середа, 29 червня 2011 р.

Вітання з Польщі: перші враження "Лідерів бібліотечної справи"

Пше просимо і цілуємо ручки панам і панянкам - перші враження учасників навчальної поїздки до Польщі в рамках ініціативи "Лідер бібліотечної справи-ІІ етап".

1.Учтє шє єизика польскєго з намі. Групу бібліотекарів-лідерів гостинно зустріла соняшна Варшава. Навчальна програма починалася з понеділка, а у неділю ми гуляли Старим Мястом і милувалися його принадами.

2. Джєнь добри! Саме так зустріли нас у Фундації Стефана Баторія представники Програми розвитку бібліотек(ПРБ): Яцек Войларовський; Катажина Моравська; Мартина Воропінська та їхні колеги.

3. Єстем з України і нє мувє по польску, тому з роботою програми ПРБ=Бібліоміст (Україна) нам допомагав класний перекладач пан Марек Жуляк.

4. Мам на імє ... польські колеги знайомились з нами та нашими лідерськими проектами.

5. Прошу, ілє то коштує? Запитали ми про фінансування польських бібліотек під час неформальної зустрічі в Міністерстві культури та
національної спадщини Польщі.

6. Дженькуємо бардзо пані Касі Моравській за велику любов до Варшави, якою вона поділилась з нами під час
 екскурсії.


7. Бардзо мі міло, сказали ми пану Кшиштофу Становскі, заступнику міністра Міністерства закордонних справ Польщі за приємне спілкування і цікавий досвід співпраці з громадами різних країн, зокреми з Україною.

2 коментарі:

  1. Всем участникам группы пламенный привет!
    Из размытого пятидневными ливнями Киева особенно отрадно читать и видеть "соняшну Варшаву".

    ВідповістиВидалити
  2. Ми так само приєднуємось до привітань. Ех, не дачник я, не можу аж надто порадіти купі води з неба і навколо.. Але вітання з сухих і сонячних місць якраз допомагають! Бульк-бульк..

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...