середа, 3 жовтня 2012 р.

Вітання переможцям 10 раунду конкурсу співпраці бібліотек з громадою!

Отже, п'ятьох щасливих переможців обрано та п'ять сільських бібліотек із Львівської, Херсонської, Одеської та Закарпатської області отримають гранти на впровадження своїх проектів.

Як завжди, нашим експертам було нелегко обрати переможців серед великої кількості сильних заявок. Цього разу більшість бібліотек пропонували проекти соціальної спрямованості (робота з соціально незахищеними верствами населення, включаючи дітей-сиріт, дітей та молоді з неповних сімей або сімей трудових мігрантів, дітей з особливими потребами). Крім того, серед переможців є й проект екологічної спрямованості з такими креативними PR заходами, як, наприклад, конкурс на виготовлення виробів із використаного пластику між різними вулицями села та проект із розвитку лідерського потенціалу молоді та створення Молодіжної ради села.

Експерти також відзначили ефективне використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в усіх проектах - бібліотеки планують висвітлювати новини у блогах та обговорювати актуальні для громади теми у тематичних групах соціальних мереж.

Вітання переможцям! Бажаємо успіхів та натхнення у втіленні ваших ініціатив!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...