четвер, 3 січня 2013 р.

Скористайтесь - біржа соціальної реклами

Колеги,

Мабуть ми останнім часом трохи перевантажуємо вас інформацією (як на святковий період) та вже вкотре відволікаємо від важливих (без іронії) святкувань у бібліотеці та річних звітів... Але інакше не виходить :), т.я. ця інформація є дуже доречною саме зараз, коли програма Бібліоміст оголосила 11-й раунд конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами, присвячений використанню сучасних рекламних та маркетингових інструментів у бібліотеці.

Навіть якщо ви не будете подаватися на конкурс цього разу, радимо скористатися таким потужним і безкоштовним сервісом, як Біржа соціальної реклами. Це - проект Всеукраїнської рекламної коалиції та свого роду посередник між тими (організаціями, структурами), хто потребує якісної соціальної реклами та тими (агенціями), які можуть її створити.


Будь-яка установа, в тому числі державна, може замовити собі консультацію зі створення соціальної реклами (кампанії) через біржу просто онлайн, заповнивши досить детально прописану онлайн-форму, яка також допомагає замовнику покроково визначитись із ключовими змістовними моментами та ціллю свого рекламного звернення. Важливим моментом є те, що даний проект пропонує послугу розробки, але не виготовлення (друкування та розміщення-розповсюдження) соціальної реклами, але саме професійна, вдала, креативна розробка рекламної ідеї і є основою її успіху. А гроші на друк матеріалів Бібліоміст (або ін. спонсор) завжди надасть :)

"Биржа помогает Вам правильно спланировать социальную рекламную кампанию (благодаря консультации) и разработать креативные идеи (макет для наружной рекламы, рекламы в прессе, сценарий ролика и т.п.). Не исключено, что рекламное агентство загорится идеей Вашего проекта и поможет значительно больше." 


Отже, бажаємо успіхів у реалізації ваших найсміливіших рекламних ідей з популяризації читання, книги та сучасної бібліотеки. Не виключено, що саме для вас "рекламное агентство загорится идеей Вашего проекта и поможет значительно больше" :).

Подаємо також декілька гарних зразків соціальної реклами, виготовленої через Біржу - для більшого натхнення! 

1 коментар:

  1. Здравствствуйте!

    Я вижу что Вы разбераетесь в продвижения продукта в сети. Скажите пожалуйста, как я могу применить социальную рекламу вместе с вот такой стратегией СЕО продвижения: http://www.idg.net.ua/seo/ успешно? Хотел бы максимально эффектино продвинуть свой интернет магазин. Спасибо за внимание! Ожидаю Вашего ответа!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...