставлено до нашого офісу. Всі ці колонки, навушники, синтезатори, програмне забезпечення займає дві третини нашого офісу ІТ та чекає-не дочекається, коли потрапить у Ваше користування.Не кажучи вже про співробітників офісу ІТ ;) І не кажучи вже про нас, адже маємо величезне бажання побачити-почути-переглянути надбання творчих майстрів.

Завершуємо репортаж на цій щасливій ноті й до наступних зустрічей, цього разу вже, сподіваємося, в ефірах наших переможців!2 коментарі:

  1. «Тургеневские Девушки» з нетерпінням чекають на обладнання для впровадження проекту "Родинна ArtЛабораторія" (Family ArtLab) та дякуємо за посилання на сторінку нашого блогу.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дуже гарно, ми у Вас не сумніваємось! ;) Бажаємо величезного успіху арт-лабораторії!

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...