вівторок, 17 липня 2012 р.

Третій щорічний конґрес публічних бібліотек у Варшаві - запрошуємо!


Пше прашам, дорогі колеги, тільки нещодавно закінчився чемпіонат ЄВРО-2012, не встигла пройти футбольна ейфорія, а у нас вже намічається наступний проект з братами-поляками. 

Запрошуємо фахівців бібліотечної справи взяти участь у черговому заході у рамках польської Програми розвитку бібліотек - Третьому щорічному конґресі публічних бібліотек у Варшаві (11-12 жовтня 2012 р.). 
У програмі заходу – дискусії та численні майстерні у 9 напрямах, таких як освіта, партнерство, залучення громади, інформація і знання, адвокація тощо.
Передбачається, що Конґрес відвідають близько 500 учасників, у тому числі бібліотекарі (переважно з бібліотек-філій) представники влади, неурядових організацій та ініціатив-партнерів Програми розвитку бібліотек, а також журналісти.

Ми пропонуємо бібліотекарям, які володіють англійською мовою, подавати заявку на участь у Конґресі.  Учасники матимуть нагоду представити свій досвід та напряцювання у галузях освіти, культури, інтеграції у суспільство, інформації та знань у рамках однієї з секцій, яка називатиметься «Історії натхнення». Загалом у ній виступлять 12 презентаторів: 7 представників Польщі та по одному - з кожної із 5 країни-партнера. Наша мета – представити учасникам секції цікаві приклади роботи у вищевказаних галузях.

Якщо Вас зацікавила ця можливість, будь ласка, завантажте і заповніть шаблон заявки з веб-сайту програми "Бібліоміст". Вам потрібно буде надати цікаві приклади діяльності бібліотеки у чотирьох згаданих галузях у формі презентації PowerPoint. Будь ласка, пропустіть ті пункти, які містять інформацію, що не стосується бібліотек в Україні. Шаблон можна використати при підготовці підсумкової презентації. Заявка і презентація виконуються англійською мовою.

Надсилайте заповнені заявки заступнику директора програми «Бібліоміст» Мумтазі Абдураззаковій на адресу mabdurazzakova@irex.org 

Успіху Вам!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...