понеділок, 26 березня 2012 р.

Конкурс інсталяцій "Моя сучасна бібліотека"

В рамках Ярмарку «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади» – 2012 програма «Бібліоміст» оголошує конкурс художніх аматорських інсталяцій «Моя сучасна бібліотека” .

До участі у конкурсі запрошуємо УСІ бібліотеки України, громадські організації, творчі спілки, заклади освіти і культури та всіх зацікавлених осіб, які не байдужі до тематики конкурсу.Довідка: Інсталяція (від англ.  Installation – установка, розміщення, монтаж) – це форма сучасного мистецтва. Інсталяція складається з різних елементів, що разом створюють об’ємну просторову композицію, художнє ціле. 

Інсталяцію можна охарактеризувати як символічну декорацію, але важливо, що глядач не споглядає інсталяцію з боку, як картину, а може дослідити її з різних боків або навіть стати її  частиною.

Деякі інсталяції наближаються до скульптури, але відрізняються від останньої тим, що їх не ліплять, а монтують з різнорідних матеріалів часто промислового походження або підручних засобів.

Ми пропонуємо Вам застосувати принципи інсталяції і відобразити ваше бачення  поняття «сучасна бібліотека» або «бібліотека майбутнього», використовуючи прості підручні матеріали.

Ваш художній витвір має відповідати таким вимогам:

- відображати тематику конкурсу;
- бути креативним;
- мати свою унікальну назву;
- мінімальні розміри -  1м х 1.5м х 1м, бажано тривимірний;
- бути легким у транспортуванні, монтуванні/ демонтуванні.

Всіх бажаючих взяти участь у конкурсі запрошуємо заповнити заявку на веб-сайті програми "Бібліоміст" до 30 квітня 2012 року

Ви можете розмістити фото, відео Вашої композиції на сторінці "Бібліоміст" у Facebook.  

Найкращі композиції будуть виставлені в головному виставковому залі та фойє «Українського дому» та Національної парламентської бібліотеки впродовж Ярмарку 21–22 травня 2012.

Для переможців програма «Бібліоміст» забезпечить:
- фінансування і допомогу в транспортуванні композиції (в цілому або частинами) і її монтуванні у відведеному виставковому приміщенні;
 - проїзд автора  або колективу авторів (до 3 осіб) до Києва для супроводження композиції і участі в Ярмарку;

Автори найкращих композицій  будуть відзначенні цінними призами.

НЕ БІЙТЕСЯ МРІЯТИ І ЗДІЙСНЮВАТИ СВОЇ МРІЇ!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...