середа, 5 грудня 2012 р.

Конкурс "Історії успіху з EDUkIT" - не пропустіть!


 Друзі, нагадуємо про можливість взяти участь у конкурсі "Історії успіху з EDUkIT" і 

стати героєм міні-фільму

а також

відвідати міжнародну освітню конференцію в Криму!

Для бібліотек - спеціальні призи від програми «Бібліоміст».

Якщо Ви використовуєте веб-сайт на платформі EDUkITподіліться досвідом із колегами! Напишіть історію про те, як сайт на платформі EDUkIT допомагає Вам у вирішенні повсякденних завдань. Поділіться, якої проблеми Вам вдалося позбутися завдяки доцільному використанню веб-сторінки. Формат історії: коротке текстове оповідання об’ємом 1-2 сторінки
Адреса: надсилайте історії на електронну скриньку support@edukit.org.ua
Акція дійсна: до 20 грудня 2012 р.

ПОДАРУНКИЗа мотивами найцікавіших п’яти історій успіху будуть відзняті короткі відеосюжети. Команда EDUkIT підготує сценарій для кожного автора та екранізує Вашу розповідь про успіхи у кількахвилинному міні-фільмі.

Переможці безкоштовно відвідають міжнародну освітню конференцію, що проходитиме на Південному узбережжі Криму під час «оксамитового сезону» 2013 р. Кожен учасник, який розповість свою історію успіху, гарантовано отримає у подарунок набір незвичних фігурних стікерів для нотаток різних кольорів.

Лого програма Бібліоміст
До того ж учасників очікують додаткові призи від програми «Бібліоміст». Спеціальні подарунки також отримають бібліотечні установи та шкільні бібліотеки, що поділяться своїм успішним досвідом.

Якщо Ви вже вирішили взяти участь у конкурсі історій успіху, але не знаєте, з чого почати – скористайтесь запитаннями-підказками.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...