середа, 27 липня 2011 р.

Cоціальна ініціатива «Київстар» — посібник з безпеки дітей у соціальних мережах

    Дослідження української Інтернет-аудиторії свідчать про її зростання, зокрема, прогнозується, що в 2011 році проникнення інтернету в Україні досягне 40%, а реальна аудиторія Інтернет-користувачів в Україні якщо враховувати дітей молодших 15 років, становить до 17 млн. 
     Водночас дедалі більшому числу людей стає очевидним, що Інтернет і його ресурси - це не панацея і не манна небесна, а ще один інструмент і користування ним вимагає певних навичок і культури, зокрема, коли йдеться про "молодих да ранніх". 
     Скільки з Вас стикалися з "сина за вуха з Вконтакте не витягнеш!", "я забороняю своїм дітям заходити в соцмережі!",  "у підлітків вже Інтернет-манія"? Беру на себе сміливість сказати, що чимало. Сама стикалася. Отже, тим краще, що цю проблему усвідомлює великий бізнес і пропонує конкретні рішення.

Компанія «Київстар» оголошує соціальну ініціативу — створення посібника з безпеки дітей в соціальних мережах та закликає всіх небайдужих до участі в його написанні.

«Київстар» пропонує всім соціально активним людям, користувачам соцмереж, блогерам, твітерянам, турботливим батькам долучитися до написання посібника про безпечне поводження дітей у соціальних мережах.  Посібник, створення якого ініціює компанія «Київстар», покликаний навчити дорослих правильно користуватися відкритими ресурсами, сформувати культуру поведінки в соцмережах.
      Щоб долучитися до соціальної ініціативи, слід у період з 20 липня до 4 серпня 2011 року розмістити посилання на свій пост або статтю на Facebook сторінці «Київстар».
Експерти «Київстар» відберуть 10 найкращих публікацій, автори яких отримають сертифікати на сімейне дозвілля. Їхні статті та публікації-лідери за кількістю Like! від друзів сторінки увійдуть до унікального посібника для батьків про безпеку дітей в соціальних мережах. Посібник буде розміщено на офіційному сайті «Київстар» у вільному доступі.  
     Докладніше про ініціативу, а також про соціальну програму «Безпека дітей в інтернеті», яку «Київстар» ініціював ще 2009 року тут.

8 коментарів:

 1. Компанія "Київстар" просто молодці! Я як мама маленького сина підтримую цю програму, бо в наш час розповсюдження інтернету, користування веб - простором дітьми, просто необхідна программа захисту дитини. Можливо я навіть зможу щось запрпонувати, бути корисною.

  ВідповістиВидалити
 2. Чудово, звичайно! Ви вже долучилися до ініціативи на сторінці «Київстар» у Facebook? Я впевнена, що у Вас є що сказати і Ви знаєте, як сказати, а, отже, всі шанси потрапити до посібника!

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже дякую, приємно, що Ви маєте про мене таку думку!

  ВідповістиВидалити
 4. Добрий день Ганна! Хотіла свою ідею розмістити на сторінці Київстар, а у мене щось не виходить. Ви часом не підкажете? Я з вашого блога намагалася зайти.

  ВідповістиВидалити
 5. @Библиотечная универсалка - добрий день! Хоч я і не Ганна :) (вона у відпустці), але по ідеї якщо ви зареєстровані у мережі Фейсбук, зайшли на сторіночку http://www.facebook.com/kyivstar і натиснули зверху справа кнопочку Like, то відразу після цього на стіні можна без проблем розміщувати інформацію, лінки і т.д. Спробуйте ще раз!

  ВідповістиВидалити
 6. а пока мы пишем свежий пост для участия в инициативе, милости прошу поддержать дружественным лайком ссылку на методичку от Нетикетки

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...