пʼятниця, 14 вересня 2012 р.

Конкурс "Бібліотечний Фен-Шуй"


Сучасні читачі потребують сучасного дизайну бібліотек. Метою конкурсу "Бібліотечний фен-шуй" є підтримка бібліотек, які реалізують своє творче бачення, художньо оформлюють свій простір, розробляють власний неповторний стиль та створюють затишні й привітні умови для користувачів.

Організатори конкурсу: Українська бібліотечна асоціація (УБА) та програма «Бібліоміст».

Результати конкурсу буде оголошено до Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня 2012 р.).

Хто може брати участь?

До участі в конкурсі ми запрошуємо всі українські бібліотеки. Учасник (бібліотека) має надіслати фото, що відтворює інноваційний дизайн у своєму приміщенні.

Дизайнерські рішення можуть стосуватися:

• ремоделінгу - зміни структури відділів,
• організації відкритого доступу до фондів бібліотеки,
• архітектурного рішення будівель,
• спеціальних меблів та обладнання,
• використання цікавого художнього оформлення інтер’єру,
• інших дизайнерських дрібничок, призначених для комфорту користувачів або поліпшення естетики приміщення (наприклад, кошики для парасольок користувачів на вході, цікава і приваблива фотографія на робочому столі бібліотечних комп’ютерів, креативне оформлення бібліотечної вивіски тощо).

Тривалість конкурсу 

Конкурс проводиться з 14 по 20 вересня 2012 року. Результати буде оголошено 27 вересня 2012 р. на офіційному веб-сайті Української бібліотечної асоціації та програми «Бібліоміст».


Умови конкурсу


Щоб взяти участь у конкурсі, треба бути зареєстрованим у соціальній мережі Facebook і бути учасником спільноти Бібліоміст.


Конкурс буде проводитись у спеціальній вкладці «Бібліотечний фен-шуй» на сторінці програми «Бібліоміст» у Facebook.


Учасник може публікувати необмежену кількість фотографій, які відповідають темі конкурсу.

Переможців обере журі конкурсу.

Переможці конкурсу отримають призи від Української бібліотечної асоціації (УБА) та програми «Бібліоміст».

Бажаємо успіхів! 

2 коментарі:

 1. Взагалі-то, як завжди невідомо, по яким критеріям іде відбір на переможця конкурсу...... Якщо це Донецька, Миколаївська чи ще якась велика бібліотека - то вони молодці, а якщо якісь бібліотеки з невідомих Україною міст - то вони нічого не варті, зверніть увагу на людей з переферії, вони теж працюють))))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня. Критерії визначені у самому описі конкурсу. Повторимо: "ремоделінг (зміна структури відділів), організація відкритого доступу до фондів бібліотеки, архітектурне рішення будівель, спеціальних меблів та обладнання, використання цікавого художнього оформлення інтер’єру, інших дизайнерських дрібничок."
   Щодо "як завжди" і бібліотек з периферії перевірте хоча б список переможців попереднього конкурсу на тему ЄВРО-2012 і бібліотеки. І взагалі щодо відомо-невідомо, ми просто обожнюємо отримувати поради від Анонімів ;))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...