неділя, 2 жовтня 2011 р.

А у нас влада - друг бібліотеки

На минулому тижні мали приємність оголосити результати конкурсу "Влада - друг бібліотеки" на нашому вже оновленому сайті, а зараз хочемо також проїхатися з переможцями і всіма учасниками по бібліотечному автобану.

На конкурс, було подано більше 130 заявок, з них переважна більшість (майже 90%) - есе, присвячені представникам влади районного і сільського рівнів.

Годі й казати, що визначити переможців було архі-складно, адже кожне есе - це фактично історія життя, складнощів, перемоги і успіху на шляху до мети бібліотеки спільно з предстаниками влади і як результат - велика радість. Радість, насамперед, громади, великих і маленьких читачів. Радість від того, що у цей непростий період життя бібліотека здатна гідно обстоювати свої інтереси, а влада здатна вірно розставити пріоритети державного розвитку.  
Отже, наші переможці:
1. Томенко Микола Володимирович, Заступник Голови Верховної Ради України - у номінації «Лідер підтримки библіотек», посадовець національного рівня законодавчої гілки влади. (есе Колективу Публічної бібліотеки імені Лесі Українки)
2. Клюєв Андрій Петрович, Перший Віце-прем'єр-міністр України - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець національного рівня (ece Раїси Лахнової, заступника директора ЦБС по роботі з дітьми міської бібліотеки для дітей м. Артемівськ Донецької області)
3. Клюєв Сергій Петрович, Народний депутат України - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець національного рівня (ece Раїси Лахнової, заступника директора ЦБС по роботі з дітьми міської бібліотеки для дітей м. Артемівськ Донецької області)
4. Емірова Олена Григорівна, Начальник управління закладів культури, інформаційної роботи і зв'язків з громадськістю Міністерства культури Автономної Республіки Крим - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець регіонального рівня (ece Дроздової Людмили Миколаївни Кримський республіканський заклад "УНБ ім. І. Я. Франка», м.Сімферополь)

5. Філіпов Валерій Леонідович, Голова постійної комісії Луганської обласної ради з питань освіти, науки, культури, молоді та спорту - в номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець регіонального рівня (ece )
6. Помилуйко Ольга Іванівна, Голова Барської районної ради Вінницької області - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець районного рівня (ece Світлани Філіпової)
7. Соколова Вікторія Юріївна, начальник відділу культури Макіївської міської ради Донецької області - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець міського рівня (ece Конової Ольги Володимирівни, зав.відділом обслуговування Центральної міської бібліотеки ім. М. Горького, м.Макеївка, Донецька обл.)
8. Мелікбегян Ашот Норікович, Депутат Дружківської міської ради Донецької області - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець міського рівня (ece Світлани Сафронової, бібліотека м. Дружківка)

9. Данкевич Олег Петрович, Голова Жидичинської сільської ради Ківерцівського району Волинської області - у номінації «Лідер підтримки бібліотек», посадовець районного рівня (ece Терпіль Галини Олександрівни, зав. бібліотекою-філією с. Жидичин Ківерцівського району Волинської обл.)
10. Онофрійчук Віктор Васильович, Голова Іванівської сільської ради Калинівського району Вінницької області - у номінації «Лідер підтримки бібліотек» (ece бібліотекарів Постернак Галини Леонідівни, Приліпко Оксани Василівни, с. Іванів, Калинівський р-н, Вінницька обл., Іванівська сільська бібліотека - філія)
11. Чорний Анатолій Миколайович, екс-голова Приозерненської сільської ради Ленінського району Автономної Республіки Крим - у номінації «Лідер підтримки бібліотек» (ece Сафонової Євгенії Павлівни - бібліотекаря Приозерненської бібліотеки-філії № 30, АР Крим)
12. Шаваровська Лариса Миколаївна, бібліотекар Новопавлівської сільської бібліотеки Херсонської області - у номінації «Найоригінальніше есе»
13. Дерев'янко Олександра Віталіївна, бібліотекар центральної бібліотеки імені Л. Толстого м. Шостка Сумської області - у номінації «Найоригінальніше есе»
14. Жук Марина Іллівна, бібліограф-краєзнавець Віньковецької центральної районної бібліотеки Хмельницької області - у номінації «Найоригінальніше есе»
15. Пиріжок Галина Петрівна, завідувач бібліотекою-філією села Станіславівка Хмельницької області - у номінації «Найоригінальніше есе».

Результати конкурсу було оголошено напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, 29 вересня, на урочистій церемонії у Міністерсті культури України. Грамоти та пам'ятні знаки переможцям вручали Міністр культури України Михайло Кулиняк та директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.

Хочемо сказати, що, напевно, найбільше, що нас вразило в цьому конкурсі - це щирість учасників-авторів есе, величезне бажання поділитися своїм успіхом і гордістю за посадовця, яке читалось у кожному рядку - як посадовець реконструював розважальний центр у сільську бібліотеку, як переконав інших представників влади надати співфінансування бібліотечному проекту, як допомагав з ремонтом приміщення, поповненням фондів, обладнанням та подарунками для дітей з обмеженими можливостями.

Ми ніколи й не сумнівалися, а тепер ще більш переконані, що у нашої держави - прекрасне майбутнє, а сьогодення також має, чим потішити.Зі свого боку хочемо низько Вам вклонитися, висловити своє величезне захоплення і побажати, щоб Ваш успіх продовжувавася і помножувався. Кожному учаснику конкурсу - бібліотекарю і посадовцю буде надіслано подяку від програми "Бібліоміст" і ми щиро сподіваємось продовжити нашу співпрацю! Найкращі вітанння ще раз!

3 коментарі:

 1. Ше 3 есе були підготовлені до участі в конкурсі. http://ocls.kyivlibs.org.ua/news/konkurs_vlada_2011.htm Але, з якоїсь причини, на сторінці Бібліомоста у Фейсбуці, вони не з'явилися :(

  ВідповістиВидалити
 2. Найщиріші вітання усім переможцям!

  ВідповістиВидалити
 3. @ОЛЬГА
  Цих есе справді не бачили. Якщо автори (до речі, один бібліотекар міг номінувати одного посадовця) також не бачили їх на сторінці у Фейсбук або у списку поданих есе на блозі, треба було повідомити про це електронною поштою або подзвонити. Перепрошуємо за незручності і дякуємо за розуміння.

  @Тетяна Кущук
  Дуже дякуємо!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...