пʼятниця, 23 грудня 2011 р.

Новий рік. ІТ. Бібліотека

"Романтическая" (квиллинг) №17
Підготовка до свят йде повним ходом. Католицьке Різдво вже взагалі незабаром, тим, хто святує - вітання! А що ж відбувається цікавого ялинкового-айтішного і ще бібліотечного?


Тішить конкурс "БиблиоЕлка-2012", що проводиться журналом "Современная библиотека". Для участі треба надіслати фотографію бібліотечної ялинки до 1 січня 2012 р. на адресу sbiblioteka@gmail.com.


Конкурс сильно нагадує нашу минулорічну "Бібліоялинку", але ми тільки раді. Якщо ідея українських бібліотекарів прижилася і пішла в маси, плюсів ще більше!


А поки можна насолодитися фотографіями надісланих ялинок. № 7 Автор елки Пестова Татьяна Романовна, г. Москва, ЦБС № 3, ВАО, Центральная библиотека № 126.
№ 28
Детская БиблиоЁлка от библиотеки №6 города Череповца


Сподобався ось цей новорічний гаджет - цифрова новорічна ялинка. Підключається через USB і є своєрідним показником швидкості набору на клавіатурі. Чим швидше ви друкуєте, тим більше ліхтариків засвітиться на ялинці. 
А це точно щастя не для людей зі слабкими нервами - півтораметрова ялинка, що вміє співати. У її гілках заховалися два ока та рот. Коли людина проходить повз, очі та рот відкриваються і дерево починає співати. Таке деревце можна сміливо подарувати... кращим друзям :))Втім, сподобалася ось така флешка у вигляді..написано, різдвяного оленя, але, як на мене, зайчика. 
Чим би ще таким потішити на свята себе та друзів? :)
4 коментарі:

 1. як на мене, то ялиночка поза конкурсом!!!

  ВідповістиВидалити
 2. так, флешка і справді на зайчика схожа! така гарненька)))
  а ще дуже сподобалась цифрова ялинка

  ВідповістиВидалити
 3. І мені. До того ж гарна відповідь на постійні дебати і нарікання з боку захисників природи (до яких відношу й себе), а ще - тренажер для практики комп'ютерного набору. Одним словом, з усіх боків - краса! :)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...