вівторок, 11 жовтня 2011 р.

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі на 2012-2013 н.р.

Ця програма обміну для навчання у США є однією з найбільш знаних і популярних в Україні, до того ж навчання безкоштовне. Сподіваємось, ця інформація буде корисною для Вас та для Ваших читачів!

Ми раді повідомити, що починається конкурс на участь у програмі стипендій імені Едмунда Маскі на 2012-2013 навчальний рік.

 Аплікаційні форми на програму стипендій ім. Едмунда С. Маскі можна завантажити з Інтернет-сторінок www.irex.org  та www.irex.ua або заповнити в режимі онлайн:

Програма надає можливість випускникам вузів та професіоналам з Євразії навчатися в університетах США протягом одного року без отримання ступеню або протягом одного/двох років з отриманням ступеню магістра.  

Всі учасники програми будуть навчатися за повною університетською програмою протягом одного/двох років та повинні розробити і виконати проект, повязаний з їхніми професійними інтересами та спрямований на користь місцевої спільноти. Учасники також будуть повинні пройти трьохмісячне стажування влітку після закінчення першого року навчання.

Протягом свого навчання учасники програми налаштовують академічні та професійні звязки з американськими університетами, громадськими організаціями, представниками бізнесу та державних установ, що дозволяє їм глибше зрозуміти американські цінності та ідеали, наприклад,  як стати лідером в демократичному суспільстві.

Щоб почати процес подачі заяви, будь ласка, перейдіть по цьому посиланню: Muskie Program Application Information. Там ви знайдете інформацію про програму, інструкції щодо заповнення заявки і вимоги до учасників.

Термін подачі заявок: Паперові заявки повинні бути представлені до 17.00 год. у середу, 2 листопада 2011 в офіс IREX Україні. Інтернет заявки повинні бути представлені до 23:59 в середу, 2 листопада 2011 року.                                                                                         

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...