пʼятниця, 7 вересня 2012 р.

XBOX Kinect Великі гонки: "Нас не доженуть!"

Хочемо представити, хоча, власне, навіщо представляти водіїв, які вже давно і дуже успішно ганяють просторами "Бібліотечного автобану"? Це центральна дитяча бібліотека Феодосії, переможець 7 раунду Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами «Ігри в бібліотеці».

Ми настільки в захваті від їхньої розповіді про захід «Великі гонки» (30 серпня), у рамках роботи ігрового центру "Ігроленд: країна фантазій, сміху та ігри", що наводимо її майже повністю, без скорочення.

 "За традицією, за день до заходу відбулася рекламна акція, на набережній дитяча бібліотека спільно з мотоклубом «Ідальго» роздавали запрошення. П'ятий ігровий раунд названий «Великі гонки». Ну як же тут не запросити на відкриття найголовніших гонщиків - байкерів з мото клубу "Ідальго". Хлопці питали президента мото клубу «Ідальго» (Феодосія) - Юрія Ємшанова, їх хвилювали питання, як стати байкером, де подорожував Юрій і яка сама цікава пригода-подорож була у байкера :)

Хлопці вирішили, що на відкритті будуть змагатися віртуальний гонщик Тимур Чіплаков і президент мото клубу, самий справжній байкер Юрій Ємшанов. 

І хто ж ви думаєте переміг? Звичайно хлопчик Тимур. Юрій Ємшанов визнав свою поразку і вирішив частіше тренуватися на ігровій приставці :)


Директор проекту Олена Степанова: "Завдяки проекту діти стали не тільки більш активно відвідувати бібліотеку, але стали більш товариськими, чуйними, почали проявляти ініціативу". 


Так, наприклад, коли хлопці дізналися, що у вересні місяці буде закінчення проекту, вони стали переживати, адже їм так подобається грати в ігри! Переживати не треба, адже приставка нікуди не дінеться! Ось тільки конкурси будуть рідше ... І тоді хлопці запропонували організувати конкурс на Хеловін. От тільки вже буде школа і хлопці зайняті до 16-00, а бібліотека  в цей час вже зачиняється. Хлопці попросили завідуючу піти їм на зустріч і Олена Степанова запропонувала організувати "Ніч у бібліотеці". Готуючись до заходу, хлопці вирішили зробити конкурс костюмів і святкових страв, для цього їм знадобиться Інтернет, там вони знайдуть різні ідеї! Наприкінці заходу в бібліотеці буде дискотека!"Також дуже тішимось історією успіху цієї бібліотеки:

Олена Степанова: "Розробляючи наш проект «Ігроленд ..», ми відразу позиціонували його як інформаційно-дозвільний центр для наших маленьких читачів. Але навіть і припустити не могли, наскільки виросте читацька активність та ініціативність!


Та за показниками це дуже добре видно, наприклад річний план по читачам на абонементі 5 - 9 класів (де розташовується Ігроленд) - 600 на рік, у серпні ця цифра досягла 585 читачів (!), Небувалий рекорд в історії нашої бібліотеки і особливо цього абонемента , куди приходять достатньо складні читачі, для яких книга вже не є головним джерелом інформації, а читання - основним інтересом або дозвіллям. Здорово, що такий інформаційно-дозвільний центр нам допоміг залучити таку кількість читачів і ... відволікти їх від вулиці, де небезпечно для дітей".


Що ж запрошуйте й нас на дискотеки і на байку поганяти ми теж дуже полюбляємо. І взагалі виникла така думка - як було б добре, якби XBOX Kinect був, принаймні, у кожній обласній бібліотеці для дітей. Що думаєте? Чи є у вас у бібліотеці ця гра або плануєте її придбати? 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...