середа, 21 вересня 2011 р.

Тренінг з розробки ефективних відео

Колеги,

Програма «Бібліоміст» запрошує до участі в тренінгу «Розробка ефективних відео» у Києві 25-26 жовтня 2011 року. Захід розрахований на тих, хто збирається створювати відео, зокрема про бібліотеки і для бібліотек, й хоче здобути необхідні творчі та технічні навички.
До участі запрошуємо: працівників бібліотек-переможців конкурсів програми «Бібліоміст» та членів Української бібліотечної асоціації (УБА).

Перевага надаватиметься тим учасникам, до чиїх посадових обов’язків входить бібліотечний маркетинг, ведення бібліотечного блогу/веб-сторінки, підтримка зв’язків бібліотеки з громадськістю.


Кожен учасник протягом тренінгу отримає необхідну теоретичну інформацію, ознайомиться з найцікавішими українськими та закордонними відео проектами, поняттям вірусного відео, дізнається, як створювати відео та просувати їх у соціальних мережах, а, крім того, самостійно запише та опублікує свій відеоролик.Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам покриваються витрати на проїзд, проживання та харчування в Києві. 

Умови участі

Для участі в тренінгу необхідно надіслати заповнену анкету Ганні Тараненко на адресу ataranenko@irex.ua. Скачати анкету можна за цим посиланням.

Останній термін надсилання заявок – 4 жовтня 2011 року, 19:00.

Чекаємо на Ваші заявки!

25 коментарів:

 1. Професійні медійщики - експерти з освітою у цій галузі і значним досвідом роботи.

  ВідповістиВидалити
 2. Мариночко, дякуємо за інтерес і чекаємо на Вашу анкету!

  ВідповістиВидалити
 3. Я теж хочуууу!
  http://javesna.blogspot.com/2011/09/blog-post.html

  ВідповістиВидалити
 4. Дорога javesna, якщо Ви є працівником однієї з бібліотек-переможців/конкурсу Бібліомоста або членом УБА, то можете подавати заявку, звичайно! Чекаємо.

  ВідповістиВидалити
 5. Я вже не можу дочекатись цього тренінгу і заявку вже відправила)))

  ВідповістиВидалити
 6. Дякуємо, Галино :) Ми вже зареєстрували її. Повідомимо про результати після 4 жовтня. А щодо тренерів напишемо якнайшвидше тут, у коментарях.

  ВідповістиВидалити
 7. Дуже зацікавлена, надішлю свою заявку

  ВідповістиВидалити
 8. Доброго дня! В мене виникли питання при заповненні анкети...
  В пункті "Адреса блогу, Youtube-канал, веб-сторінка (якщо є)" - потрібно вказувати власні чи бібліотечні? І ще одне, в пункті "Будь ласка, вкажіть, учасником якого компоненту програми «Бібліоміст» є Ваша бібліотека (якщо Ви працюєте в бібліотеці)" потрібно вибрати проект в якому ми брали участь... Наша бібліотека є переможцем першого раунду проекту "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет", але в перерахованих його немає.... Дякую!

  ВідповістиВидалити
 9. Дякую за швидку відповідь!!! Буду заповнювати анкету! :)

  ВідповістиВидалити
 10. Дуже актуальна тема. Ми направили анкету нашого рекламного менеджера. Дуже вдячні за можливість отримати такі потрібні знання.

  ВідповістиВидалити
 11. Дуже вдячні Вам за відгук та інтерес до тренінгу! Сподіваємось, це буде корисно і бажаємо успіху.

  ВідповістиВидалити
 12. Ну коли ж вже буде визначено переможців? Хвилююся, що не встигну забронювати квитки до Києва :)

  ВідповістиВидалити
 13. Шановні колеги, учасників тренінгу буде визначено якнайшвидше і повідомлено в телефонному режимі. З огляду на велику зацікавленість у тренінгу, кількість поданих заявок і, в першу чергу, обмеження числа обладнаних місць у залі, ми плануємо провести низку подібних тренінгів у майбутньому. Учасників, яких не оберуть цього разу, буде без конкурсу запрошено на наступні тренінги.
  Бронювати квитки будемо ми самі для Вас :)

  ВідповістиВидалити
 14. Доброго дня! Підскажіть, учасників вже визначено?
  Дякую!

  ВідповістиВидалити
 15. Дорогі колеги, відповіді тут. Дуже дякуємо за зацікавленість та Вашу активність!

  ВідповістиВидалити
 16. Дякую за запрошення! Тренери супер, буде цікаво!!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...